Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu analni sex

analni sex

Ne, to prst v rit ko mi ga fafa mi je čisto mimo. Veš kaj…bom preživel brez tega hehe. Jaz vtikam stvari v žensko ne ona vame, vem, sem staromoden haha.

Probaj na sebi, nehaj ga bluzit ker čisto mimo govoriš. Obstajajo takšni in drugačni ljudje. Si očitno zelo naiven in neizkušen. Ti kar ohrani svojo nedložnost, ker če pa je kaj res…več kot si perverzen bolj perverzen rataš. In se samo stopnjuje. S tako zahojenostjo se nobena ženska ne bo želela s teboj pogovarjati o takih stvareh. Pač živiš drugačno življenje. Samo ne biti naiven in verjeti da se takšne in drugačne stvari ne dogajajo ali pa si predstavljaš da je to neka manjšina…sploh ne veš…

Uf, kok se kregate, dedci …

Zdaj pa še en ženski prispevek:
Enkrat me je nekdo hotel v rit, pa me je bolelo. Ampak nisva bila ravno par … Kot je napisal afk: ko imam nekoga rada in ga spoštujem in si ga želim, si ga želim povsod. Da me res napolni s sabo. In bi me analni zanimal, če bi šlo postopoma. Sama sem se s prstom. Zanimivo je bilo. Ni res, da ženska nič ne čuti. Med odprtino riti in odprtino p. je izredno občutljivo območje, ki zelo rajca, vsaj mene. Skoraj toliko kot ščeg. In božanje in dotikanje po riti je zelo rajcig.
Nekaj je na tem.
Razumem pa, da enim sploh ni, da imajo raje estetiko pičke.

S katerim prstom ti najbolj paše ? 😉

Lažnivec.
Ti si avtor teme, ne pa ena ženska. Popolnoma enako stavčno in pomensko pisanje.
No, zdaj smo zvedeli še to, da avtorja teme rajca okol riti in da si je v rit prsteka potisnil.
Pujs jedni!

Oh, kako smo bogi, bogi… zdaj že v vsem vidiš teorijo homoseksualne zarote?! Dej pejt že nekam na zdravljenje, ga resno potrebuješ!![/quote]
Kaj si pa zdaj jezen, če se m te razkril?
Zdravljenje pa potrebuješ ti, ne jaz. Boš šel na terapijo in dobil tablete, da boš vedel, kam se seksa.

Včeraj mi je po tem, ko ji je prišlo rekla, če bi še v ritko… in sem jo. Očitno ji je pasalo. 😉

A je ona, ko je odšla od tebe nazaj, potem v štalo odmeketala ali odbeketala?

A je ona, ko je odšla od tebe nazaj, potem v štalo odmeketala ali odbeketala?[/quote]

Kdaj si pa ti nazadnje seksal, leta 1615?? Če ti seksaš z mekicami oz. bekicami, to še ne pomeni, da tudi ostali.[/quote]
Saj ti nisi povedal s kom si v rit seksal in se ji je dopadlo. Zgolj logičen sklep, da si se verjetno spravil na drobnico, ker se ji je dopadlo.

Čista logika: kako pa veš, da drobnici paše analni seks, si odraščal na vasi?

Če upate vprašajte svoje drage kaj si mislijo o tem in ali so že probale. Ampak zanimivo ko žensko vprašaš če jo zanima pederski umazani drekasti analni seks bo rekla itak da ne. Če pa vprašaš kot normalen človek ki ne obsoja pa marsikatera pove še preveč.

Po moje bolj odvisno v kakšnih krogih se giblješ. Opažam da zgražanje je v večini pri tistih, ki izhajajo iz verne družine, tisti takoj omenijo besedo peder. Ostali mogoče rečejo joj ne, to boli, je nagravžno.

Poročam o včerajšnji aktivnosti… 😉
V kopalnici za lijakom… malo namazal in piči! Potem pa sva šla, korak stran, pod tuš kjer sem jo nežno umil, nato pa je ona mene… Ste kaj fouš, zahojenčki?


No, lepo, da sta se umila po vsem tistem posranem dreku.


No, lepo, da sta se umila po vsem tistem posranem dreku.[/quote]

A ti se ne bi?


No, lepo, da sta se umila po vsem tistem posranem dreku.[/quote]

Bravo MaloIzobraževanjaZaZahojenčke, tako se dela!

Ti “nepodpisani” pa očitno nisi razumel, kaj je s tem “nežno umil” mislil avtor 😀 – si preveč zabit, da bi skapiral :D[/quote]
Kapiram kapiram.
Hotel je povedati, da sta si rit z vodo in šlaufom klistirala, da sta si plac za kurec v črevesu naredila..

Ja itak. Niso porivali žensk temveč so se med seboj porivali v umazane riti, in zato tudi sodijo v propadle civilizacije in ”kulture”.

Bravo, samo tako naprej, in bo tudi zahodna civilizacija propadla zaradi notranje gnilobe in ne zaradi zunanjih sovražnikov.

EEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeee… napačen odgovor! Imaš še 2 poizkusa :D[/quote]

A si tako dober in nam boš poročal potem, po Velikonočnih praznikih, ko se bo tista, ki ti bo nastavila analno odprtino, med prazniki prenažrla velikonočnih jajc, šunke in hrena……kakšni bodo občutki in vonjave po analnem seksu?
Boš povedal?

Jaz sem vedno zelo dober človek in ti bom kar sedaj povedal, da kar koli pride iz tvojih ust oz. v tem primeru iz tvoje glave, smrdi bolj kot kakšna gnojnica pri hlevu.

Če misliš, da si frajer, ker tukaj anonimno smetiš po forumu s svojimi žaljivkami, se krepko motiš. Sem dovolj moža in dovolj samozavestna oseba, da mi take žaljivke in pluvanje nekega primitivca na razvojni stopnji enoceličarjev (ups, da nisem s tem celo enoceličarjev užalil?) ne ganejo. S tem samo ostalim pokažeš, kakšna sramoti si za človeško vrsto.

Lepe praznike[/quote]

A sem koga žalil? Pa ja menda nisi užaljen?
Ti s itukaj tisti, ki nas hočeš podučit o analnem seksu, ker ti to bojda obvladaš in imaš izkušnje. Mene pač zanimajo tvoje izkušnje, da vidimo, če te je vredno ubogat in posnemat.
Jaz bi tud bil rad napreden kot si ti, ki že napredno analno seksaš, zato te prosim, če mi pomagaš napredovat.
Pa ja nisi jezen zdaj name?

Poročaj: vidim, da si še eden, ki mu žena ne nastavi riti in si zdaj fouš vsem takim, ki so nam na voljo taki užitki.


A da so ti všeč taki užitki?
Hja, sto ljudi sto čudi, pravjo….
Jaz pa dvomim, da bi v brskanju po prebavljenih jajcih in prebavljeni žegnani šunki in hrenu užival.
Ne vem no….nekak se mi to ne zdi kul.


A da so ti všeč taki užitki?
Hja, sto ljudi sto čudi, pravjo….
Jaz pa dvomim, da bi v brskanju po prebavljenih jajcih in prebavljeni žegnani šunki in hrenu užival.
Ne vem no….nekak se mi to ne zdi kul.[/quote]
Saj veš kako pravijo – ni vsak za vse. Tako da se boš moral kar sprijaznit s tem, da ne razmišljajo vsi tako ti in niso vsem všeč samo stvari, ki so všeč tebi.

Da, s svojim vulgarnim izražanjem želiš drugače misleče od sebe. Mene pa nisi užalil in nisem jezen, ker kot sem povedal, vem kdo in kaj sem in mi take nizkotne metode ne pridejo do živega.

Nikogar ne poučujem, sem samo delil svoje izkušnje v temi, ki se nanaša na analni seks, za razliko od tebe, ko žališ druge v temi o anali, ki tebe sploh ne zanima… ali pa te, ker očitno ti nekaj ne da miru, zakaj bi drugače tukaj notri smetil? Obvladam pa da, ker imam v tem že veliko letne izkušnje, ki sem jih že delil z ostalimi, torej tudi s tabo. Če pa hočeš videti samo svoje prepričanje, potem pa hodi kot kobila v konjski vpregi, ki gleda samo v eno smer, tvoja odločitev.

Mene ne rabiš ne ubogat, ne posnemat. Nikogar v tej temi nisem silil v analni seks, če pa meniš drugače, me pa citriraj!

Če nekdo analno občuje, to še ne pomeni, da je zaradi tega bolj napreden od drugih, le, da je bolj odprtega pogleda in da zna uživat tudi v drugih stvareh.

Jezen? Meni so tvoji prispevki v tej temi izbruhi neke homofobne jeze, tako da raje na svoje srce pazi, da te ne bo še razgnalo od homofobnosti in zgražanja nad ritkami.[/quote]
A homofob da sem?
Opa opa, no pa si po nesreči priznal to kar sem dejal. Si pač perder. In potiskanje v rit je perderski”seks”.
A zdaj bi ti potiskanje kureca v rit, tukaj rad prodajal kot nekaj naprednega, širokoglednega? Drugi, ki pa nočemo biti tako nagravžni kot si ti, smo pa ozkogledni?
Ti si s potiskanjem kureca v rit bolj odprtega pogleda praviš? Hja to ti pa verjamem, da ti takrat, ko ga v rit fašeš, bolj debelo izbuljeno pogledaš in imaš zato bolj odprt pogled.
A se imaš ti za inovatorja, ker misliš, da si pogruntal analni seks? A misliš, da to pred tabo ni še noben pomislil, da bi lahko kurec morda tud v rit porinil?? Če druzga ne, je verjetno že kdo po nesereči falil in ga pomotoma malo zapodil v napačno luknjo. Ampak to ne pomeni, da je pogruntal toplo vodo. Ti pa misliš, da si kvantno fiziko izumil s tem, ko ga v rit tlačiš?
Večina žensk, ki pusti, da jo tip v rit poriva, to pusti iz ljubega miru, ali pa zato, ker se ji tako ni treba bat, da bo zanosila s takim ritopikarskim bedakom.
Vprašaj kakšno RESNO žensko, pa ti bo povedala.

Opa, pogreti dečko, si se pa fejst razjezu…..
Ti si bil prvi, ki si zmerjal nas, ki nam je to tvoje početje nagravžno, da smo ozkogledni, da ne probamo nič “novega” In da smo homofobni…… Kako sem jaz do tebe lahko homofoben, čer pa ti, kot praviš, nisi homoseksualec? To ne gre skupaj. Torej sem upravičeno sklepal da si perder.
Saj ti ne očitam, ker si perder. Pač si. Saj nisi sam kriv. Nisi edini.
In če si perder, to pač nekatere ne zanima. In če se to tvoje sranje nekomu gravža, to ne pomeni da je ozkogleden. To pomeni, da je normalen in da se normalno ter dostojno obnaša, tako do sebe, kot tudi do ženske, ki jo spoštuje.
Saj perdri zadnje čase svoje poroke in posvajanje otrok, tudi razglašajo za napredno, s, kao, širokim pogledom itd……….ampak to ne pomeni, da je to tudi res. To je kvečjemu izprijenost.

Pozdravljeni
Mislim, da sem tole že nekajkrat napisala tu v “analnih” temah.
Jaz imam zelo rada tudi analni sex in največkrat se zgodi na mojo željo.
Večina je polna predsodkov glede anale, čeprav niti poskusili še niso. Res je, da vsem ženskam to ne paše, ker jih boli, zato tega ne prakticirajo. Boli jih pa zato, ker ne znajo, ker vse delajo na silo in na suho. Ali one ali moški ali oba. Brezglavo in na hitro, brez občutka in brez znanja, kako se stvari streže, rinejo in potem so bolečine in občutek, da te srat tišči. Narobe!
Začne se počasi, lahko z lizanjem okoli anusa, občutek je božanski. Potem je treba pa pač malo podmazat, lahko z lubrikantom, gelom, lahko pa tudi samo s slino, če partner obvlada zadevo. In ko je vse dobro podmazano, gre tudi velik penis lepo v ritko. Užitek je enkraten, če si ženska zraven še draži klitoris, Jaz doživim tako vrhunski orgazem, da se mi še 2 uri noge tresejo.
In prosim prihranite mi lekcije o dreku in smradu, ker če je črevo izpraznjeno, ritka umita in podmazana, ni o dreku ne duha ne sluha. Je samo užitek. Vse skupaj je lahko tudi zelo čutno, če to delata počasi in se telesi od strasti kar zlivata med sabo.

Jaz pravim, naj vsak dela tisto, kar mu paše, samo da s tem ne škoduje in ne povzroča bolečine drugemu.
Večinoma pa predsodki naredijo svoje…

Lp

[Zajazzy
Re: analni sex
08.04.15 17:08
Pozdravljeni
Mislim, da sem tole že nekajkrat napisala tu v “analnih” temah.
Jaz imam zelo rada tudi analni sex in največkrat se zgodi na mojo željo.
Večina je polna predsodkov glede anale, čeprav niti poskusili še niso. Res je, da vsem ženskam to ne paše, ker jih boli, zato tega ne prakticirajo. Boli jih pa zato, ker ne znajo, ker vse delajo na silo in na suho. Ali one ali moški ali oba. Brezglavo in na hitro, brez občutka in brez znanja, kako se stvari streže, rinejo in potem so bolečine in občutek, da te srat tišči. Narobe!
Začne se počasi, lahko z lizanjem okoli anusa, občutek je božanski. Potem je treba pa pač malo podmazat, lahko z lubrikantom, gelom, lahko pa tudi samo s slino, če partner obvlada zadevo. In ko je vse dobro podmazano, gre tudi velik penis lepo v ritko. Užitek je enkraten, če si ženska zraven še draži klitoris, Jaz doživim tako vrhunski orgazem, da se mi še 2 uri noge tresejo.
In prosim prihranite mi lekcije o dreku in smradu, ker če je črevo izpraznjeno, ritka umita in podmazana, ni o dreku ne duha ne sluha. Je samo užitek. Vse skupaj je lahko tudi zelo čutno, če to delata počasi in se telesi od strasti kar zlivata med sabo.

Jaz pravim, naj vsak dela tisto, kar mu paše, samo da s tem ne škoduje in ne povzroča bolečine drugemu.
Večinoma pa predsodki naredijo svoje…

/quote] Spet en b…., ki je kao ženska, ki strašno uživa v anali. Rit je za srat, drek out in nič noter in basta…

No, kot sem že rekla, naj vsak dela tisto, kar mu paše, samo da s tem ne škoduje in ne povzroča bolečine drugemu.
Večinoma pa predsodki naredijo svoje…
Aja, pa nisem moški, niti kakšna možača ali moškinja. Pač mi paše analni sex in uživam v njem. Če drugim ne, prav. Meni ni neprijetno govoriti o tem. Ni pa moj namen nikomur soliti pameti, kaj je dobro, kaj ne, kaj je prav in kaj ne. Samo podala sem nasvet, kako lahko zadeva rata prijetna. Tudi sama sem imela slabo izkušnjo s tem, da je bolelo, ker enostavno nisva znala, nisva vedela kako. Sedaj vem, kaj je treba in kaj ne, in občutki so res enkratni.
Lp

New Report

Close