Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek anonimna prijava zdravnice

anonimna prijava zdravnice

Zdravo.
Jaz se nebi tozarla ali okoli hodila zaradi tega, jaz bi vlozila pritozbo (ena je predlagala tudi fake mail in da osebno zdravnici ali medicini dela napisem pritozbo) ne zelim se izpostavljati. Ne zelim da zdravnica potem ve “aha to je bilo pa tisto dekle, nebom ji odobrila sposobnost opravljanja dela”. Gre se bolj za nespostljiv, zaljiv, ze malo provokativen arogantski odnos, in pa seveda grobo ravnanje na mojem telesu.
Saj pravijo drugi (domaci) naj se ne sekiram, naj preslisim in pozabim njeno ravnanje, ampak jaz tega nemorm kar tako pozabit. Moram se malo izpovedat nekomu, ne zelim imeti travme in da se sekiram zarega. Med pregledom je bila tako groba, da sem ustala in sem ji rekla da nemorem tako, takoj je zabicala da mi ne bo odobrila sposodbosti opravljanja dela. Potem sva nadaljevali s pregledom ampak odnosa ni spremenila…

Ni poslušala tvojega jamranja? Je ignorirala tvoje težave?
[/quote]

Grobo je ravnala z mojim telesom.. brez obcutka, z “ihto” ze skoraj, vse nekaj hitro, na grdo

za take bedake kot si ti, je najboljše takole, greš na splet, klikneš na jihovo spletno stran in izpolniš obrazec spodaj pa napišeš tvoje ime in priimek in oznaka anonimno, pa da ne boš to slučajno nardila iz vpn ja ali live tails ali preko tor omrežja, mora biti tvoj ip od tvojega providerja, da bo zares anonimno. pa še mogoče v pomoč za drugič, isto tako če boš potrebovala kako pomoč policije, tam imajo anonimni telefon in kliči tja, izrecno še povej da je anonimno in da kličeš iz tvojega neizsledljivega pametnega telefona v katerem imaš tvojo sim kartico, ki je vsem znana in javno objavljena, kupljena pa v šparu na tvojo kreditno plačilno kartico in še na spar kartico ki je na tvoje ime, uspeh anonimnosti zagotovljen, če imaš še kako noro vprašanja, kar na dan z besedo
[/quote]

Pa kaj ti ni jasno da si me oznacil/la z bedakinjo … hvala za nasvet. Lp

Pritožbe romajo v koš.

Preverjeno!Zato pa ne dobiš odgovora ker pojma nimajo.

Ko se želijo nekoga znebiti pa sami spišejo pritožbe pacientov,zasledovanje,snemanje pacientov,pa povrh vsega da je zdravnik/zdravnica priznala.

Kamor koli sem poslala pritožbo (dostikrat z imenom in priimkom, občasno anonimno) sem v večini prejela odgovor, da bodo zadevo dali naprej v obravnavo. Govora je predvsem o državnih podjetjih in ustanovah. Pri nekaterih so me še obveščali o poteku. Jaz si vedno pravim takole. Pritožba na pritožbo nad eno osebo se lahko dotični slej ali prej maščuje. Če ne drugače pa mogoče, ko bo šef kdaj pred izbiro koga odpustiti in so lahko pritožbe tudi neko merilo odločitve. Če se je zdravnica obnašala grdo, obvesti njene nadrejene, zagovornika pacientovih pravic al kogar koli se v tem primeru že obvesti. Pa podrobno zapiši kaj se ti je zgodilo, ne biti žaljiva.

Pa konkretno za tvoj primer. Jaz bi prijavo vsekakor oddala z imenom in priimkom. To so resne obtožbe. Zdravniški pregled se ne naredi, če imaš kakšne težave in ne če se zdravnici zameriš. Če ti je res grozila, potem je to vsekakor zrelo za prijavo (poleg grdega odnosa). Jaz bi tudi obvestila delodajalca in za naslednji pregled obvezno zahtevala drugega zdravnika.


Veš kaj ti slamnata glava, če bi prišla k meni tožit, da te je nekaj pičilo, a ne veš, ali je bil klop ali kača, te jaz tudi ne bi dajala v laboratorij, prej k psihiatru.
Menda boš pa ja vedela, kakšna razlika je med ugrizom klopa in kače?
[/quote]

Hahaha, če bi me poznala, bi vedela da se hecam. Imela sem pa res namesto ene, dve piki.
Klop vem kaj je, ker sem se zarad njega zdravila že 2x v bolnišnici, čeprav ni bilo kolobarja, ampak druge težave.
V tem primeru mi je rana postajala rdeča in se širila v kolobar več kot decimeter velik (na nogi). Moja zdravnica je odšla, nadomestila jo je druga. Brez kakršnekoli razlage mi je predpisala antibiotike in poslala domov. Kot v prejšnjih primerih bi me morala poslati v laboratorij in k mojemu dermatologu.
Zdaj, po parih mesecih mi je kolobar kolikortoliko zbledel, rdeča “rana” (2 cm kolobar) je ostal. Na kontroli je rekla: dokler se spet ne bo širil, je v redu. Zame ni v redu.

za take bedake kot si ti, je najboljše takole, greš na splet, klikneš na jihovo spletno stran in izpolniš obrazec spodaj pa napišeš tvoje ime in priimek in oznaka anonimno, pa da ne boš to slučajno nardila iz vpn ja ali live tails ali preko tor omrežja, mora biti tvoj ip od tvojega providerja, da bo zares anonimno. pa še mogoče v pomoč za drugič, isto tako če boš potrebovala kako pomoč policije, tam imajo anonimni telefon in kliči tja, izrecno še povej da je anonimno in da kličeš iz tvojega neizsledljivega pametnega telefona v katerem imaš tvojo sim kartico, ki je vsem znana in javno objavljena, kupljena pa v šparu na tvojo kreditno plačilno kartico in še na spar kartico ki je na tvoje ime, uspeh anonimnosti zagotovljen, če imaš še kako noro vprašanja, kar na dan z besedo
[/quote]

LOL. :-)))

Je bila ginekologinja?

Na kakšen način grobo in to na medicini dela? Saj tam samo preverijo srce, EKG, sluh, vid, predklon, preverijo kartoteko, nič posebnega. Ali si ti imela še kak drug pregled?

Spominja me na mojo koloskopijo v Rogaški Slatini, kjer je kljub mojemu pritoževanju zaradi bolečin in zahtevi za prekinitev preiskave dotična zdravnica nadaljevala in dokončala preiskavo.

Ampak na medicini dela nisi imela koloskopije, ne ginekološkega pregleda, kaj je torej bilo?

Beri zakon o pacientovih pravicah in imaš brezplačnega zastopnika. V vsaki zdravstveni ustanovi imaš list in navodila s kontakti. Moraš se pa obvezno pritožiti v roku mislim da 30 dni. Če lahko tudi anonimno ne vem, povprašaj zastopnika za pacientove pravice. Pravilno in v roku spisane pritožbe se jemljejo zelo resno.

ampoak niorcev pa v tejle državi kar ne zmanjka.a to je genetsko po kranjskem janezu ali hlapcu jerneju

Brezveze se je komurkoli pritoževat. To le v primeru, če te zdravnik narobe zdravi in imaš kakšne posledice. Zdravniki so ja bogovi 😌

Je bila ginekologinja?

Na kakšen način grobo in to na medicini dela? Saj tam samo preverijo srce, EKG, sluh, vid, predklon, preverijo kartoteko, nič posebnega. Ali si ti imela še kak drug pregled?
[/quote]

Pregled trebuha, dvig nog, kolena, vse to na postelji. zelo grobo, zanicljivo, brez obcutka. Jaz pa na robu joka, ker se je ze prej grdo obnasala in se je samo stopnjevalo. Drugace sem dobila nakljucno zdravnico, lahko bi katerokoli dobila tam kjer delajo na medicini dela.

umiram od smeha 🙂

noben te ne jebe pet posto in moras met sreco, da te ne pustijo crknit v cakalnici – ampak pritozbe, te pa jemljejo skrajno resno 🙂

Še kravate v tej temi, pa še v tisti drugi. Pogumnost se vas prijemlje na Mon, menda.
Dejstvo je, da če želiš obravnavo, potem dopišite ime in priimek. Da boste svojo pritožbo utemeljili, jo podkrepitev z dokazi, ime in priimek, ki se začne pri vas.
Uporabnik Gunnar, nekateri so 24/7 zaposleni, zato nehaj, če ne razumeš pet minut.
In da ei prijadrali iz Čvek sem, je pa tud razumljiva nejevolja. Ker eno osebo enostavno ne maram In še mi do danes ni opravičila. Če že moram razumeti. Welcome. 🤷‍♀️😂😂😂A ampak vseeno, da se mi tresejo noge pr frdamNi d3beli babnci. Vse kosti bodo pod zemljo hitro. Na Mon ste se hitro skregali. 🤣😂😂😂🤷‍♀️😂😂😂. Well, yur lovely. 🤩😂🤣😂😂😂

Še vedno nisi konkretno opisala dogodka, torej bila si na pregledu in je bila do tebe žaljiva in fizično groba, čeprav si ji rekla, da te boli, pa je proti tvoji volji nadaljeala z grobim pregledom, in, kaj konkretno ti je naredila? Ali pa si moda moški, ki ti je zdravnik vtaknil prst v anus in ti pregledal prostato proti volji? Takšen opis dogodka deluje kot nekaj popolnoma subjektivnega. Glede na tvoj prvi komentar ji očitaš samo neprimeren odnos, torej žaljivost, in zakaj se zdaj ne izjasniš? Kateri pregled je bil in kje te je bolelo, ginekološki, koloskopija, zakaj taka skrivnostnost?

Še vedno nisi konkretno opisala dogodka, torej bila si na pregledu in je bila do tebe žaljiva in fizično groba, čeprav si ji rekla, da te boli, pa je proti tvoji volji nadaljeala z grobim pregledom, in, kaj konkretno ti je naredila? Ali pa si moda moški, ki ti je zdravnik vtaknil prst v anus in ti pregledal prostato proti volji? Takšen opis dogodka deluje kot nekaj popolnoma subjektivnega. Glede na tvoj prvi komentar ji očitaš samo neprimeren odnos, torej žaljivost, in zakaj se zdaj ne izjasniš? Kateri pregled je bil in kje te je bolelo, ginekološki, koloskopija, zakaj taka skrivnostnost?
[/quote]

Še vedno nisi konkretno opisala dogodka, torej bila si na pregledu in je bila do tebe žaljiva in fizično groba, čeprav si ji rekla, da te boli, pa je proti tvoji volji nadaljeala z grobim pregledom, in, kaj konkretno ti je naredila? Ali pa si moda moški, ki ti je zdravnik vtaknil prst v anus in ti pregledal prostato proti volji? Takšen opis dogodka deluje kot nekaj popolnoma subjektivnega. Glede na tvoj prvi komentar ji očitaš samo neprimeren odnos, torej žaljivost, in zakaj se zdaj ne izjasniš? Kateri pregled je bil in kje te je bolelo, ginekološki, koloskopija, zakaj taka skrivnostnost?
[/quote]

Resno, kdo ti bo odgovoril na tako provokacijo? Sama sicer, ampak 🤣😂😂😂. Ni pa smešno, ko ti Zdravniška zbornica prizna. Sem prebolela. Z odškodnino. Brez odvetnika.
Pogovarjajte se. 🤗 in ene se derejo, kot da so same gospodinje doma. Ob 7 ali 19h. In ko moraš vstati on cca 4 30 🙄😂Potem se pa pejdi kot ženska 🤣🙄😂😂😂🤷‍♀️Smh 🤷‍♀️😂😂😂

Ampak res nisem popolnoma nič provocirala… Vse se lahko zgodi! Ti verjamem.

Pregled trebuha, dvig nog, kolena, vse to na postelji. zelo grobo, zanicljivo, brez obcutka. Jaz pa na robu joka, ker se je ze prej grdo obnasala in se je samo stopnjevalo. Drugace sem dobila nakljucno zdravnico, lahko bi katerokoli dobila tam kjer delajo na medicini dela.
[/quote]

Morda pa si ti preobčutljiva?

Jaz imam pa včasih občutek, da so moški zdravniki do žensk bolj prijazni, kot ženske zdravnice. Ženske si več dovolijo

Morda pa si ti preobčutljiva?
[/quote]

naša princeska pa že ne!


Dohtar, tako kot pišeš, je po pravilniku, ja. V reali pa je tako kot sem napisal jaz. Izjeme seveda obstajajo, ampak v JU se v 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} primerov v pisarni (na terenu) naredi drugače kot velevajo razni velepravilniki. Seveda pa se pravočasno oddajajo razna poročila o tem, kako so se te prijave “obravnavale” in da ni bilo ugotovljenih “nepravilnosti”. Birokraciji in morebitnemu nadzoru je zadoščeno, bodi brez skrbi.

Moje izkušnje so take, da si včasih zdravnice do žensk več dovolijo, kot zdravniki. Moški so prijaznejši, bolj subtilni.

New Report

Close