Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Antimaskarji, ali imate pogum

Antimaskarji, ali imate pogum

A se kdo od vas antimaskarjev javi, da se okuži s covidom in nam vsem verujočim v virus, eksplicitno na lastnem primeru dokaže, da je ta virus zgolj prehlad? Da nam končno dokažete našo neumnost.

UPAM. Omogoči mi pogoje, odpovem se tudi zdravljenju, respiratorju in vsem kaj se je možno odpovedat. Tudi tožbi v primeru da se “bojiš” da bom tožil. Pripravi vse, in gremo skozi. Jaz UPAM.

Zakaj bi drugi vam dokazovali vašo neumnost, če jo pa sami dokazujete. Poglejte vaš zapis, kaj res rabite še več dokazov?

Maske so preizkus, kako nori smo še/že.

Super! Hvala za smeh.

LUDI jaz vem, da bi to res naredil, ker si hraber, to si že dokazal, ampak sem skoraj prepričan, da bi te ta banda, ko bi izvedeli zakaj si tam in kdo si namerno okužili s kakšno bakterijo, ker z virusom te ne morejo, bi te z bakterijo in potem bi rekli-. A STE VIDELI HEROJA!!
Toliko pa moje tudi nisi LUDI!

Bakterije so, ma tudi če bi me ni nujno da bi im ratalo. Plus, bakterija se vidi in izolira. Dokazano.

Dokaz ti je, da 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} okuženih nima simptomov ali blagi prehlad… In tega ne Rozman ne Beovic ne zanikata… Pa ogromno pričevanj na fb, nekateri sicer jamrajo, da je bilo grozno, čeprav so brez težav preboleli. Ampak, ker jim je bilo rečeno, da je to grozna bolezen bi v primeru, če jim tega ne bi sugerirali pričevalci, da navadna gripa

Jaz po tem kar sem imel, lahko recem, da je prehlad hujse, kot to kar sem imel, pa sem 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da je bil covid, ker nimam vonja ze kakih 14 dni.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ti dokuzuješ svojo neumnost že s postavijo tega vprašanja


Ti dokuzuješ svojo neumnost že s postavijo tega vprašanja
[/quote]

Torej trepetaš? :)))))))))) vse jasno!

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Jaz po tem kar sem imel, lahko recem, da je prehlad hujse, kot to kar sem imel, pa sem 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da je bil covid, ker nimam vonja ze kakih 14 dni.
[/quote]

Kako si predstavljaš, da si to dobil? Si bil v kakem stresu? Samo vprašam, nočem zajebavat, me pa zanima tvoja filozofija za tem.

Kako si predstavljaš, da si to dobil? Si bil v kakem stresu? Samo vprašam, nočem zajebavat, me pa zanima tvoja filozofija za tem.
[/quote]

V stresu, heh. Kdo pa ni v stresu v teh časih. Težko, da ne bi bil. Ampak, vseeno dopuščam tudi možnost, da sem se česa od koga nalezel, kljub temu, da mi je GNM bolj blizu. Po drugi strani pa tudi GNM-ja ne poznam tako zelo dobro.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Po drugi strani pa žena in otrok nista nič dobila, pa smo normalno živeli, kot vselej, brez kakšnih mask ali kakšnih posebnih ukrepov. Niti se nisem posebej izoliral od njiju. Pač malo vročine, nekaj čez 37, dva dni in je bilo ok.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Vonj pa se še ti ni povrnil ?


Vonj pa se še ti ni povrnil ?
[/quote]

Občasno že kaj zavoham, v glavnem pa še ne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

V stresu, heh. Kdo pa ni v stresu v teh časih. Težko, da ne bi bil. Ampak, vseeno dopuščam tudi možnost, da sem se česa od koga nalezel, kljub temu, da mi je GNM bolj blizu. Po drugi strani pa tudi GNM-ja ne poznam tako zelo dobro.
[/quote]
Fer. Ne glede na to, kaj so eni pisal o teb, men si bil zmeraj ok. Mislim da ta tvoj odgovor to potrjuje. Me veseli, da se ni nihče nalezel naprej.

Torej trepetaš? :)))))))))) vse jasno!
[/quote]
Jaz da trepetam? Od kod ti pa to, da tisti, ki ne zagovarjamo teh nesmiselnih in škodljivih ukrepov, da trepetamo? Ker drugače se ne bi obnašali tako, kot se obnašamo.

Rok si ne razkužujem nikjer in z masko gor ne stopim nikamor, razen v ZDRAVSTVENI DOM, tja pa ja, pa tudi roke si razkužim pred vstopom v zdravstveni dom. Le v zdravstvenih ustanovah in DSO-jih so maske in razkuževanje rok opravičljivo dejanje, povsod drugod je to nesmisel in neumnost.

Pa še pred vstopom v zdravstveni dom ti dajo novo masko, ker jim je jasno, da ljudje tja pridejo s svojimi že tedne in mesece nošenimi temi preslinjenimi plenicami na gobcu.

Tudi v Ljubljani hodim brez nagobčnika. Saj so rekli, tri metre, a ne? In se čudim, od kod toliko DEBILOV, ki po negužvanih ulicah in cestah hodijo z nagobčniki gor. Na frišnem zraku hodijo okoli z dušilci zraka na gobcu?! In kar me najbolj boli, še otrokom dajo gor te plenice usrane?! Ravno danes mi je ena nagobčana skoraj gor do oči zasikala “Tko bliz pridete, pa še brez maske.” “Buu” sem ji rekla nazaj. Pa saj to ni za verjeti, kako so ljudje prifuknjeni, to ni za verjeti, zunaj na luftu….

Tudi do svoje zdravnice v ZD domu pridem brez problema. Nikoli ni od mene pred obiskom zahtevala nobenih teh PCR goljuvifih testov.

Včeraj sem šel čez polje in ne kraj v mestu ampak polje, kjer se sadijo vegetables.
Veliko obširno polje.
Srečal sem nekaj ljudi in smo se lepo pozdravili, sicer pa ni bilo veliko živih duš le nekaj “zamaskirancev” sredi velikega polja.

Meni je tudi bizarno, ko vidim ljudi zjutraj malo po sesti, ko peljejo psa na sprehod, pa masko gor, pa zive duse ni blizu. Groza.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Meni je bizarno to, da se ljudje obnašamo kot psi na vrvici pa vrvice sploh ni.
Pes se ustavi, ker je na vrvici, da smo pa ljudje taki butnglavci, da se nas na daljinsko upravljanje vodi pa daljinskega upravljalnika sploh ni ampak je nekdo samo dejal, da je, temu se pa res reče bizarnost.


Jaz da trepetam? Od kod ti pa to, da tisti, ki ne zagovarjamo teh nesmiselnih in škodljivih ukrepov, da trepetamo? Ker drugače se ne bi obnašali tako, kot se obnašamo.

Rok si ne razkužujem nikjer in z masko gor ne stopim nikamor, razen v ZDRAVSTVENI DOM, tja pa ja, pa tudi roke si razkužim pred vstopom v zdravstveni dom. Le v zdravstvenih ustanovah in DSO-jih so maske in razkuževanje rok opravičljivo dejanje, povsod drugod je to nesmisel in neumnost.

Pa še pred vstopom v zdravstveni dom ti dajo novo masko, ker jim je jasno, da ljudje tja pridejo s svojimi že tedne in mesece nošenimi temi preslinjenimi plenicami na gobcu.

Tudi v Ljubljani hodim brez nagobčnika. Saj so rekli, tri metre, a ne? In se čudim, od kod toliko DEBILOV, ki po negužvanih ulicah in cestah hodijo z nagobčniki gor. Na frišnem zraku hodijo okoli z dušilci zraka na gobcu?! In kar me najbolj boli, še otrokom dajo gor te plenice usrane?! Ravno danes mi je ena nagobčana skoraj gor do oči zasikala “Tko bliz pridete, pa še brez maske.” “Buu” sem ji rekla nazaj. Pa saj to ni za verjeti, kako so ljudje prifuknjeni, to ni za verjeti, zunaj na luftu….

Tudi do svoje zdravnice v ZD domu pridem brez problema. Nikoli ni od mene pred obiskom zahtevala nobenih teh PCR goljuvifih testov.
[/quote]

Res je ruknjena, namesto, da bi ti ta ženska koj policala policijo, ti skuša nekaj dopovedati.

Sem pa pozabil, kako se reče temu tvojemu medicinskemu stanju, ko med seboj zamenjuješ pojme in ne ločiš med plenico, masko in nagobčnikov, verjetno tumor (od 7G) v amigdali…aja, če hodiš v ZD k psihiatru, potem test res ni potreben.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Res je ruknjena, namesto, da bi ti ta ženska koj policala policijo, ti skuša nekaj dopovedati.

Sem pa pozabil, kako se reče temu tvojemu medicinskemu stanju, ko med seboj zamenjuješ pojme in ne ločiš med plenico, masko in nagobčnikov, verjetno tumor (od 7G) v amigdali…aja, če hodiš v ZD k psihiatru, potem test res ni potreben.
[/quote]
[img]https://saznajlako.com/wp-content/uploads/2014/11/izreke-sa-slikom1.jpg[/img]
Pičkulet, s tabo se kregati nima smisla. Hopeless.

Prišvasaj si gor svoj nagobčnik, pejt obnoviti zaloge sekret papirja in moke ter se zapri v svoj kevder do nadajlnjega, z žakljem krompirja vred.

Kolk ljudi verjame v ta scam in bullshit! Na srečo je še nekaj normalnih.

je brati da res niso vsi nori.

imam sicer minimalno številko stikov z ljudmi, ker sem že v osnovi bolj “samotar”

rok si nisem nite enkrat razkužila upam si povedati to vsakemu v ksiht. moje telo moje odločitve.

kjer js hodim so zeelne površine ni toklo ljudi, ni šans za nagobčnik. zdaj v mrzlih dneh imam športni trak okoli ust, kar pa pri meni ni nič novega že deset let je tako v času od okt. do apiral. vreme je meni v prid. 🙂
ne hodim kjer so potrebni nagobčniki na pošto, banko, trgovino …

če je pa treba bi bilo treba bi si pa dala gor, ker nočem kazni fasati. vsakomur pa jasno povem svoje mnenje. budalščina in kretenizem na kvadrat. pustite m e žveti. virus, virusi niso nič novega, pa poglejte kaj so v enem letu, mah še manj nardil tega.

lepo vas prosim. razkužila, nagobčniki …. ne hvala. sama se obnašam poplnoma isto kot sem sem pred kovid sceno. sej a se je kaj spremenilo 😮

čakam, da se nekaj zgodi, da pride resnica na dan ….

virus je, ne zanikam, samo ne morem en virus vrteti celega sveta. zakaj ima kovid bolnik prednost pred zdravljenjem nekoga drugega?!?!?!??!?! halo, po katerem ključu. koliko je mrtvih dnevno zaradi lakote, ki se lažje uredilo, da bi bilo manj žrtev pa ni nikomur v interesu. bolano. DVOLIČNOST na kvadrat.

samo da mamo korono in se borimo proti njej.

mah se ne splača ….

New Report

Close