Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Anja Štefan – jo poznate?

Anja Štefan – jo poznate?

Sem pogledala tole:
http://videolectures.net/ssjlk2011_stefan_pravljice/

In mi je izredno všeč.

Glede na to, da ona pa res zgleda 15 let mlajša, tega pa nobena ne izpostavi? Tudi če ne bi pisala in bila skozi le tiho, je zelo lepa ženska. Ne pozman veliko žensk, ki bi bile tako lepega obraza, kot je ona – mogoče da nimajo gubic, pa odvečnih kil, sam luštnih je pa zelo malo over 35 letnic:) Ona jih pa ima že kar over40.

Ne poznam osebno, sem se pa zadnjič skoraj zjokala od navdušenja, ko sem otrokom brala eno od pravljic iz knjige “Za devetimi gorami”. Ker je tako lepo napisano, tak čudovit jezik, da se mi je kar milo storilo. Sploh v primerjavi s kakšnimi “in” knjigami žblj založb, ki so pogosto jezikovna skropucala…

Imamo pa doma že dolgo knjigo Bobek in barčica, ki sta jo otroka zelo rada poslušala.

Mi smo tudi navdušei nad njo- triletnici vsako noč uspavamo z njenimi presmicami. Res ji lepo teče jezik- jaz bi rekla, da je domiselno prijetna.
Osebno je ne poznam.
Tudi Svetlane Makarovič osebno ne poznam, pa so mi njena dela prijetna, vendar so bolj za starejše otroke-tja še pridemo.

Anja je čudovita oseba!!!!!

Googlam “Anja Štefan” in kaj najdem??? Res, da se za dobrim konjem vedno praši, vendar vseeno prosim moderatorja, naj izbriše celotno temo ali vsaj obsodbe o Anjini samopromociji.

New Report

Close