Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek ANKETA o referendumu

ANKETA o referendumu

Oh ninej …. če ti bo potem lažje še 20x klikni na – sem za

ja, kje lahko vidim???

tule piše, da bo glasovanje končano 27. 05. 10

102 prejetih glasov.
Glasovanje končano: 27.05.10 11:49.
Vsi uporabniki lahko glasujejo.

TOREJ????bo pa WW povedala!!!ti očitno ne veš!!!

Lubeničarji so dobili befel iz Murgl in so se množično poslužili glasovanja:))))))))))))))))))

kaj natančno naj bi jaz povedala?

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

ja le kaj, kje je rezultat anke, bajda naj bi glasovali lahko večkrat in so delni rezultati že znani-pa me zanima kje jih lahko vidim, (vsaj po zgornjih postih sodeč)!!!:))))))))

ej sorry ninej, ampak tebi se res fuzla…

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

a bejš no!!! A znaš še kaj drugega???

ej sorry ninej, ampak tebi se res fuzla…[/quote]

Zwerg jim je zabičal: če vas zasačijo pri nečednem poslu – NE PRIZNAJTE

dej tole nam forumašem razloži…kje, kdo in kdaj naj bi vedel za delne rezultate ankete (predvidevam, da tele na MON-u)….

glede večkratnih glasovanj pa drži….če je anketa odprta za neregistriranbe uporabnike se jo da zlorabiti….in to je to o čemer sem pisala, nisem pa zgruntala tega jaz ampak nekdo drug, ki je na to celo opozoril, jaz pa sem v tej temi opozorilo prenesla naprej…………..

p.s.: imaš še kakšen problem, ki ti ne da spati?

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Ja no, pri 50 udeležencih se da zlomit stvari, rad bi videl koga ki bi tako nagajal če bi vas bilo 500. 🙂

hahaha WW, a da se da??? hvala za informacijo!!!

kaj pa če anketa ni odprta za neregistrirane, tako kot tale v delu, a pol jo pa kar ponaredijo, al kako, al sam takrat ko to nekomu paše???:)))

Daj ninej, prznaj že da si bila to ti. 🙂 Saj ti bomo odpustili.

a to je tako kot v cerkvi, priznaj pa ti bo oproščeno!!!!:)))))))))

hahaha, me prav zanima če bo Zdravko tokrat upošteval WW-jino željo????

Lahko tudi tako razumeš. Saj si krščena.

Torej, zame je bilo merodajno “stališče” katoliške partije, ki so ga dali včeraj. Glede na zgodovinske izkušnje, da je ta Slovencem do sedaj prinašala le sranje, bom ZA sporazum.

No, važno da si se lahko odločil.

no.
to je pravi rezultat.

Pravi rezultat bo znan šele, ko bodo preštete vse glasovnice doma in tiste iz tujine!
Ne delaj računa brez krčmarja.

New Report

Close