Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek AstraZeneca umika cepivo proti covidu (kaj zdaj pravite na to)?

AstraZeneca umika cepivo proti covidu (kaj zdaj pravite na to)?

AstraZeneca umika cepivo proti covidu

.24ur.com/novice/tujina/astrazeneca-umika-cepivo-proti-covidu.html

AstraZeneca umika “cepivo” proti covidu po vsem svetu, potem ko je priznala, da lahko povzroča krvne strdke. Vsi tisti, ki so nekatere zmerjali s teoretiki zarot  antivaxerji, ravnozemljaši, itd.: Kako se počutite zdaj? Naivnost – človeška bolezen.

——————————

Gremo ob tem še omeniti, da se tudi v članku na 24 čurimuri pove

vsebuje gen za tvorbo beljakovin iz virusa SARS-CoV-2, ki povzroča covid-19. )

Kar kaže na to, da se je opozarjalo, da se gre za gensko zadevščino pa se je vseeno napadalo ljudi, ki smo delili takšne in podobne informacije, ki so nakazovale in potrjevale  tovrstne informacije.

Vas je kaj sram napadalce fašistične ali vas nikoli ne bo?

 

ZAUPAJTE STROKI, ZAUPAJTE STROKI, ZAUPAJTE STOKI, STOKI, STOKI HEHE

Preteklost SPOMNIMO:

Slovenija bo cepljenje s cepivom AstraZenece nadaljevala po načrtu

( Slovenija bo cepljenje nadaljevala po načrtu, kar pomeni, da bo s cepivom AstraZenece za zdaj cepila starejše od 60 let. V prihodnjih dneh in tednih pa se bodo odločili, tudi po zgledu drugih evropskih držav, ali bi cepivo britansko-švedskega farmacevtskega podjetja in Univerze v Oxfordu uporabili tudi za mlajše od 60 let. Minister Poklukar bo sicer posvetovalno skupino za cepljenje pozval, da Emine ugotovitve obravnava in poda strokovno stališče.)

( https://www.24ur.com/novice/korona/astazeneca.html )

AZF

Yep, bo  marsikaj šele prišlo…ampak, ja tu se je zmerjalo z -svašta-išta- tiste, ki smo imeli instinkt…Vsi bi ga morali imet in upoštevati in spraševati neprijetna vprašanja tiste , kateri bi nas naj zaščitili in dvomiti v servirano preko plačanih medijev in še in še…Ne bi se smeli  tako lahko postavljat v vrste…!

Kar zmrazi me.

Dobro, da sem se borila za svoje telo, in ne popustila pritiskom delodajalca.

Borba dobrega in zla.!..Zlo je zapakirano kakor z dobrimi nameni, da te preslepi…Saj vidite, da ne odnehajo- na Evroviziji- javno čaščenje zla, se bo potrebno odločit kmalu , komu pripada vaša duša- ker bo vedno huje po planetu…!

Zaupajte stroki, stroki, stroki, stroki, stoki, stoki….kje so zdaj angeli smrti…beovicka, logarca, markovicka, in dr.death himself…janez jansa.etc etc

mene je rešil nek notranji glas- da tole ne bo dobro, milijon vprašanj- zakaj samo eno turijo- ko je vedno in povsod -za in proti- debat non stop, okrogle mize, intervjuji, o vsaki mali zadevi…- samo tu je bilo pa velika stvar  – pa vsi za- to ti že logika pove, da če ne – dovolijo- tistim proti do besede, je že sumljivo…, da ni testirano, raje počakat in se vztrajno hodit testirat, ne se zlomit in popustit,  ne se ustrašit  za službo, minilo bo slej kot prej.

image001 (6)

Živimo v globalističnem projektu EU in smo svobodni ljudje. Zato je bilo potrebno pod kovid tiranijo ubogati gospodarje. Kot svobodni državljani ubogamo ukaze gospodarjev. Ker je moje telo moja odločitev in sem svoboden po diktatu ubogam in pustim, da mi v lastno telo vbrizgajo neznano tekočino. Ker mi nekdo na televiziji ponovi 1000x mantro, da je cepivo varno in učinkovito mu kot svobodomiselen človek slepo verjamem. Ko mi omejijo svobodo verjamem obljubam, da mi jo bodo vrnili, če bom ubogal in to podpiram. Kot svoboden državljan napadam vse, ki ne verujejo v novo vero kovida in novih kovid razčličic. Vsakega, ki ne uboga ukazov tako kot mi, svobodni ljudje, ponižujemo in napadamo, ker se borimo za svobodo. Samo slepo zaverovani in podložni smo lahko svobodni in zdravi. Zato veselo natikajmo nagobčnike in pustimo gospodarjem, da nam vbrizgajo skrivnostno tekočino vsake 3 mesece in se poslušno uklanjajmo, ker smo svobodni. Vsak, ki ima drugačno razmišljanje je zloben in sovraži svojo babico.

sintetičen kačji strup- simbol zla , zakamuflirano v samo dobroto .

spet se smešite antivaxerji, strokovnjaki so o omenjenih strdkih poročali že takoj na začetku leta 2021, to kar so priznali pred kratkim je dobilo samo pravno formalno podlago, ne spremeni pa veliko, ukrepi EME so bili hitro sprejeti, takoj ko so se zelo redki stranski učinki prepoznali. Umik o katerem poročajo sedaj pa nima veliko veze z omenjenim priznanjem ampak razvojem cepiv, in je običajna praksa.

 

antivaxerji raje se začnite ukvarjat s kritiko prehranske industrije, tam ni nobenih varovalk in kriterijev kaj sploh hrana je, da o raznih prehrambenih dodatkih niti ne govorim, v farmaciji imamo dovolj varoval in predpisov, ki jim sam zaupam. Kaj pa nam dajejo v hrano pa še sami ne vedo in ne rabijo vedet, in vse slabše bo, in to je vsakodnevna stvar, ki jo uživamo, pa ne en ali dvakraten pikec v življenju. resnično ste nekateri zabredli v svoji ozkogledosti, naivnosti, nategne vas lahko prav vsak.

 

1a RH Clot 1024x675

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 08.05.2024 ob 20:45

AstraZeneca umika cepivo proti covidu

.24ur.com/novice/tujina/astrazeneca-umika-cepivo-proti-covidu.html

AstraZeneca umika “cepivo” proti covidu po vsem svetu, potem ko je priznala, da lahko povzroča krvne strdke. Vsi tisti, ki so nekatere zmerjali s teoretiki zarot  antivaxerji, ravnozemljaši, itd.: Kako se počutite zdaj? Naivnost – človeška bolezen.

——————————

Gremo ob tem še omeniti, da se tudi v članku na 24 čurimuri pove

vsebuje gen za tvorbo beljakovin iz virusa SARS-CoV-2, ki povzroča covid-19. )

Kar kaže na to, da se je opozarjalo, da se gre za gensko zadevščino pa se je vseeno napadalo ljudi, ki smo delili takšne in podobne informacije, ki so nakazovale in potrjevale  tovrstne informacije.

Vas je kaj sram napadalce fašistične ali vas nikoli ne bo?

 

Ja in kaj zdaj? Saj tudi covid lahko povzroči krvne strdke, so tudi dokazali. A ti še ni potegnilo, da je vse skupaj bilo zasnovano tako, da nihče ne bo ušel, ne glede na to, ali se cepi, ali ne? Zboleli smo itak več ali manj vsi, tisti, ki pa niso, so gotovo vsaj enkrat šli na testiranje in so s palčko dobili v nos v tkivo tisto, kar smo drugi z boleznijo ali nekateri s cepivom. Samo smejejo se vam, ki se bunite okrog tega cepiva, misleč, da ste jim pokazali vraga, ko ste se uprli in se rešili. Figo ste se. V istem zosu ste, le da se tega zlepa nočete zavedati.

Saj bo phizer isto naredil.

Pa pojdite se še enkrat cepit, zakaj ne greste?

Katja ni bila dovolj. Ampak veste koliko je Katij po svetu? Pa kao neeee cepivo ne povzroča strdkov. Korona jih. Noben ne more dokazati, da si res po cepivu… vsi pa lahko govorijo, da so po koroni.

Ko so na vrhuncu plandemije poskusne injekcije COVID-19 razširili med množice, je bilo veliko ljudi zelo nenaklonjeno vbrizgavanju nepreizkušenih cepiv, ki so dejankso genske terapije s toksičnimi snovmi.. Nekateri so kasneje popustili pritiskom vrstnikov zaradi javnih kampanj, ki so jih zasramovale, da so verjeli, da ogrožajo ljudi okoli sebe, medtem ko so se drugi morali podrediti ali pa so izgubili službo in sredstva za preživetje. Tisti med nami, ki smo se uspeli izogniti šusom, smo se morali soočiti s socialno izolacijo, obsojanjem in celo posmehom tistih, ki so veselo zavihali rokave – in zdaj se zdi, da bomo mi tisti, ki bomo skrbeli zanje, ko bodo pluli poškodbe in bolezni, povezane s cepivom.

JEBITE SE vaxerji in kovidioti!

Preberi si do konca,nato se trkaj po prsih..sem vam rekel

Piše tudi

 

Kot pojasnjujejo pri AstraZeneci, so se za umik cepiva odločili zaradi upada povpraševanja, ki ga je posledica pojava novih, posodobljenih cepiv.

 

Pa jih ne zagovarjam, se tudi nisem cepila.

Pa nisem antivaxerka, zaupam uradni medicini in preverjenim zdravilom, ki so prestali vse predpisane testne postopke.

Kar pa nobeno od cepiv proti covidu ni bilo.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anok, 08.05.2024 ob 21:58

Preberi si do konca,nato se trkaj po prsih..sem vam rekel

Kaj si naj preberemo do konca? Članek, ki na koncu še kar hoče nategovati ljudi, da je vse kull?

Naj zaupamo stoki 24 curcev, ki je blejala kar je imela naročeno in ne pozna opravičila?

Gnusna blejajoča trobila,ki proti plačilu so sposobna trobiti bilo katero neresnico pa če vse ljudi peljejo na zakol, bodo gnusna na veke. Pričakovati, da bodo priznali, da so pohabljali in pobijali ljudi je neresno od tistih, ki so vabili na pohabljanje in pobijanje prav tako od tistih, ki so pohabljali in pobijali, saj bi ljudje potem še bolj množično zahtevali, da se jim sodi, kot zločincem. Tako pa se izgovarjajo in se jim dopušča, da se izgovarjajo na podlagi nekih meril in kvazi dokazov, ki jih za relevantne ponovno označujejo navadni plačanci z gnusno vestjo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
bobby bojevnik, 08.05.2024 ob 21:25

spet se smešite antivaxerji, strokovnjaki so o omenjenih strdkih poročali že takoj na začetku leta 2021, to kar so priznali pred kratkim je dobilo samo pravno formalno podlago, ne spremeni pa veliko, ukrepi EME so bili hitro sprejeti, takoj ko so se zelo redki stranski učinki prepoznali. Umik o katerem poročajo sedaj pa nima veliko veze z omenjenim priznanjem ampak razvojem cepiv, in je običajna praksa.

 

antivaxerji raje se začnite ukvarjat s kritiko prehranske industrije, tam ni nobenih varovalk in kriterijev kaj sploh hrana je, da o raznih prehrambenih dodatkih niti ne govorim, v farmaciji imamo dovolj varoval in predpisov, ki jim sam zaupam. Kaj pa nam dajejo v hrano pa še sami ne vedo in ne rabijo vedet, in vse slabše bo, in to je vsakodnevna stvar, ki jo uživamo, pa ne en ali dvakraten pikec v življenju. resnično ste nekateri zabredli v svoji ozkogledosti, naivnosti, nategne vas lahko prav vsak.

 

No, v bistvu se tudi farma s svetlobno hitrostjo vriva v prehransko verigo.

Če ti še ni kapnilo: vse je trg. Regulacija v farmi je tak šminkeraj, da glava peče. Ampak tega seveda ne vidiš, če ti daje dnar za kruh. No zaenkrat še kruh, kmalu bodo črički, če niso že.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica, 08.05.2024 ob 21:59

Piše tudi

 

Kot pojasnjujejo pri AstraZeneci, so se za umik cepiva odločili zaradi upada povpraševanja, ki ga je posledica pojava novih, posodobljenih cepiv.

 

Pa jih ne zagovarjam, se tudi nisem cepila.

Pa nisem antivaxerka, zaupam uradni medicini in preverjenim zdravilom, ki so prestali vse predpisane testne postopke.

Kar pa nobeno od cepiv proti covidu ni bilo.

 

 

 

Se mi je zdelo, da je umik zaradi tega, ker se ga ne kupuje več.

Je bilo pa to eno slabših cepiv. Precej slabo sem se počutila po njem. Pfizer je bil ok.

Odgovor na objavo uporabnika
Še kar nadaljuješ, 08.05.2024 ob 21:36

Ja in kaj zdaj? Saj tudi covid lahko povzroči krvne strdke, so tudi dokazali. A ti še ni potegnilo, da je vse skupaj bilo zasnovano tako, da nihče ne bo ušel, ne glede na to, ali se cepi, ali ne? Zboleli smo itak več ali manj vsi, tisti, ki pa niso, so gotovo vsaj enkrat šli na testiranje in so s palčko dobili v nos v tkivo tisto, kar smo drugi z boleznijo ali nekateri s cepivom. Samo smejejo se vam, ki se bunite okrog tega cepiva, misleč, da ste jim pokazali vraga, ko ste se uprli in se rešili. Figo ste se. V istem zosu ste, le da se tega zlepa nočete zavedati.

No ja no. Vsi smo bili v istem zosu do prihoda peciv. Potem ste pa eni padli še v dodatnega. En del vas je pa še sam delal nov, najhujši zos – to so bili vsi tisti, ki so odprto ali za hrbtom šinfali nepopikane sonarodnjake češ ubijalci babic. Pa sploh ni bilo testirano na prenos.

Tako da zosov je bilo več in sam si izbral, v koliko dodatnih boš stopil ali jih ustvarjal.

Imajo srečo, da sploh še kaj lahko pojsnjujejo in se na kaj izgovarjajo in jim ljudje od prvega do zadnjega ne sodijo na ulici.

biološko orožje in nič drugega

Pa da ne boste naivneži verjeli spet, da je z ostalimi špikami drugih proizvajalcev kaj manj gnusobe, ker jih pač niso oznanili, da se jih umika.

Bilo katero govno ste prejeli je bilo govno. Tudi, če v tistem ni bilo govno ste prejeli govno gnusobe.

Vsak dan delate za njihov keš pa še kar ne veste kako se svet gnusobe vrti. Zbudite se

New Report

Close