Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu anus spet

anus spet

Vam vaše dame ližejo anus z jezikom? Vam je to prijetno ali ne?

Ko je dovolj vroče, zakaj pa ne? Paše, da se težko zdrži, bi kar znoru!

No, zakaj bi znoru, to bi rada razumela. Bolj natančno. Od finosti al od neugodja al od?
V glavnem če te razumem, ko si čisto zagret in ne slišiš več čist dobr in vidš tud ne, šele takrat paše?

Zato, ker sem tako neučakan, da se ne morem krotit in takrat bi šel prec do konca, sam to ni dobr. Tak sm kot otrok, kar doma probaj in videla boš, da mu moraš ustrečt ravno takrat, ko to hoče

Ja, vem. Ga vprašam precej na začetku, če lahko in reče, da v rito pa že ne. Potem, ko gre stvar dalje, pa očitno res lahko….men to paše.
Veš, najprej sem mislila, da mi pač le hoče ustrešt, zdej pa ne mislim več tako. Bom nadaljevala….

Ja vidiš koliko skupnih točk imava, le tisti dve (mednožje) bi morala skup spravt!

Vse še pride.A ne?

Upajmo!
A veš kaj sem se spomnu? Ko bi midva nardila enga dojenčka, mater bi bil en porednež, pa tak lep ko ti, tako ne vem…haha

Joj, KIR, tole mene spominja le na to, da nočeš gor dat kondoma. A ne de?

Točno to, ljubica, saj veš da seksa s tistim ne maram. In mularija mi ga je dons podarila! Hočem mucko čutit in to vso, ko je not in ko mala stiska, sem v devetih nebesih, plastika pa K…..!

Lepo, da si ga dobu. men ga pošlji!
moram it. poljubček, ljubi!

Že tam sm ti jo preveč pocmokal!

Hladen jeziček včasih paše v res velikem navalu strasti. Na splošno pa je to bolj moj jeziček na njej. Kot sem že povedal, mi bolj paše lizanje, kot pa, da sem jaz lizan 😉

New Report

Close