Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Arsenovićeva hostesa skuhala kafe

Arsenovićeva hostesa skuhala kafe

in ti misliš, da jih jaz nimam, ali kako?
za razliko od tebe ženska “pade” še na kaj drugega, kot pa na lep obrazek.
oziroma, če bi bil lep obraz pogoj, da se kdo zatreska, pol 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svetovne populacije itak ne bi imelo nobene šanse.
[/quote]

Pišeš kot naivna mladenka, ki verjame v pravljice.

Pišeš kot naivna mladenka, ki verjame v pravljice.
[/quote]

oh ja, to sklepaš na podlagi treh vrstic, ki sem jih napisala
poleg tega, mogoče vem jaz malo več o celi zadevi, kot pa ti, ker mogoče poznam vse vpletene malce od bliže…

oh ja, to sklepaš na podlagi treh vrstic, ki sem jih napisala
poleg tega, mogoče vem jaz malo več o celi zadevi, kot pa ti, ker mogoče poznam vse vpletene malce od bliže…
[/quote]

😉😉😉
PS
Nino tudi?

Ta ženska navkljub mladosti ni ne lepa ne simpatična, vsaj meni ne. Z županetom prav pašeta skupaj.

😉😉😉
PS
Nino tudi?
[/quote]
in kaj ima bivša veze s tem, ali je ta nova res zatreskana v njega ali ne?
razen tega, da lahko kvečjemu pljuva po njej?


in kaj ima bivša veze s tem, ali je ta nova res zatreskana v njega ali ne?
razen tega, da lahko kvečjemu pljuva po njej?
[/quote]

Jap definitivno poznaš zadeve, malo morgen 😉

Jap definitivno poznaš zadeve, malo morgen 😉
[/quote]
sem kje trdila, da bivšo poznam?

rekla je, da KUHA KAVO od 14. leta dalje. jaz pa od desetega leta dalje, pa to še ne pomeni, da sem od desetega leta dalje po kafičih kelnarila.

pri 14 sploh še ne moreš uradno delat, ne pa da boš kelnaril po kafičih.
[/quote]

saj ni kuhala kave. Kavo v kafiču zna pripravit že od 14. leta dalje. Pove tudi, da je delala kot dijakinja, verjetno od 15 dalje. Saj je vseeno. Leto gor ali dol. Njej so leta itak nepomembna. Zato pa ima Arsenovića.


Haha, ni se ločil preden je Katjo spoznal. Tudi v pogovoru pove, da je že 5 let odkar je prišla v Rožmarin, eno obdobje je delala sočasno tudi v s. Oliver. Kaj misliš zakaj? Dobro, verjetno sta neko obdobje šmirala na skrivaj. 25. 9. 2015, to je 4 leta nazaj, je bil recimo Saša Arsenović še zelo poročen in še zelo družinski človek z ženo Nino.
Mala je bila uničevalka družin in ljubica poročenemu na misiji, da postane žena, tako kot Jerca Legan in podobne. sprijaznite se.

[img]https://www.mediaspeed.net/fotografije/medium/530378.jpg[/img]

oh ja, to sklepaš na podlagi treh vrstic, ki sem jih napisala
poleg tega, mogoče vem jaz malo več o celi zadevi, kot pa ti, ker mogoče poznam vse vpletene malce od bliže…
[/quote]

mogoče pa nisi edina


[/quote]
Ti tudi nič ne pišeš, da srbski mediji pišejo in govorijo, da je “Srbin janković gradonačelnik Ljubljane” in da bo “Srbin” janković postal predsednik slovenske vlade.


Haha, ni se ločil preden je Katjo spoznal. Tudi v pogovoru pove, da je že 5 let odkar je prišla v Rožmarin, eno obdobje je delala sočasno tudi v s. Oliver. Kaj misliš zakaj? Dobro, verjetno sta neko obdobje šmirala na skrivaj. 25. 9. 2015, to je 4 leta nazaj, je bil recimo Saša Arsenović še zelo poročen in še zelo družinski človek z ženo Nino.
Mala je bila uničevalka družin in ljubica poročenemu na misiji, da postane žena, tako kot Jerca Legan in podobne. sprijaznite se.

[img]https://www.mediaspeed.net/fotografije/medium/530378.jpg[/img]
[/quote]

Katja ne bi bila nikoli žena, če ga Nina ne bi načevljala. Zakaj ga je, ne vem, baje ima trdo roko, če ni kot on hoče. Kati bi bila še danes verjetno ljubica, če bi se Nina šla Sašovo igro.
Da si je Kati z “ups nosečnostjo” zahebala mladost in življenje, pa ji bo jasno tam čez kakih 15 let.

Katja ne bi bila nikoli žena, če ga Nina ne bi načevljala. Zakaj ga je, ne vem, baje ima trdo roko, če ni kot on hoče. Kati bi bila še danes verjetno ljubica, če bi se Nina šla Sašovo igro.
Da si je Kati z “ups nosečnostjo” zahebala mladost in življenje, pa ji bo jasno tam čez kakih 15 let.
[/quote]
velika verjetnost je, da Katja ni bila njegova edina ljubica. Vprašanje tudi, če je zdaj edina.

Le kaj vidijo mladenke na teh starih descih.?
Z njimi ni nic ,mlada mora imet mladega

Kaj misliš kaj vidijo?🤑💪🏻💪🏻

Kaj misliš kaj vidijo?🤑💪🏻💪🏻
[/quote]
Ljubezen,lepoto, sarm :))


Haha, ni se ločil preden je Katjo spoznal. Tudi v pogovoru pove, da je že 5 let odkar je prišla v Rožmarin, eno obdobje je delala sočasno tudi v s. Oliver. Kaj misliš zakaj? Dobro, verjetno sta neko obdobje šmirala na skrivaj. 25. 9. 2015, to je 4 leta nazaj, je bil recimo Saša Arsenović še zelo poročen in še zelo družinski človek z ženo Nino.
Mala je bila uničevalka družin in ljubica poročenemu na misiji, da postane žena, tako kot Jerca Legan in podobne. sprijaznite se.

[img]https://www.mediaspeed.net/fotografije/medium/530378.jpg[/img]
[/quote]

Ga nova sili v razmerje? Ker je tak mali desc, ki ga babe obračajo kakor hočejo? Če ga ne bi hotel drugje namakati, ga pač ne bi. Zakaj ga doma ni bo vedela pa bivša žena.

Ga nova sili v razmerje? Ker je tak mali desc, ki ga babe obračajo kakor hočejo? Če ga ne bi hotel drugje namakati, ga pač ne bi. Zakaj ga doma ni bo vedela pa bivša žena.
[/quote]
Ja in? Svobodna država, vsak dela, kar hoče. Tudi vsaki hostesi in kelnarci ni treba spat s svojim poročenim šefom, ali pač?
Jaz si pa tudi lahko mislim o teh babah in dedcih kar hočem.

Bravo, ta se je dobro vnovčila. ene kelnarijo celo življenje, pa samo kakšnega luzerja spoznajo. Ona je kelnarila v pravem lokalu, pa kr bodočega župana uhvatila.

[img]http://shrani.si/f/2B/5m/3RCirEtQ/isti.jpg[/img]

glede na to, da sta praktično isti, kot sestri, bi prej rekla, da je prva žena arsenoviča pustila, potem pa je on našel njeno kopijo

punca je v faco zelo simpatična, geštel se ne vidi, da bi človek rekel v kompletu bomba, zgleda, da je pa tud to na nivoju ampak za toliko starejšega tipa je bomba, pa kakor koli obrneš. Če je delala kot kelnarca že ve kako zgleda, ko ji tipi dihajo za vrat in kako so jo gledali, pa je na podlagi tega naredila kar je, ve ona kaj je dobila in kaj zgubi v takem razmerju, pozna moško dušo.
Ene vrste jet set, pa naj uživata, zgleda, da sta psihično oba čvrsta in, da bosta zdržala neki časa v vezi, če jih primerjam recimo z jelinčičom in njegovo, ki ga je zdej zapustila, se je tam videlo, da sta tista dva aut na vseh slikah, recimo…, ta punca se pa očitno rada slika z njim, kar pomeni, da ga čuti..

Meni v faco ni lušna, čisto povprečna, kar se tiče postave, je pa bolj pri močnejših, ni bajsa, pa daleč od suhice.. V glavnem čisto nič ekstra..

Meni v faco ni lušna, čisto povprečna, kar se tiče postave, je pa bolj pri močnejših, ni bajsa, pa daleč od suhice.. V glavnem čisto nič ekstra..
[/quote]

sej, glih v faco se vidi, da ni suhica in lutka, je dosti lepših v njenih letih, ne izstopa, je pa simpatična, ne zgleda zategnjena…. taka, domača, taprava za zrelga možakarja ampak ta je krepko preveč zrel za njo po zakonih narave, to je pa tud res.

Ko prebereš komentarje tukaj, ko vidiš s čim vsem se dno človeške rase ukvarja, samo da čas mine, ti postane jasno zakaj smo kot narod poden

In ravno taista podn klasa ljudi, se bo v sosednji temi čudila, zakaj nismo kot avstrija. Dragi moji, v avstriji se uspeh ceni in spodbuja, pri nas pa ga je potrebno v kali zatreti, takoj pohodit do konca

New Report

Close