Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Antimaskarji, ali imate pogum

Antimaskarji, ali imate pogum


[img]https://saznajlako.com/wp-content/uploads/2014/11/izreke-sa-slikom1.jpg[/img]
Pičkulet, s tabo se kregati nima smisla. Hopeless.

Prišvasaj si gor svoj nagobčnik, pejt obnoviti zaloge sekret papirja in moke ter se zapri v svoj kevder do nadajlnjega, z žakljem krompirja vred.
[/quote]

Ja kdo ti bo pa uvajal kanal za nevroleptike??? Se vidi, da imaš res res močno epizodo, saj misliš, da ljudje nosimo nagobčnike in sicer celo pritrjujemo z varilno tehniko?

Obleci se v trenitko, pojdi v lekarno obnovit zalogo psihoaktivnih zdravil in naj te tvoj lečeči psihiater zapre v oblazinjeno sobo do nadaljnega, s prislinim jopičem vred.

Ti še res ni kapnilo, da si duševno bolna?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Odgovor na objavo uporabnika
NYCI, 09.11.2020 ob 15:36

Torej trepetaš? :)))))))))) vse jasno!
[/quote]
Jaz da trepetam? Od kod ti pa to, da tisti, ki ne zagovarjamo teh nesmiselnih in škodljivih ukrepov, da trepetamo? Ker drugače se ne bi obnašali tako, kot se obnašamo.

Rok si ne razkužujem nikjer in z masko gor ne stopim nikamor, razen v ZDRAVSTVENI DOM, tja pa ja, pa tudi roke si razkužim pred vstopom v zdravstveni dom. Le v zdravstvenih ustanovah in DSO-jih so maske in razkuževanje rok opravičljivo dejanje, povsod drugod je to nesmisel in neumnost.

Pa še pred vstopom v zdravstveni dom ti dajo novo masko, ker jim je jasno, da ljudje tja pridejo s svojimi že tedne in mesece nošenimi temi preslinjenimi plenicami na gobcu.

Tudi v Ljubljani hodim brez nagobčnika. Saj so rekli, tri metre, a ne? In se čudim, od kod toliko DEBILOV, ki po negužvanih ulicah in cestah hodijo z nagobčniki gor. Na frišnem zraku hodijo okoli z dušilci zraka na gobcu?! In kar me najbolj boli, še otrokom dajo gor te plenice usrane?! Ravno danes mi je ena nagobčana skoraj gor do oči zasikala “Tko bliz pridete, pa še brez maske.” “Buu” sem ji rekla nazaj. Pa saj to ni za verjeti, kako so ljudje prifuknjeni, to ni za verjeti, zunaj na luftu….

Tudi do svoje zdravnice v ZD domu pridem brez problema. Nikoli ni od mene pred obiskom zahtevala nobenih teh PCR goljuvifih testov.

Kot pred vhodom v bežigrajski Lidl. Se je neka ženska hotela vriniti predme, pa sem ji rekel, da je vrsta in naj se postavi za mano. Za nazaj sikat ni imela drugega argumenta kot ta, da nisem imel maske na gobcu. Sem ji odvrnil: “Če bodo rekli, da bomo virus premagali če bomo vsi nagi hodili naokoli, boste vi nagi hodili naokoli?” Baba je utihnila.

New Report

Close