Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu analno+hemoroidi

analno+hemoroidi

Glede na to koliko ljudi danes že faše hemoroide,pa me zanima a kdo takrat tudi seksa analno?

Upam, da ne!

ja če je kdo tak sado mazo, da bo kljub hemoroidom, se uzival v analnem seksu pa naj, samo ali ni skoda zdravja…baje to boli..ze tko al tko..je neprijetno..peče..in pol se analni odnos…sicer pa ne vem..nimam teh tezav,prijateljica, ki jih je dobila po porodu, pa je zelo stokala…in sla ..morala celo na operacijo da so jih odstranili… mogoce pa so primeri, ko hemeroidi ne bolijo, ne povzrocajo tezav…

Iz leksikonov je razbrati, da hemoroidi baje blazno bolijo. Tako, da ne verjamem ravno v seks v tistem času…

Človek božji, moral bi bit res mahnjen, da bi kljub hem. seksal analno. Pred leti sem jih imela nekaj dni in ne niti slučajno mi ni padlo na pamet:)

A to boli?

PS
Kaj pa zdaj? Prakticiraš naprej? 😉

ma jaz sem imela bolj blago obliko (velikosti fi 2mm) in je izginilo v roku nekaj dni-vem pa da zna kar trajat, bolelo je ampak ne tako zelo, da bi blo nevzdržno-ko sem šla na wc. minilo je tako da analni seksič veselo prakticiram naprej in je še vedno super…pravzaprav vedno boljše

Ja a tud zunanji hemoroidi bolijo?

New Report

Close