Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Analni sex – vprašanje

Analni sex – vprašanje

resnično me čudi, da nimaš teh težav. Kar pa še vseeno ne pomeni, da ni potrebno biti previden. Pa saj sama veš, higiena pa to.

Kar se pa orale tiče…. Stvar vsakega osameznika in dobrega okusa. Jaz ne!

lp, ewy

Svetujem kondom, tvojemu zavidam, tebi pa se čudim, da velikega spraviš not. Ne glede na sproščenost to pri nekaterih ženskah predstavlja velik problem.

Saj prvih nekajkrat me je skrbelo, da bi preveč bolelo. Potem sem se pa naučila sprostiti in zdaj je super!Ženske, ki tega nočejo, ne vedo kaj zamujajo. 🙂

Nekatere nočejo, nekatere pa nemorejo. To je dejstvo.

Živjo kako naj partnerko prepričam da bi analno sexala

Jaz in moj to delava redno,celo moj dobi z strep -onom redno… dva dni me prej prosi,zvečer dela klistir.Potem pa stoka in moleduje. Jaz kot ženska lahko samo rečem da uživam,mora i zna me pa dobro pripraviti .Je pa vloženo veliko časa,veliko sva se pogovarjala, veliko fantazij je je treba upati i pravi čas zaupati.
To zna,potem pa napolnimo vse luknjice,čepki,dildoti,kroglice,vse luknjice zapolneva,moje in njegove. Eni razumejo,drugi ne bodo nikoli,tretji pa uživamo,vsi pa mislimo da imamo prav. …lp

Če boš imel tak odnos do tega, kot si si dal nick – fukat analno, ti nobena ne bo dala. Že tako mora biti želja in pripravljenost velika, da greš čez boleče prve poskuse in se naučiš sprejeti tako, da ne boli.
Prva stvar na poti do analnega odnosa je prepričanje in predsodki v glavi. Če je zelo proti, če so doma zelo verni, če je zadržano vzgojena,… potem bo težko.
Poskusiš vsekakor lahko na ta način, da med spolnim odnosom uporabita lubrikant. Obilno količino ji stisneš na mednožje, potem pa počasi krožiš okrog ščegetavčka, okrog vhoda v vagino in potem počasi poskusiš naprej do zadnjične odprtine. Previdno, v prvo samo nežno po robu, niti ne poskusi prodreti s prstom vanjo. Če bo sproščena, jo bo to vzburjalo in ti bo po nekaj poskusih dovolila tudi najprej s prstkom in potem počasi naprej.
Druga možnost je, da poskusita s spolnimi pripomočki. Sedaj influencerke promovirajo razne igračke in vprašaj jo, če tudi njo zanima, da popestrita spolnost. Skupaj izberita nekaj, kar ji bo ustrezalo. Ko bosta nakupovala naslednjič, pa jo ti vprašaj, če bi poskusila analni čepek. Obvezno zraven kupi lubrikant, dobi se tudi gel, ki zmanjša bolečino ob analnem odnosu.
Midva sva z analnimi odnosi začela kakšnih 10 let po tem, ko sva bila skupaj, ko sva že imela otroke, čisto slučajno. Nikoli si nisem mislila, niti želela, sploh ne predstavljala, da bi mi to pasalo. Enkrat me je dobro naoljil in prepognil čez kavč. Želel mi ga je od zadaj dati v vagino, vendar malo zgrešil in mi skoraj dal analno. Tisti seks se je končal vaginalno, vendar ko sem mu povedala, naju je tako vzburjalo, da sva naslednjič poskusila počasi analno. Sedaj točno ve, da če me z oljem namaže in pomasira analno odprtino, se ne bom mogla upreti. Za žensko je najboljši položaj, da je ona zgoraj, saj tako lažje nadzoruje prodiranje in prepreči bolečino.

New Report

Close