Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Aria!

Aria!

Si nardila izpit?Zdaj se pa že lahko oglasiš?
Sp

Bravo sprevržko ja, tudi mene zanima, ampak mislim da je še ni domov, no ko prideš, se pa le oglasi! Cmoka pa že v naprej za veselje ali žalost, saj ni važno, ker izpit boš naredila in pika!

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Malo prej sem prišla domov…Sem še najprej šla na pico, potem pa malo po trgovinah(morala sem se nagraditi ;)))
Rezultati bodo v ponedeljek. Samo jaz sem sigurna, da sem naredila…
Velikega cmokeca za oba!!!

smrk
pa zame si tudi mislila..kajne

pa-pa

cestitam

leta letijo - iščem stevardeso.....

Toooooo … zgleda, da se je držanje pesti res obrestovalo … in vse bolečine, ki to spremljajo … :)))))

No … sedaj pa bomo vsi nestrpno čakali ponedeljek, da zvemo še, da si naredila z 10-tko … :))))))))

Pridna pridna ..

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hehe :)))
Kar vse mi je smešno in veselo :)))
Pismo kaj pa se tu nekaj dogaja….neke slikice pa te stvari?
malo me ni, pa me že čas povozi 🙁

Te ni,te ni.Mi si kao svoje sličice pošiljamo.Eni direktno,drugi po koščkih in to je to.
Pa še ti pošlji svojo

Sp

.. jaz sem prej sam za 15 minut zmanjkala … pa ko sem prišla nazaj že nisem vedela kje se me glava drži … :)))))

Drgače pa … če na hitro povzamem … SončeK je dodala slikco v svoj profil … Sprevrženc je meni po mailu poslal sliko svojega mačka … in jaz sem spremenila svojo sliko v mojem profilu …

Tko … :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Vse čestitke tudi z moje strani!
Res pridna in brihtna punca, kapo dol!!!
Pa nas se drži, prav?!
:-)))

Seveda, za vse vas sem mislila!!! Saj veš, da vas imam vse rada!

Hvala! Saj brez vas mi ne bi uspelo. Ker meni hitro volje zmanjka. Zdaj pa, ko sem vedela, da nekdo misli na mene…zdaj pa je šlo brez problema.
Zlati ste!

New Report

Close