Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Antivakserji so bolj vsiljivi, kot jehove priče!

Antivakserji so bolj vsiljivi, kot jehove priče!

Ena blonda, ki se ji je videlo, da ni čisto normalna, se je snemala, ko je prepričevala enega gospoda pred cepilnim centrom, naj se ne gre cepit! Pa koliko so plačani ti vsiljivci za nadlegovanje ljudi in za laži in zavajanja?

Niso plačani, samo bebci so.

ljudi ki prepričujejo pa kontra,

da dajmo se cepiti,

in lažejo in zavajajo in so zelo dobro plačani za to

take imamo vsak dan po tv-ju…

a to se ti pa ne zdi čudno?

 

Odgovor na objavo uporabnika
no, 06.12.2021 ob 11:50

ljudi ki prepričujejo pa kontra,

da dajmo se cepiti,

in lažejo in zavajajo in so zelo dobro plačani za to

take imamo vsak dan po tv-ju…

a to se ti pa ne zdi čudno?

 

Zakaj pa lažejo? Mislim samo to ponavljate da lažemo mi, lažejo oni bla bla bla, hkrati pa ne znate podpret ene trditve ki bi dokazala da kdo kaj laže, mi po drugi strani podpremo z konkretnimi primeri, dokazi kakorkoli da nimate pojma o čem govorite in da pišete neumnosti.

nihče ne laže, vse je res, gre za globalno zaroto milijarderjev- BOGATUNOV, če ne bomo ukrepali, če se bomo zanašali na druge je z namžio konec, zdaj nam hočejo pohabiti še otroke: (https://www.facebook.com/soncerumeno11/videos/695890694644408)

Odgovor na objavo uporabnika
samo povem, 06.12.2021 ob 14:39

nihče ne laže, vse je res, gre za globalno zaroto milijarderjev- BOGATUNOV, če ne bomo ukrepali, če se bomo zanašali na druge je z namžio konec, zdaj nam hočejo pohabiti še otroke: (https://www.facebook.com/soncerumeno11/videos/695890694644408)

In potem pošlje fb post tipično, sploh razumeš kaj hočem povedat al ste tak ful mutavi.

za anonimno 10660

če v vsem tem času,

in po vsemu kar se dogaja,

še vedno verjameš kar ti povedo po tv, imaš vso pravico do tega.

imaš vso pravico iti se 15x cepiti in verjeti, da ti bo to pomagalo.

nimaš in nihče pa nima pravice siliti ljudi  v eksperimentalno cepivo.

 

v zmoti si v svojem razmišljanju MI in VI.

ker kmalu bomo vsi na istem.

fajn bi bilo, da si malo obnoviš znanje iz zgodovine.

poišči značilnosti totalitarnih sistemov.

to ti zna razširiti obzorje kam gremo.

vsi!

ne misli da boš ti svoboden, ker si cepljen!

 

covid je past za slepe.

poišči blog Odprite oči,

pod novice je tudi razlaga dr. Terška:

mižijo tisti, ki jim je realnost prehuda za sprejeti.

 

malo si poglej… tako… za razmislek, če je tam res vse zlagano.

video posnetki, pričevanja, zdravniki, patologi, pravniki…

če ti je tam vse neumno…

potem pa…

zate nimam več besed.

 

 

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
no, 06.12.2021 ob 19:36

za anonimno 10660

če v vsem tem času,

in po vsemu kar se dogaja,

še vedno verjameš kar ti povedo po tv, imaš vso pravico do tega.

imaš vso pravico iti se 15x cepiti in verjeti, da ti bo to pomagalo.

nimaš in nihče pa nima pravice siliti ljudi  v eksperimentalno cepivo.

 

v zmoti si v svojem razmišljanju MI in VI.

ker kmalu bomo vsi na istem.

fajn bi bilo, da si malo obnoviš znanje iz zgodovine.

poišči značilnosti totalitarnih sistemov.

to ti zna razširiti obzorje kam gremo.

vsi!

ne misli da boš ti svoboden, ker si cepljen!

 

covid je past za slepe.

poišči blog Odprite oči,

pod novice je tudi razlaga dr. Terška:

mižijo tisti, ki jim je realnost prehuda za sprejeti.

 

malo si poglej… tako… za razmislek, če je tam res vse zlagano.

video posnetki, pričevanja, zdravniki, patologi, pravniki…

če ti je tam vse neumno…

potem pa…

zate nimam več besed.

 

 

 

 

 

 

Torej kako pa ti verjameš informacijam ki so preveč kot očitno izmišljene? Kako pa ti veš da to kar prebereš je vse res? Dvojni standardi?

Kako pa ti veš da to kar prebereš je vse res?

ker se puzle ujemajo v širšo sliko.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10660, 06.12.2021 ob 20:09

Torej kako pa ti verjameš informacijam ki so preveč kot očitno izmišljene? Kako pa ti veš da to kar prebereš je vse res? Dvojni standardi?

Uradni podatki s Škotske: https://dailyexpose.uk/2021/12/03/fully-vaccinated-account-for-9-in-every-10-covid-19-deats-since-august-according-to-latest-official-data/

 

Če misliš da je to uradno, prosim malo odrasti v življenju.

za 10660,

tole je recimo ena majhna puzla:
PODCAST VELEBIT – Jurinčić: Živimo u vremenu velikog izazova
Na You tube najdeš.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10660, 06.12.2021 ob 13:23

Zakaj pa lažejo? Mislim samo to ponavljate da lažemo mi, lažejo oni bla bla bla, hkrati pa ne znate podpret ene trditve ki bi dokazala da kdo kaj laže, mi po drugi strani podpremo z konkretnimi primeri, dokazi kakorkoli da nimate pojma o čem govorite in da pišete neumnosti.

Za Anonimno: V učbenikih piše drugače kot govori krizni štab po TV. Učbeniki so javno dostopni, si lahko po mili volji prebereš vse do zadnje črke. Ne mi zdaj rečt, da je snov v učbenikih za lase privlečena.

 

Odgovor na objavo uporabnika
učbeniki, 07.12.2021 ob 18:18

Za Anonimno: V učbenikih piše drugače kot govori krizni štab po TV. Učbeniki so javno dostopni, si lahko po mili volji prebereš vse do zadnje črke. Ne mi zdaj rečt, da je snov v učbenikih za lase privlečena.

 

Nevem kaj zdaj hočeš s tem povedat? Sem govoril o učbenikih? Jaz vem kaj v učbenikih piše , veš ti?

Pol mi povej en primer, ker ne vem kaj misliš.

Odgovor na objavo uporabnika
zlagam puzle, 07.12.2021 ob 09:57

Uradni podatki s Škotske: https://dailyexpose.uk/2021/12/03/fully-vaccinated-account-for-9-in-every-10-covid-19-deats-since-august-according-to-latest-official-data/

 

5 sekundno iskanje ti pove da je to spet še ena zavajujoča bedarija antivaxerska. Ja, večina umrlih je bila cepljenih… v državi z veliko večino (90% nad 12 cepljenih z vsaj eno dozo), je čudno če jih več umre cepljenih, kakor pa ne? Torej, ko bo 100% cepljenih, bodo vsi umrli od covida cepljeni. Kreten zabit.

Vsiljivi anticepilci? V korona oddelku tu na forumu malo preglej naslove tem in povej nato kdo je vsiljiv? Teme proti komu prevladujejo?

Odgovor na objavo uporabnika
Moronic, 10.12.2021 ob 21:11

Vsiljivi anticepilci? V korona oddelku tu na forumu malo preglej naslove tem in povej nato kdo je vsiljiv? Teme proti komu prevladujejo?

Izgleda ne znaš šteti.

https://www.facebook.com/putokaz.eu/videos/491516788839835/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C

kdo pravzaprav stoji za vso to lažjo, tem grdim nategom in pomorom človeštva??? Ne mi nakladat oni so krivi!! Kdo so to to oni??? dajmo, imena in priimke, kdo dejansko stoji za tem GENOCIDOM? (https://rumble.com/vqf9p3-david-martin-imenuje-urotnike-u-covid-zavjeri-hrvatski-prijevod.html)

V svojem delovnem okolju sem doživel, da so ravno najbolj goreči anticepilci sedaj zboleli za Covidom in so na bolniških, nam cepljenim pa večinoma nič ni.

Vse se vrača, vse se plača.

New Report

Close