Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Analni seks – zakaj moški tako hrepenijo po njem?

Analni seks – zakaj moški tako hrepenijo po njem?

Midva s partnerjem sexava tudi v rit in ce uporanis lubrikant da je malo bolj mokra je kdaj bolj prijetno kot pa v muco.
Sicer pa tisti ki meni da je rit samo za srat a potem zenske moskemu nikoli ne fafate kurca? Saj ta je namenjen tudi za lulanje??? Pac moja presoja ni da je moski gey ali homo ce te nabija v rit. Js tud njega z umetnim kdaj pac vsakemu nekaj pase. Meni bi bilo dolgcas ce bi vedno imela v postelji neko klasiko! In priznam da nama je vsakic lepse pri spolnem odnosu in sva v zakonu ze15 let.

Osebno nisem nikoli pomislil na to. Je pa najbrž zaradi občutka moči in bolj na tesno gre.

Se strinjam s tabo “to bo”..tako je, ni kaj. Včasih tega ne bi verjel sedaj pa.

Kdor pozna kaj malega zgodovine ve, da je bil v starem Rimu nepredstavljiv prevrat, vsak je z vsakim, pa z živalmi in ne vem kaj vse… Potem pa je crknil.

Prefuknjeno bitje pod ‘mamica 38’. Seveda mi ga pofafa in to še kako..ne razumem kaj ima to z ritjo. Saj ga Pred tem GA NISEM NAMAKAL V RIT – kot ga tvoj, ki je definitivno prikrit gay.

Moja mi ga fafa kdaj tudi do špricanja in to vse lepo posrka, pa tudi nič nima proti temu, ko ji ga iz lulike direktno dajem v usta saj to vendar nima nič z ritjo je bela cesta.
Pa ljudje se tudi kdaj umijemo mar ne ‘mamica 38’? Tudi spolovilo. Si tvoj nikoli ne spere kakeca z njega?

Te ne obsojam ali napadam, ampak me res zanima, kako vzgojo si imela doma in kakšen odnos je bil pri vas v družini do spolnosti?
Pri nas je bila dokaj nazadnjaška vzgoja in se o seksu nikoli nismo pogovarjali in sem polna predsodkov. Ne znam si predstavljati, da bi partnerju nastavila tazadnjo, še manj, da bi jo on nastavil meni. Meni je to nezaslišano in bi se pogreznila v zemlju, ko bi mu morala drugi dan pogledat v oči.
Dobri ste eni, da ste tako odprti in brez zavor, me pa zanima ali to pomeni, da ste imeli sproščeno vzgojo ali ste se že rodili takole brez predsodkov?

lp

Ker je fajn?

Dreka vseeno ni toliko, kot si nekateri predstavljate v svoji zblojeni domišljiji. Če bi ga bilo, bi nam veselo smrdelo iz ritnih lukenj, ker ne dihtajo.

Glede latentnih homičev – nekateri pravijo, da so to ravno tisti, ki najbolj na glas kričijo proti vsemu, kar bi utegnilo spominjati na homoseksualnost. Še tega ne upajo na glas priznati, da je kak tip fejst, čeprav je to očitno popolnoma vsem okrog njih.[/quote]
Zaradi prepogostega analnega seksa res potem več dihtunga ne dihta dobro. 🙂

Razlog za analni seks pa je v tem, da je ritna luknja prava alternativa za tiste z bolj tankimi ali kratkimi, saj tako moškemu, kot ženski normalen seks ne predstavlja užitka.
Prav tako je tudi veliko prikritih homoseksualcev.

Kaj a riti si pa ne znate umit al kaj?

Bravo ‘mamica 38’ Vama privoščim, da uživata skup še dolgo, dolgo. Svobodomiselna, na vseh področjih v življenju.

Tiste, ki mu ‘ne date’ v r*t, ne se čudit, če bo odšel drugi.

Prepovedano je itak najslajše 😉 Če torej ni prepovedano, je že malo manj sladko.

OBVEZNI so fajn lubrikanti, K-Y se dobi v lekarni, je tudi za kaj drugega. V sexshopih je izbira še večja

Pa KEGLOVE .. vaje, drage ženske, da muca ne bo ko vedro in da pri 45 ne boste nosile uri-uložkov

Ja, videti je, da sta se dva, “ta prava” skupaj dobila. Pod ta prava se lahko bere najlepše kot “svobodomiselna”. Še dobro, da niso vsi tako svobodomiselni….

Prepovedano zna biti sladko ja, ampak r*tna luknja pa to res ni :)))))))


Kakšno neumno posploševanje. Kot, da si vsi moški želimo žensko v rit. 🙂

Razlog je v tem, da je anus erogena cona:

http://www.selfgrowth.com/articles/true_or_false_women_have_7_erogenous_zones

Buttocks or Anus is another erogenous zone. This is one of those however that cannot be used by everyone and especially not every time. The butt cheeks are excellent place to squeeze or even slap in the right situations. The butt hole is another area altogether. This one requires foremost, trust. Your girl must totally trust that you would not do anything she wouldn’t like. If she doesn’t, instead of bringing her closer to an orgasm, she will concentrate on the finger that you have on her butt hole. Also you must be pretty confident that your girl actually wipes her butt really well or she took a shower, otherwise she will instantly know that you just touched something that made you disgusted. If all of these are okay, do not actually stick your finger in the hole; just apply pressure to the area and do a tiny but rapid vibration, and do this closer to her climax…do not do this too early in your lovemaking. On a final note, if she tells you that she doesn’t like it, do not try it again that session, and not all girls enjoy this so perhaps do not try it ever again.

Razlog ni erogena cona. Saj je vagina še boljša erogena cona. In zakaj bi si moški želel v rit..Razen, če si želi, da njega kdo v rit. :)))
Da s tem opraviči teorijo o erogeni coni. 🙂

Ni teorija. Če tebi in tvoji(m) ne paše, imej širino duha in pusti drugim, kar jim paše.

Jebem jaz takšno erogeno cono in to še po amerikansko sugerirano erogeno cono…sorry ampak res.

Nismo vsi tako svobodomiselno neumni…hvala vsemogočnemu za to.

Moje mnenje je, da če moški misli it od svoje ženske k drugi le zato, ker mu ta ne dovoli kurca dat v rit, pa naj kar gre. Ni vreden niti pol tega kar zleze iz riti zato naj kar gre.


Kakšno neumno posploševanje. Kot, da si vsi moški želimo žensko v rit. :)[/quote]

Kakšno debilno razumevanje napisanega 😛

Tisti moški, ki si ne želi ženske nabrisati v r*t, je tudi ne bo nagovarjal k temu.

Nekaateri si analni sex z žensko želi vsaj probati. Če ga pri svoji ne dobi, je to en minus. Ko se minusov nabere, bo moški verjetno šel

Ni teorija. Če tebi in tvoji(m) ne paše, imej širino duha in pusti drugim, kar jim paše.[/quote]
Je izgovor.
Seveda pa jaz nikomur ne pravim, da ne sme.

Uh kaki komentarji.Saj si tudi ženske to želijo.Moje frendice v 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} seksajo analno.

Ni teorija. Če tebi in tvoji(m) ne paše, imej širino duha in pusti drugim, kar jim paše.[/quote]
Je izgovor.
Seveda pa jaz nikomur ne pravim, da ne sme.[/quote]

Čemu se ti zdi izgovor in kdo si ti, da boš vsem ljudem določal, kaj in kje je njihova erogena cona?

po moje je bolj ozko kot vagina?

– bolj ozko, kot RAZTEGNJENA ! vagina

– ni vsakdanje

– erogena cona

– včasih prepovedano

– možnost opazovanja vagine med nabijanjem

– (kontracepcija)

– geji ne seksajo žensk v rit, ker jih ženske sploh ne privlačijo


Kakšno neumno posploševanje. Kot, da si vsi moški želimo žensko v rit. :)[/quote]

Kakšno debilno razumevanje napisanega 😛

Tisti moški, ki si ne želi ženske nabrisati v r*t, je tudi ne bo nagovarjal k temu.

Nekaateri si analni sex z žensko želi vsaj probati. Če ga pri svoji ne dobi, je to en minus. Ko se minusov nabere, bo moški verjetno šel[/quote]
Bere se, kot da je to, da ženska moškemu nastavi rit, pogoj za zvestobo. 🙂

Kakšno debilno razumevanje napisanega 😛

Tisti moški, ki si ne želi ženske nabrisati v r*t, je tudi ne bo nagovarjal k temu.

Nekaateri si analni sex z žensko želi vsaj probati. Če ga pri svoji ne dobi, je to en minus. Ko se minusov nabere, bo moški verjetno šel[/quote]
Bere se, kot da je to, da ženska moškemu nastavi rit, pogoj za zvestobo. :)[/quote]

NI pogoj, je pa minus, če si moški tega želi. Bolj ko si tega želi, večji je minus. Če si želi dovolj močno, bo šel k drugi – v najslabšem primeru k kaki radooodajki, brez kondoma, in donov prinesel katero SPB !!

Nekateri od teh moških si analni sex zaželi 2-3 x v življenju.

Varanje v nobenem primeru ni opravičljivo, pa ne glede na minuse.
In če moški prevara ženo, ker mu ne da seksati v rit, potem to marsikaj pove o njegovi pravi “ljubezni” in o tem, kako vidi svojo ženo.
Kot, da moški izpolni vsako njeno željo……:)

Sama sem bila precej strogo vzgojena in v naši družini ni bilo nikoli odkritega pogovora o sexu. Pri svojih 17-ih, ko sem izgubila nedolžnost sem bila zelo zavrta…. Danes pri 40-ih znam v sexu uživat. In ja tudi analno si kdaj privoščiva, z veliko mero higiene in kondomom… Morem rečt, da sem tudi sama kdaj pobudnik. Pa ne zato, da me ne bi zapustil ampak zato, ker je orgazem drugačen…
Da sem pa prišla do takšne stopnje, kjer sem danes (prvi orgazem sem doživela pri 35-ih), se lahko zahvalim le prijateljicam in odkritim pogovorom. Ko mi je partner skušal dopovedati, kako sem zavrta in nesproščena ga nisem poslušala. Ko pa sem prisluhnila prijateljicam, ko so se pogovarjale o tej temi sem ugotovila, koliko mi manjka in da ima partner prav…
Ne obsojam tistih, ki tega ne počnejo, prav tako mislim da nimate pravice obsojati tisti, ki vam do tega ni. In ja, imam veliko prijateljic, ki to počnejo, pa ne le zato, da ustrežejo partnerju, tako da ne posploševat po sebi.
lp vsem

Prvi ograzem pri 35,… pa sej to vse pove o tebi…. so kakšni dedki, ki so celo življenje stradali seksa in potem se jim utrga na stara leta in videt takega kre*ena je najbolj žalostna stvar na svetu….

New Report

Close