Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Antidepresivi

Antidepresivi

Dogaja se razkroj evropske civilizacije in to zaradi nadvlade žensk. Feminizacije.
Evropa se stara in s starostjo ni borbe in napredka.
Fuq s tabletko je propad.
[/quote]

To je vse načrtno. Judje vodijo Evropo od leta 1945. Od šolskih programov naprej. Skrbijo, da ni več kot 1.8 otroka na par – ker samo to so vsi narodi s tako rodnostjo propadli. Skrbijo, da moški ne čutijo sle, spolne, ker dodajajo motilce hormonov, ubijalce spolne sle. Včasih so po 3 krat na dan, danes po 3 krat na leto.

Ovčiceeeee bebebebeb…. leta 1945 so bila evropska jajca kastrirana, z Nemčijo. Vsiljen pa srednjevški lov na čarovnice, na naciste, ki niso bili nič hujši kot katerikoli prejšnji vladar, sploh pa ne islamski, ki še vedno v Arabiji isto delajo kot nacisti.

Samo rabiš pamet, da to dojameš.

In ko dojameš jih dobiš za vrat, ker se počutijo ogroženo.

To je vse načrtno. Judje vodijo Evropo od leta 1945. Od šolskih programov naprej. Skrbijo, da ni več kot 1.8 otroka na par – ker samo to so vsi narodi s tako rodnostjo propadli. Skrbijo, da moški ne čutijo sle, spolne, ker dodajajo motilce hormonov, ubijalce spolne sle. Včasih so po 3 krat na dan, danes po 3 krat na leto.

Ovčiceeeee bebebebeb…. leta 1945 so bila evropska jajca kastrirana, z Nemčijo. Vsiljen pa srednjevški lov na čarovnice, na naciste, ki niso bili nič hujši kot katerikoli prejšnji vladar, sploh pa ne islamski, ki še vedno v Arabiji isto delajo kot nacisti.

Samo rabiš pamet, da to dojameš.

In ko dojameš jih dobiš za vrat, ker se počutijo ogroženo.
[/quote]
Pičkulet, res ne zdržiš nobene teme z norenjem o letu 45?

Ali so AD ucinkoviti tudi pri tesnobi na potovanjih? Zlasti kateri pridejo najbolj v postev? Hvala.

Ad-ji ne povzročajo fizične odvisnosti, ne fantaziraj.
[/quote]

Kaj pa pomeni odtegnitveni sindrom na njihovih navodilih, če ne zasvojenosti?

Poglej tesnoba in pasijonka. Nima stranskih učinkov.

Poglej tesnoba in pasijonka. Nima stranskih učinkov.
[/quote]
Glejte, če ste tumasti in kot taki posledično niti ne morete imet tovrstnih težav, ker vam je vse življenje vse več ali amnj ravno, potem ne pišite bedarij. Resnih težav s stiskmi in depresijo se pač ne da odprvit z nobeno pasijonko, janežem in podobim blažjim žegnom. Tu dejansko pomagajo le antidepresivi in pa to, da tak človek nima pretirano stresnega življenja, in problemov na problem, ki ga nenehno potiskjo v stiske. Prvo lahko izbira, torej antidepresive za lajšanje, drugo njvečkrat ne..

Potovanja niso obvezen del življenja, zato lahko mirno ostaneš doma brez ADjev.

Kajti tole propagiranje ADjev na forumu je šlo že čez vse meje. Zdaj jih boste jemali še za izlet do Hurgade, v nedeljo za na Bled in preden boste šli v trgovino po nakupih, ker spet nimajo vaše barve in vaše številke, da boste lažje preživeli to hudo stresno situacijo.

Potovanja niso obvezen del življenja, zato lahko mirno ostaneš doma brez ADjev.

Kajti tole propagiranje ADjev na forumu je šlo že čez vse meje. Zdaj jih boste jemali še za izlet do Hurgade, v nedeljo za na Bled in preden boste šli v trgovino po nakupih, ker spet nimajo vaše barve in vaše številke, da boste lažje preživeli to hudo stresno situacijo.
[/quote]
E, če je pa samska baba, potovanjca, duhovnost, izdelava pizdarijc, tekec, cucek, reševaje deviacij, živali, migrantov in podnebja, gredo v status višjega nivoja. Ne more ostat doma, potem ni “samostojna in srečna”.😅😅😅

Kaj pa pomeni odtegnitveni sindrom na njihovih navodilih, če ne zasvojenosti?
[/quote]

Pomeni navajenost telesa na zdravilo. To ni isto kot zasvojenost. Vsako zdravilo, ki se jemlje dlje časa, je treba opuščati počasi. Vsako, ne samo tista za psiho. Jaz sem zdravila za redčenje krvi morala počasi zmanjševati dozo, ne takoj prenehati. Že navadna zdravila proti bolečini in vnetju mišice ti zdravnik najprej predpiše določeno dozo, ko se stanje izboljšuje, pa se doza počasi zmanjšuje, potem pa preneha. In prav vsako zdravilo ima odtegnitveni sindrom, nekatere čutiš, nekaterih ne, a vsako povzroči reakcijo v telesu. A na vsako snov, ki jo vnašaš v telo, se telo nanjo navadi on potrebuje nekaj časa, da se spet navadi biti brez nje. A to ni isto kot zasvojenost. Pri zasvojenosti potrebuješ vedno več te vnešene snovi, da tvoje telo funkcijonira, ne pa vedno manj in je tudi odvajanje peklensko. Ne pa da ti mogoče čutiš naprimer malo suha usta nekaj dni, pa še to samo če si pozoren in samo zato, ker veš, da naj bi jih čutil.

Za razliko od antidepresivov pa so pomirjevala, kamor spada Xanax, dejansko zasvojljiva.
Po enem mesecu vsakodnevnega jemanja že znaš čutiti odtegnitvene simptome, s tem se ni šaliti.
[/quote]

Za razliko od antidepresiva, ki tudi ob zelo počasni in pstopni prekintivi sproži rebound – povrnitveno – bistveno globljo depresijo, kakršna je bila v samem začetku jemanja antidepresiva, pa anskiolitiki kot so Xanax, Helex, Lexaurin, nikoli ne sprožajo povrnitve depresije, medtem ko so posledia ukinitve vidne v povečani tesnobi med 1 do 3 dni, nakar se tesnoba ustavi, seveda če je človek rešil vzroke. Farmacija in vse tovarne vključno s psihiatri – njihovimi plačanci, namerno strašijo in lažejo o njihovi hudi zasvojljivosti z edinim ciljem blazega zaslužka torej zaslužiti bistveno več denarja, saj1 skatlica antidepresiva stane 15 do 50 eur, 1 skatlica lexaurina pa 2 do 3 eur hehehehehehe. Seveda pa je trena obično pomirjevalo jemati po pameti, samo tkarat, ko pride hujši napad panike in nikoli zaradi sprostitve ipd. Npr. Apaurin je pa težje pomirjevalo, ki pomiri tudi telo in človeka upočasni tako močno kot kakšen antipsihotik, zanj je dokazano, da povzroči telesno odvisnost. Tega pa pač ne moremo rečt za en xanax, helex, lexaurin in kar je teh kratko delujičih benzodiazepinov, zato ne verjemite lažem.

Pomeni navajenost telesa na zdravilo. To ni isto kot zasvojenost. Vsako zdravilo, ki se jemlje dlje časa, je treba opuščati počasi. Vsako, ne samo tista za psiho. Jaz sem zdravila za redčenje krvi morala počasi zmanjševati dozo, ne takoj prenehati. Že navadna zdravila proti bolečini in vnetju mišice ti zdravnik najprej predpiše določeno dozo, ko se stanje izboljšuje, pa se doza počasi zmanjšuje, potem pa preneha. In prav vsako zdravilo ima odtegnitveni sindrom, nekatere čutiš, nekaterih ne, a vsako povzroči reakcijo v telesu. A na vsako snov, ki jo vnašaš v telo, se telo nanjo navadi on potrebuje nekaj časa, da se spet navadi biti brez nje. A to ni isto kot zasvojenost. Pri zasvojenosti potrebuješ vedno več te vnešene snovi, da tvoje telo funkcijonira, ne pa vedno manj in je tudi odvajanje peklensko. Ne pa da ti mogoče čutiš naprimer malo suha usta nekaj dni, pa še to samo če si pozoren in samo zato, ker veš, da naj bi jih čutil.
[/quote]

Protibolečinske so enako zasvojljive. Boli, ker se telo navadi in terja vedno večje doze. Bolečin v resnici ni.
Nakar nastopi hud napad tesnobe, osebno doživeto s pacientko, starejšo gospo, ki se je navadila njihove uporabe.
Moški posegajo po alkoholu, ženske po tabletah, vseh vrst. Tudi starejše, še sploh, ko ovdovijo.
Sicer pa sami uporabniki ADjev, ki so bili že po 12 mesecev brez njih, čutijo še vedno odtegnitveni sindrom.
V pogovoru z zdravnikom, jim je ta dejal, da se je bolezen vrnila in bodo morali ponovno začeti s terapijo, ki so jo že imeli.
Flash back.

Protibolečinske so enako zasvojljive. Boli, ker se telo navadi in terja vedno večje doze. Bolečin v resnici ni.
Nakar nastopi hud napad tesnobe, osebno doživeto s pacientko, starejšo gospo, ki se je navadila njihove uporabe.
Moški posegajo po alkoholu, ženske po tabletah, vseh vrst. Tudi starejše, še sploh, ko ovdovijo.
Sicer pa sami uporabniki ADjev, ki so bili že po 12 mesecev brez njih, čutijo še vedno odtegnitveni sindrom.
V pogovoru z zdravnikom, jim je ta dejal, da se je bolezen vrnila in bodo morali ponovno začeti s terapijo, ki so jo že imeli.
Flash back.
[/quote]Ti imaš teden in četrt tečaja za bolničarko -negovalko za sabo, da si tako “brihtno”?

Za razliko od antidepresiva, ki tudi ob zelo počasni in pstopni prekintivi sproži rebound – povrnitveno – bistveno globljo depresijo, kakršna je bila v samem začetku jemanja antidepresiva, pa anskiolitiki kot so Xanax, Helex, Lexaurin, nikoli ne sprožajo povrnitve depresije, medtem ko so posledia ukinitve vidne v povečani tesnobi med 1 do 3 dni, nakar se tesnoba ustavi, seveda če je človek rešil vzroke. Farmacija in vse tovarne vključno s psihiatri – njihovimi plačanci, namerno strašijo in lažejo o njihovi hudi zasvojljivosti z edinim ciljem blazega zaslužka torej zaslužiti bistveno več denarja, saj1 skatlica antidepresiva stane 15 do 50 eur, 1 skatlica lexaurina pa 2 do 3 eur hehehehehehe. Seveda pa je trena obično pomirjevalo jemati po pameti, samo tkarat, ko pride hujši napad panike in nikoli zaradi sprostitve ipd. Npr. Apaurin je pa težje pomirjevalo, ki pomiri tudi telo in človeka upočasni tako močno kot kakšen antipsihotik, zanj je dokazano, da povzroči telesno odvisnost. Tega pa pač ne moremo rečt za en xanax, helex, lexaurin in kar je teh kratko delujičih benzodiazepinov, zato ne verjemite lažem.
[/quote]
No, potem pa ni res, kot noben alkoholik ne bo priznal, da je zasvojen. Torej še nisi videlo človeka, ki je potreboval po pol škatle, škatlo pomirjeval dnevno, ki mu jih nihče več ni hotel predpisat? POmagali so si s fehtanjem znancev, žlahte, švercanjem s hrvaške in reši jih le zdravljenje odvisnosti v bolnišnici.

Protibolečinske so enako zasvojljive. Boli, ker se telo navadi in terja vedno večje doze. Bolečin v resnici ni.
Nakar nastopi hud napad tesnobe, osebno doživeto s pacientko, starejšo gospo, ki se je navadila njihove uporabe.
Moški posegajo po alkoholu, ženske po tabletah, vseh vrst. Tudi starejše, še sploh, ko ovdovijo.
Sicer pa sami uporabniki ADjev, ki so bili že po 12 mesecev brez njih, čutijo še vedno odtegnitveni sindrom.
V pogovoru z zdravnikom, jim je ta dejal, da se je bolezen vrnila in bodo morali ponovno začeti s terapijo, ki so jo že imeli.
Flash back.
[/quote]

Imaš lastno izkušnjo z antidepresivi?

Kolkrat je že bila podobna tema, in vsakič znova se izkaže, da je tričetrt babšet na antidepresivih!!!
Seveda, v življenju so čisti fail, s pizdolino so mogoče še kakega obupanca uspele priklent nase, kaj več pa v življenju itak ne znajo počet. In potem se duvajo po nekih čič službicah, ki so jih dobile po bohve kakih kriterijih, seveda vse nekompetentne in sfejkane, da 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} delovnega časa razmišljajo samo o tem, kako prikriti resnico o svoji nekompetentnosti in neuporabnosti. Desc se jim enkrat začveka s kako drugo babnico in so že vse histerične in zblojene, da jih počasi tudi on odstavi od svojega tiča, ker kdo bi pa hotel natepavat eno zblojeno histeričarko, in potem babše nima drugih adutov, kot da gre v medicino, kao objektivno stroko, da bo svetu dokazala, da ona res trpi, in se začne nažirat s tabletami, potem pa ne primejo takoj, pa še močneje zafejka neko depresijo in tako imaš samo še tekmo proti dnu! Babše fejka depresijo, fejka partnerstvo, fejka službeno kompetenco tolk časa, dokler res ne rata popolnoma zavožen primerek, potem se pa čudi, zakaj je svet do nje tako grd in hoče še močnejše antidepresive!!! Da bi pa kaj naredila v življenju razen neke brezzvezne čič službice, dobljene za male pare, in enih par razširjenih nog, ji pa nikoli ne pade na pamet! In potem moramo drugi državljani prenašat takale zblojena babšeta od javne uprave do Šmarne gore!!!


Diiiiihaaaaaaaj, vdiiiiiih, izdiiiiiiiiiih, vdiiiiiiiiiiiiih, iz………😅

Kaj pa tebe muči zaena histerija? Namesto da pišeš o Šmarni gori, teci nanjo in nazaj. Zajamčena sprostitev in ti bo za babnice na tabletah tako ravno, da še z ravnilom bolj ravno ne narišeš.

Kaj pa tebe muči zaena histerija? Namesto da pišeš o Šmarni gori, teci nanjo in nazaj. Zajamčena sprostitev in ti bo za babnice na tabletah tako ravno, da še z ravnilom bolj ravno ne narišeš.
[/quote]

A, to pa ne, tako daleč namreč nise bral. Šmarna gora in babovje, to pa je femonen in hkrati šolski primer babjih prismod.😅


No, potem pa ni res, kot noben alkoholik ne bo priznal, da je zasvojen. Torej še nisi videlo človeka, ki je potreboval po pol škatle, škatlo pomirjeval dnevno, ki mu jih nihče več ni hotel predpisat? POmagali so si s fehtanjem znancev, žlahte, švercanjem s hrvaške in reši jih le zdravljenje odvisnosti v bolnišnici.
[/quote]

Tudi taki primeri so mi znani, ampak to je nekaj drugega, to je jemanje tablet iz užitka, kot kakšne droge. V resnici pa pravemu bolnemu človeku jemanje teh pomirjevalnih tablet ni v užitek, ampak prva pomoč in takojšnje olajšanje pri vsakem napadu panike ali tesnobe in če po učinkovanem pomirjevlau ponovno vzame še eno pomirjevalo, ne bo njegovo olajšanje od napaka panike nič večje, lahko pa samo postane zaspan. Kdor tako žre kot bonbončke, je osebno nezrel, takšen točno ve, da se to ne sme in da nima od tega nič, le sam sebi se dopade češ kako je zadet, da ne govorimo o zanemarjanju otrok in živali in dela.

Saj antidepresivi niso nič veliko drugačnega kot pomirjevala, s to razliko, da pomirjevlao prime takoj in dri 5 do 12 ur, medtem ko za pravi učinek antidepresiva moraš tablete jemati 2 do 8 tednov! Ko pa z antidepresivi prenehaš, pa ti je dobro le kakšen mesec…, nakar se vrne huda tesnoba in depresija nazaj, še večja kot v začetku in če ne greš nazaj nazaj na antidepresiv, trpiš električne sunke v glavi in povečano depro še vsaj 2 do 3 mesece! Edina rešitev je , da nikoli ne začneš z antidepresivi, ki vivjao na vse telesne vitalne organe, mimogrede, tudi na srce, krvni pritisk, delovanje vranice, slinavke… Pomirjevalo le na ledvice, pomirejvalo ne pomaga proti žalosti.. dolgoročno pa na njem izgubljaš spomin, enako kto na antipsihotiku!

Nehajte s temi stranskimi učinki…katero zdravilo jih pa nima
Meni so ad izboljšali življenje
Tisti ki nimate teh problemov oz.imate manjše probleme ne razumete tega
Samo upostevaj navodila zdravnika

Tudi taki primeri so mi znani, ampak to je nekaj drugega, to je jemanje tablet iz užitka, kot kakšne droge. V resnici pa pravemu bolnemu človeku jemanje teh pomirjevalnih tablet ni v užitek, ampak prva pomoč in takojšnje olajšanje pri vsakem napadu panike ali tesnobe in če po učinkovanem pomirjevlau ponovno vzame še eno pomirjevalo, ne bo njegovo olajšanje od napaka panike nič večje, lahko pa samo postane zaspan. Kdor tako žre kot bonbončke, je osebno nezrel, takšen točno ve, da se to ne sme in da nima od tega nič, le sam sebi se dopade češ kako je zadet, da ne govorimo o zanemarjanju otrok in živali in dela.

Saj antidepresivi niso nič veliko drugačnega kot pomirjevala, s to razliko, da pomirjevlao prime takoj in dri 5 do 12 ur, medtem ko za pravi učinek antidepresiva moraš tablete jemati 2 do 8 tednov! Ko pa z antidepresivi prenehaš, pa ti je dobro le kakšen mesec…, nakar se vrne huda tesnoba in depresija nazaj, še večja kot v začetku in če ne greš nazaj nazaj na antidepresiv, trpiš električne sunke v glavi in povečano depro še vsaj 2 do 3 mesece! Edina rešitev je , da nikoli ne začneš z antidepresivi, ki vivjao na vse telesne vitalne organe, mimogrede, tudi na srce, krvni pritisk, delovanje vranice, slinavke… Pomirjevalo le na ledvice, pomirejvalo ne pomaga proti žalosti.. dolgoročno pa na njem izgubljaš spomin, enako kto na antipsihotiku!
[/quote]

Pa jih kar pišejo dohtarji. In nihče ne kontroliral, a se ta človek potem vklopi, gre mal migat,. najde kašno zadovoljstvo…. nič!
Naš sorodnik, po hudi poškodbi glave…je živčen… zelo ga vse živcira. Kar znori. Iz nič!!
V Soči so rekli, naj bomo veseli, da je tak. Da delajo roke in noge.
Bil v PB – pa to je bil car. Namesto sester je poštimal vse prizadetke.
(S prizadetki ne žalim nikogar!!)

Ja živčen je, verjetno zelo prizdet v smislu empatije) pa ti tu nihče več ne pomaga. Ga ni strokovnjaka, šele potem, ko naredi štalo. Takrat pa bodo pametni vsi. In vlečejo keš!
Samo takrat je vseeeeee že davno prepozno. Prej pa ni nikogar!!!


Glejte, če ste tumasti in kot taki posledično niti ne morete imet tovrstnih težav, ker vam je vse življenje vse več ali amnj ravno, potem ne pišite bedarij. Resnih težav s stiskmi in depresijo se pač ne da odprvit z nobeno pasijonko, janežem in podobim blažjim žegnom. Tu dejansko pomagajo le antidepresivi in pa to, da tak človek nima pretirano stresnega življenja, in problemov na problem, ki ga nenehno potiskjo v stiske. Prvo lahko izbira, torej antidepresive za lajšanje, drugo njvečkrat ne..
[/quote]

Šentjanževka je “evropsko” priznan antidepresiv. Beri nemški splet…

Sam bom te dni iz Hrvaške dobil tablete rastlinskega izvora, imenujejo se Activin D.
V njih je takoimenovana “gospojina trava”.

Nisem depresiven, me pa zanima, če mi bo ta trava v nekaj tednih popravila pogosto slabo razpoloženje.

Nikogar še ni ubila, je registrirano zdravilo, dobi se brez recepta. In kar je najbolj pomembno, po forumih jo v glavnem zelo hvalijo.

Po mojem je za poskusit, brez kakšnega strahu.

Alo
Zaj pa bi jas neke povedala
Kdor je shizofrenik to je druga stvar
Za neko depresijo pa nebi rabo noben jemat AD
Sama sem mela uniceno otrostvo, stres ze v otrostvu.,norcevanje s strani sosolcev ker se nisem znala vklopit v druzbo vedno sem bla pretiha, to je iz osnovne sole preslo na sredno kjer se spet nism znala vklaplat v druzbo spet norcevanje, posmeh, strah me je pol blo ze hodit v solo, ko sem sla po mestu vsepovsod me je blo strah.
Blo me je strah pogledov ljudi v mene ker sem mislila da vsak folk ki me pogleda me ze sinfa in me zali da sem grda. Nisem bila samozavestna niti malo, fantje recimo ko so sli mimo in se smejali sem spet mislila da se mi smejijo.
Torej bila sem anksiozna, ko pa sem bila v druzbi pa evo me je blo strah kritik in posmeha da se nebi osmesila. Pol pa sem bla 1 leto pa pol skoraj v hisi zaprta, ven sem sla samo v trgovino z mamo.
Ni se mi dalo nic nism vidla smisla v zivljenju poleg tega pa se trpela alkoholizem s strani ocima.
Stara sem bla 18 let solo sem itak pustla samo zaradi norcevanja s strani sosolcev.
Pomislila sem na samomor.
Pol pa sem prek kolega spoznala mojga sedanjega fanta.
Z njim mam prekrasnega otroka danes in sem najbol srecna na svetuu.
V druzbo se znam vklopit, sem samozavestna da kar poka od samozavesti od mene.
Ni me strah ljudi, druzbe. Komaj cakam da grem v druzbo.
IN to brez kurcevih Ad. Kaj cem povedat da mors spremenit nacin zivljenja sam pri sebi v glavi postimat stvari, probat brez Ad.
Powedla bi se da sem zbolela za obsesivno kompulzivno stanje ki sem ga mela zaradi vsega kar se mi je dogajalo v otrostvu. Pa tudi nisem sla na ad v glavi sama sem si rekla da to negree.
Da bo treba spremnit to in nehat s tem. Vsak ki ma to ve kaj je to. Ni se povsem brez tega, ampak se trudim.
Use je slo brez ad,.
Takda kdor ni shizofren nebi rabo bit na kurcevih strupenih tabletah sami bi si mogli zivljenje spremenit pa delat na tem da bote srecni ker 1x bote tak je zamene posijalo sonce ko si najman nisem mislila.
Danes pa si mislim, ko bi se le lahko vrna nazej, v cas ko sem hodla v osnovno., in jim jebala mater vsem po spisku ki so se mi norcevali in mi pravli da sem grda in mi stem sfukali celo otrostvo tisto najlepso.
😉😊

Za dolgotrajne depresije in anksioznosti je značilno pomanjkanje joda, lahko tudi magnezija v telesu.
Preverite stanje.
Hkrati povzročajo ta stanja strupeni fluoridi, aluminij, živo srebro itn., ki jih je potrebno izločiti iz telesa, amalgamske zalivke zamenjati z belimi, prvi zastrupljevalci z živim srebrom. Tudi pri tem sodeluje jod, tudi odstranitev neslag iz možganov.

Šentjanževkin čaj prodajajo v vsaki bolje založeni lekarni.
Farmacevtke vas opozorijo, na kaj je potrebno biti pozoren.
Če vam ta ne odgovarja, se poslužite pasijonke v kapljicah, prav tam.
Lahko jo jemljejo tudi otroci, sploh pri hiperaktivnosti in kratki koncentraciji.
Ne vsebuje alkohola, nima stranskih učinkov, niti interakcije z drugimi zdravili, katere morda jemljete, kar je možno pri šentjanževki, za kar vam povedo tako zdravniki, kot farmacevti.

Pred leti so tudi meni zaradi anksioznosti pisali Asentro. Katastrofa, pol leta matranja preden je začelo delovati, če sploh je. Obrni se na psihiatra naj zamenja, meni recimo za tovrstne težave pomaga Paroxat, prijel zelo hitro.

New Report

Close