Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek antidepresivi?

antidepresivi?

Punce, ne bojte se psihiatrov. To so najbolj prijazni ljudje v zdravstvu:))) Jaz grem tako rada tja, ker pogovor s psihiatrinjo mi zmeraj odpre nekaj oči več. Že dolgo jemljem antidepresive, katere bom verjetno lahko počasi nehala…..:))))

To so super ljudje, ki ti dajo moči, zato kar pogumno poišči psihiatra in se naroči za obisk v ambulanti…..

Nič te ne stane, če obiščeš psihiatra in te bo on/a primerno orientiral/a v nadaljne zdravljenje oz. terapije…..

Jaz sem pred leti izgubila otroka med nosečnostjo oz. sem se sredi nosečnosti odločila za prekinitev, zaradi anomalij v razvoju otroka. To me je tako pribilo na tla, da sem se z veliko težavo pobrala. Tudi jaz sem se zaprla med štiri stene in žalovala. Sem pa hitro ugotovila, da to ne vodi več nikamor in sem poiskala psihiatra. Danes se počutim odlično, o svoji prvi pupiki več ne govorim s solzami v očeh, čeprav mi je še danes hudo, da sem jo “ubila”. Ta občutek krivde me je dotolkel. Samo antidepresivi so me spravili k sebi….. in pogovori, pogovori….. Ne vem zakaj, ampak meni je mnogo lažje svoja globoka občutja zaupati tujcu, kot družini, ki jim včasih ni jasno, zakaj tako čutiš in ti ne znajo pomagati…. Lahko te poslušajo, te pa ne razumejo…..

Helex in Lexaurin NISTA antidepresiva, ampak pomirjevala. Na te se navadiš in lahko postaneš odvisen, na antidepresive pa ne ( seroxat, zoloft, prozac).

Depresija je bolezen, ki jo je treba zdravit in vsaka nervoza ali stiska e ni depresija.

Lahko pogledaš tudi tukaj na MOnu forum Psihiatrija ali postaviš vprašanje za začetek. Depresijo je potrebno zdravit!

Kaj misliš, glede na to, da jim rečemo antidepresivi?

New Report

Close