Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Anthony Bourdain RIP

Anthony Bourdain RIP

Ja kaj cudnega, to žena naredi.

Teslo – saj je ni imel (več), da bi mu kri pila – od leta 2016 ne več…. je bil pa skoraj leto dni v zvezi z italijansko igralko – umetniško ime je Asia Argenta…..

Verjetno je res tko, kot je nekdo že zgoraj napisal – za ciničnim humorjem je ponavadi potlačena depresija.

Mopsov ne smatram za lepe, da bi to razumel kot sarkazem.
[/quote]

Sram te bodi! Z vsem spoštovanjem do pokojnega……Ti pa zagotovo izgledaš ko ena zahrbtna bogomoljka…

O marička, ti pa še slabše razumeš napisano od mene. Meni je bil všeč tako vizualno kot osebnostno.

Teslo – saj je ni imel (več), da bi mu kri pila – od leta 2016 ne več…. je bil pa skoraj leto dni v zvezi z italijansko igralko – umetniško ime je Asia Argenta…..

Verjetno je res tko, kot je nekdo že zgoraj napisal – za ciničnim humorjem je ponavadi potlačena depresija.
[/quote]
Brez “umetniško”, njeno ime je Asia Argento, je hčerka slovitega italijanskega režiserja grozljivk – Dario Argento, in je v Cannesu izstopila z J’accuse holivudskega producenta, ki jo je posilil, ko je bila stara 21 let.

Nimam sočutja do samomorilcev.

Aja, samomor je naredil. Strahopetec.

Na erotično asfiksiacijo ni nihče pomislil?


Evo, zdaj sem pomislila. Ja, zdi se mi logično.

Asifiksija?
Če želiš izpasti pameten, je predpogoj poznavanje izrazoslovja.

Človek se je obesil. Nedvoumno in resnično. Zakaj pa ne bomo nikoli vedeli. Naj počiva v miru, ker na tej strani je imel vse, razen slednjega ne.

Ne poznam.

Kaj si je skuhal,ali spekel smrtonosno porcijo??


Brez “umetniško”, njeno ime je Asia Argento, je hčerka slovitega italijanskega režiserja grozljivk – Dario Argento, in je v Cannesu izstopila z J’accuse holivudskega producenta, ki jo je posilil, ko je bila stara 21 let.
[/quote]

Njeno polno ime, ki ga je dobila ob rojstvu, je: Aria Maria Vittoria Rossa Argento…….

Torej je Asia kar lepo “umetniško” ime…….

Če ne verjameš pa poguglčkej ; bo Wikipedička kar OK…..

Well…preveč mesa škodi…se je piki mal prenažiral…mesni hedonizem pa to. Še nisem slišala, da bi se kak vegan obesil…

Asifiksija?
Če želiš izpasti pameten, je predpogoj poznavanje izrazoslovja.

Človek se je obesil. Nedvoumno in resnično. Zakaj pa ne bomo nikoli vedeli. Naj počiva v miru, ker na tej strani je imel vse, razen slednjega ne.
[/quote]
https://en.wikipedia.org/wiki/Erotic_asphyxiation

A lahko napišeš še bolj neumen komentar. Aja saj zdaj ko vidim tvoj nick je vse jasno

A lahko napišeš še bolj neumen komentar. Aja saj zdaj ko vidim tvoj nick je vse jasno
[/quote]
Ne podpiram samomorilcev, njihovih dejanj. In zato sem neumna? Glej, brez problema pa tebi prinesem štrik.


Ne podpiram samomorilcev, njihovih dejanj. In zato sem neumna? Glej, brez problema pa tebi prinesem štrik.
[/quote]

Jap, neumna si. Depresija je BOLEZEN, resna in destruktivna, morda ti bo jasno ko se ti kdo ki ti je blizu ubije. No ja, saj Slovenci smo v tem pogledu itak bolj zanikrni v primerjavi s Skandinavijo, ki imajo prav tako veliko samomorov, samo oni delajo na tem, pri nas smo pa zahojenci da ni res

Jap, neumna si. Depresija je BOLEZEN, resna in destruktivna, morda ti bo jasno ko se ti kdo ki ti je blizu ubije. No ja, saj Slovenci smo v tem pogledu itak bolj zanikrni v primerjavi s Skandinavijo, ki imajo prav tako veliko samomorov, samo oni delajo na tem, pri nas smo pa zahojenci da ni res
[/quote]

Pisala sem o samomoru.
Če je pa samomor posledica depresije, pomeni da se človek ni vzel v roke in ustrezno zdravil. Saj je skoraj logično, da se mu je moralo kuhati nekaj “slabega”, da ga je potisnilo čez rob. Ampak nobena bolezen ne sme biti opravičilo, da si jemlješ življenje.

Zdravljenje je lahko uspešno/neuspešno, traja lahko od 1 leta pa celo večnost. Kakorkoli, vsak je lastnik SVOJEGA življenja, kaj tebe briga če nekdo gre prej če hoče? Kaj pa hromi, tetraplegiki, “rastline”? A ti morda slučajno verjameš da je samomor greh in je treba živeti življenje, ki to ni?

So stvari, ki absolutno niso sprejemljive. Saj tudi ne vzameš brzostrelke in greš po cesti, a ne. Očitno nimaš pošlihtanega podstrešja.


Evo, zdaj sem pomislila. Ja, zdi se mi logično.
[/quote]

Torej se je po vajinem šel “igrico”, doživeti spolno satisfakcijo sam s seboj, epoksijo, v kombinaciji z orgazmom kar pa daje seveda tudi isti efekt kor rush pri kokainu ??? Hmmmmm… tricky……

Torej se je po vajinem šel “igrico”, doživeti spolno satisfakcijo sam s seboj, epoksijo, v kombinaciji z orgazmom kar pa daje seveda tudi isti efekt kor rush pri kokainu ??? Hmmmmm… tricky……
[/quote]
Zna bit :).
Lahko je pa prišlo do nesrečnega slučaja, ko je nekje v daljni deželi poskusil nekaj, česar ne bi smel.

Sem vedel. Konzervativna vernica, brez argumentov. Župnik je tako rekel. Jaz imam vse pošlihtano, ti si pa zastarela

Sem vedel. Konzervativna vernica, brez argumentov. Župnik je tako rekel. Jaz imam vse pošlihtano, ti si pa zastarela
[/quote]

Vidiš tisto, kar želiš videti. Meni je življenje sveto, ti pa delaj z njim kot svinja z mehom. Tvoj odnos do sebe kaže kdo in kaj si.

New Report

Close