Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek anketa za punčke

anketa za punčke

A good “bad guy” or a bad good guy? 😉

Ok, priznam, sploh ni izbire ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Točno .
A je tu kak dilema ?!

Niki hoče eno seksi brazgotino čez fris 😉

Čakaj, čakaj… A ti bi raje ta prvo varianto? 😉 :)))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

A ti ne ?

Samo malo razmisli – good mora bit , to je jasno , “bad guy” je pa že po definiciji poln lumparij … tudi unih …. zdaj , če je še tak seksi , temen tip z brazgotino čez lice in oko , beli zobki, mišice pod črno oprijeto majčko … ajoj … bi mela kaj proti ?!

Zdaj pa – bad (hmmm !!!) good guy … ma kaj češ z nesposobnim svetnikom ?!

Klinc … danes je tak dan :)))

Hehe, Niki, saj se heeeecam… Kot pravim: za moje pojme ni dileme ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Sem se že fejst ustrašla !

Človeka je treba spravit na pravo pot , dokler je še čas 😉

Jaz sem na “pravi poti”!!!!!!!!!!!

hihihi

Kaj , a te je katera porezala ?!

Uauuu….

Nikoli se ne ve?!?!?!?!?!?

A čm povedat..ah rajši ne…mam pa tud eno fletno brazgotino,kje pa ne povem..tako!!

A mozolj bo tud dober?
Čau Niki!
I’m back from heaven!
:-)))

Niki, če že ne porezala, ima pa vsaj eno zanimivo oteklino… Baje ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

No , mene pa ta trip še čaka :)))

Mi SERVE quella informazione ! Da morire ! Di gioia ed amore :)))

Čau sonce , vidim , da je dobra energija potegnila po najlepši slo dolini 🙂

Pravijo tako…….

To trdi on , ni pa dokazano !

Niki ne pade na reklame

:))))))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Bo treba probat???????

Alti, daj ti to dobro poslikaj in nam pošlji dokazni material – pol se bomo pa dalje odločali ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

a,a,a

takoh stvari se pa ne sme dokumentirati. Lahko pride v javnost, potem bodo pa fovšije.

New Report

Close