Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A,se mi katera pridruži pri kostanjih?

A,se mi katera pridruži pri kostanjih?

eh…zakaj pa to?

haha. sem ti rekla…

A zakaj? Prid enkrat k meni na šiht, pa boš videla. :))) Folka, ko da bi kaj zastonj talali… :)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Aha!

Jaz švercam male mucke, ti pa tihotapiš….;-))

Volja,dela svoje.

🙂

Pšššš.da kdo ne sliši.

V nedeljo?

Ja,ja samo jezik te je.

…pa saj me poznaš…hihi

A,res.

Hi hi hi.

;-)))))))))))))))))))))

Moj stric je carinik, malo pazi…

Jap. Jutri celo do 17 ure. Veseli december je že v zraku. :)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Oje.

Kaj veš,mogoče pa sva kdaj sodelovala.

Ojoj, te pa je tak isto kot prehrambenih trgovinah…šit!

ampak meni ŽE SPET ene 20 postov ni jasno kdo se s kom meni…:-(.

Kako vam rata? Mislim kaj naredite?

haha….gremo lepo znova!

Veš kaj – je kar OK. Vsaj dolgčas nam ni in hitro mine. Edino klima nas je**. Dela na polno, pa nam vedno dol teče vsepovsod, hi hi…

:)))

Si pa pridružujem pravico, da čez nekaj mesecev ne bom več tako navdušena nad službo. 3 leta nedela pač pusti določene posledice (ampak ne vem za kako dolgo, hi hi)…

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Kdo bi vedel, sicer je pa specializiran za odkrivanje mamil (pa njegov pes tudi)…

Bljek,s tem pa nočem ničesar imet.

Ker imaš nastavljeno vse na eni strani. Jaz imam pa nitno nastavitev, da potem malo lažje sledim.

:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Ja, ti verjamem! Fajn se imej in naj ti čimprej mine delovna nedelja!
…pa fajn skasiraj!…hihi

Pa, če mene množični čveki čist zatolčejo…

Ne obvladam!

A imate posamezna sporočila ali vse na eni strani?

Z mamili mislim.

jaz imam tudi niti in se lepo vidi, kaj in s kom, kako in kak in koliko…in…

New Report

Close