Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Anouk Maze Massi

Anouk Maze Massi


A ne živita v Massijevi hiši v italijanski Gorici?

Ne živi v Slo, otrok nima slov. očeta, veliko po svetu hodita in verjetno tudi bodo vsi trije… A bi morala biti Marjeta, Ana, Teja, Petra, Sara, Mojca, Nataša, Barbara, Tanja… Smešni ste!
[/quote]

Massi je iz Gorice in je delno tudi Slovenec, uči pa športno vzgojo na slovenski šoli v Gorici!

Zame pa to sploh ni ime ampak samo ponesrečen skupek črk.
Ja, vse lepo in prav, sigurno sta videla več sveta kot jaz. To ne spremeni dejstva, da se ta beseda v naših krajih zelo čudno sliši.
Pač, vse je odvisno od tega, kje bo ta otrok živel. Če bo tam, kjer je ta beseda običajno ime, vse lepo in prav, če bo živel pri nas, je bila pa to katastrofalna odločitev.
[/quote]

Ful se sekirata onadva, ker zate to sploh ni ime! 😀 😀 😀

Massi je iz Gorice in je delno tudi Slovenec, uči pa športno vzgojo na slovenski šoli v Gorici!
[/quote]
V intervjuju za Siol pred tremi meseci je rekel, da uči na višji srednji šoli v italijanski Gorici
https://siol.net/sportal/zimski-sporti/novi-izzivi-andree-massija-454015

Dvomim, da kar na par mesecev menja.

Ja kaj pa je zdaj z Injo?

Jaz pa sem že rekla, no ja, hvala bogu, da se ji od slave ni zmešalo in je ostala normalna.

Evo, zdaj pa tole. Saj sploh ne veš, kaj bi to bilo, a je to mišljeno vnuk, ali ana uk ali kaj, sam bog ve.

Zame pa to sploh ni ime ampak samo ponesrečen skupek črk.
Ja, vse lepo in prav, sigurno sta videla več sveta kot jaz. To ne spremeni dejstva, da se ta beseda v naših krajih zelo čudno sliši.
Pač, vse je odvisno od tega, kje bo ta otrok živel. Če bo tam, kjer je ta beseda običajno ime, vse lepo in prav, če bo živel pri nas, je bila pa to katastrofalna odločitev.
[/quote]

Po tvoje je potem za vse Slovence, ki imajo klena slovenska imena in se preselijo v tujino, kjer taista imena zvenijo bolj kot ne en ponesrečen skupek črk, bolje, da se preimenujejo?
Enim pa res seže glih do sred domačga dvorišča no.


V intervjuju za Siol pred tremi meseci je rekel, da uči na višji srednji šoli v italijanski Gorici
https://siol.net/sportal/zimski-sporti/novi-izzivi-andree-massija-454015

Dvomim, da kar na par mesecev menja.
[/quote]

Pa kaj si ti nor, si predstavljajte našo povprečno mono, da Massi uči njenega sončka športno?!?


A ne živita v Massijevi hiši v italijanski Gorici?
[/quote]

Seveda. Eden se dela pameten…


Onuk…u je bolj i,,,?? nekaj takega…

Kopitar ma pa Nežko.V Ameriki.

Zanimivo ime… Mislim, da je švedskega izvora.


V intervjuju za Siol pred tremi meseci je rekel, da uči na višji srednji šoli v italijanski Gorici
https://siol.net/sportal/zimski-sporti/novi-izzivi-andree-massija-454015

Dvomim, da kar na par mesecev menja.
[/quote]

Višja srednja šola je v Italiji to kar pri nas predmetna stopnja. Ne vem kaj ti ni jasno?! In ja uči na slovenski šoli v Gorici.

Pa dobro, če imata že oba starša žensko ime, naj ima vsaj hčerka moškega – da bo popolno, no vsaj sliši se bolj po moško, čeprav bi bilo bolj primerno za psa.


Živijo v Italiji čisto ob meji Solkana.
V Edi je mislila kupiti stanovanje a ga ni! Hodita pa veliko v NG predvsem Massija vidim.

Pa kaj koga briga, kako da otroku ime?
Vam bi pasalo Francka Novak in Micka Presečnik? ??

Tina je svetovljanka. Ne bo živela naših Rovtah. Ve pa se posmehujte, podgane!

Meni je ime všeč. Ja, ni navadno, ni običajno, mi je pa všeč.
Anči pač :).

Meni to ime ni všeč. Pa ne zato, ker ni slovensko, ampak enostavno mi ne zveni lepo.

Nimaš treh pik, veš!

Motilo jih bo ko bo večja kako se napiše in jim bo mogla črkovati. Pa kaj potem če je dala takšno ime. Če ji je všeč oz jima je, kul, zakaj pa ne :))

Marija je res lepo ime. Za moške pa Jožef.

…to je v bloku ? V NG? Na instagramu ima prekrasne slike iz Bohinja, sem mislila, sa živi tam. Ime za punčko mi je ful všeč in vse čestitke mami, iz tako majhne deželice na tako visoke stopničke ! Verjetno ni bilo vedno lahko!

Zame pa to sploh ni ime ampak samo ponesrečen skupek črk.
Ja, vse lepo in prav, sigurno sta videla več sveta kot jaz. To ne spremeni dejstva, da se ta beseda v naših krajih zelo čudno sliši.
Pač, vse je odvisno od tega, kje bo ta otrok živel. Če bo tam, kjer je ta beseda običajno ime, vse lepo in prav, če bo živel pri nas, je bila pa to katastrofalna odločitev.
[/quote]

Stokrat lepše kot vsak Kaj, Taj, Kevin, Pia, Mia, Tia, Ria … Vsaj malo domišljije je uporabila. Anouk je čudovito ime. Če ga ti prvič slišiš, si pač tipična zaplankana slovenceljka.

https://m.youtube.com/watch?v=3RaHTDNude4

Pa še evrovizijska:
https://m.youtube.com/watch?v=xPDYbuaXlA8

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Anouk je lepo ime. Malo nenavadno za slovenske konce, pa kaj potem ?!

Iskrene čestitke Tini in Andrei, pa obilo ljubezni in veselja s punčico.


S kje si pa to pobral? Živita blizu ja, ampak tam je Italija.

New Report

Close