Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Astrolog za osebne napovedi

Astrolog za osebne napovedi

https://www.youtube.com/watch?v=1xo-buQDNzQ

Zahodna astrologija je veliko bolj usklajena s psihološko strukturo človeka kot ostale, upošteva individualni pogled in individuuma kot takega – ravno zato ker ne upošteva precesij in ji ni merilo ‘ozvezdje’ ampak človek in njegova individualna percepcija. Indijska astrologija je fatalistična, ‘vse je v zvezdah in v karmi’, zahodna astrologija je po meri individualnega razvoja.

Lahko gledaš seveda tudi z vidika ostalih astrologij, samo to ne pomeni, da so kaj bolj obširne ali bolj točne ali da je zahodna astrologija pomanjkljiva. V mnogo primerih ravno nasprotno, je veliko bolj poglobljena, ker vse se pač z vidika ‘univerzuma in narave’ ne da reševati niti gledati. Za pogled višjega ali kozmičnega jaza ima zahodna astrologija transpersonalne planete, ki jih indijska astrologija sploh ne upošteva. Tako da je zahodna astrologija zelo pokrita in globoka, jo je pa treba znat pravilno brat, to pa ja. šalabajzerjev je pač povsod itak preveč.
[/quote]

Imam drugačne izkušnje, zato tudi drugačen pogled. Kar ne pomeni, da ne spoštujem tudi tvojega.
Namaste.

Ja, berem, da je napovedala

“Pričakujem, da bo vsaj en tak dogodek ohranil javni interes še nekaj let,” je zapisala v napovedi.
https://www.regionalobala.si/novica/ema-kurent-je-slovenska-astrologinja-ki-je-napovedala-epidemijo-kdaj-lahko-pricakujemo-konec-izredne
In aprila je v intervjuju rekla tudi
Situacija v svetu se bo več ali manj sicer stabilizirala konec junija, takrat menim, da se bo naraščanje okužb v večjem delu sveta ustavilo. Virus seveda ne more kar izginiti, ampak večja kot bo prekuženost, počasneje se bo širil in manj bo obremenjeno zdravstvo

A se je?
[/quote]

Evo jest sm napovedala.
26 Jul 2020 16:20 o astrologiji

“Letos se bo še fejst zakuhalo, kaj se pa vidi ravno te dni, ker bo Mars retrograden prišel spet do teh stopinj, na katerih je sedaj…. Mars predstavlja, vojno, ogenj, temperaturo…. itd. kardinalen, bojevnik – ki najprej napade, brez premisleka…. “

In potem mi odgovori pametnjakovič
dej ne bluz ob 17:09
“take izmsljujes si tukaj… nismo nekazeri tajo neumni da bi nasedli… o itno imam vec pojma kot ti ki si kozlatije izmisljujes z namenom da bi nategoval narod, ti se kaka maleckarca pomaga pri tem… ae pri njej ucis ane in dobivas ideje nategovanja”

In pol mu še jest odgovorim….
26.7. 2020 17:28 o astrologiji
“Boš pol videl… še mal počakaj, da se Mars obrne in sproži Plutona….. sam ne met pol jezika do tal…”

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11223821&start=40

5 Avg 2020 12:03

“Sej je res skrapucalo….
Ampak se mi ne da pisat, nimam energije… Samo to, da Mars še ni v kvadratu s Plutonom, niti prvič.. bo pa kmalu se čutil vpliv in potem še cel avgust… pa potem stalno, do začetka naslednjega leta, ampak stalno pomeni, da bo luna z luancijami in drugi planeti dodajala vrhe in padce… aktivirala te zadeve in jih umirjala.
Enostavno je preveč in se mi ne da pisat…

Ampak ker mars kvadrat pluton pomeni nasilje v tradicionalni karti, ali bojevanje, skratka opraviti imamo z boji, tekmovanji, nasiljem, posedično poškodbami, k boju gre zraven tudi ogenj…. To vse pač je negativen mars…. Sej je bil bog vojne. V kvadratu s plutonom mu pa doda še globino in večjo podtalno moč (surovo moč, nekontrolirano), moč iz ozadja, spletko, obsedenost,…..

Skratka to leto ne bo miru…. Stalno bo nekaj… Najhuje šele bo, ampak se že kažejo začetki…. V bistvu so se začeli kazati konec julija in začetek avgusta, ker bo mars spet prišel na te točke (iz direktnega stanja bo šel v retrogradno in prišel spet nazaj do teh stopinj), pa do prvih planetov….

Ampak preveč je za detalno sliko, ker je tako veliko dogajanja, pač ne da se mi,…. enostavno je preveč vsega in da najdem potem še center… računam središčno točko itd… Mi vzame en teden samo to…”

Če želiš dokaj pravilne dnevne ali pa letne napovedi vedno glej napovedi za svoj podznak oz. ascendent.
Predvsem hrvaške in srbske strani so po mojih izkušnjah na tem področju bistveno boljše od slovenskih.
Imaš tudi cel kup osebnih napovedi na Astro.com.

Sicer pa je ena najboljših astrologinj JULIJANA OREMOVIĆ,iz Hrvaške,ki je bila tudi dolgoletna urednica revije Astromagazin.
Ima svojo spletno stran in fb.

Meni Kurent ni dobra, konec koncev sebi ni znala napovedat ločitve?
Če bereš njen fb zgleda tako: danes je ta pa ta grozen aspekt, saj sem napovedala da se bo kaj slabega zgodilo a ne? Vidite? V kolumbiji, v vasi yx, je plaz oziroma v Tunguziji, je kelnar padel in si zlomil vrat – oh, kako so moje napovedi točne……….

Hm, po tvojih zapisih sodeč, sploh ne vem več kaj bi rada oziroma kaj iščeš. Vse kar smo ti predlagali, ti ne ustreza.

Zelo konkreten in natančen je tudi Bern Jurečič.
[/quote]
Jaz sem samo rekla, da mi Mihaela trenutno ne sede, ne bom tu pisala, zakaj, sem pa napisala, kar rabim. Pa da Kurentova knjiga ne vem, če bo našla odgovore na moja vprašanja – ne zanima me za znak, pa ne za ascendent ali luno, ampak zame konkretno.

Tisti, ki se je ponudila za hobby in celo brezplačno, sem zelo hvaležna za ponudbo, jo z veseljem sprejmem in seveda tudi plačam, če lahko potrdi, da je zna dobro predikcije. Ker je stvar zame zelo boleča, ne morem več čez mogoče to in ono, vem pa, da nekateri znajo zelo dobro videti in napovedati.

Pa seveda, če je kak horarni dober tudi pri osebnih napovedih, nisem proti njim, a moje izkušnje so žal drugačne.

Hvala vsem, ki ste si vzeli čas in vsem predlogom, definitivno pridejo prav, čeprav mogoče nekateri meni ne v tem trenutku.

Nisem spregledala tvojega odgovora. V bistvu me je v prvi vrsti zanimala kar ta “naša” zahodna astrologija, o indijski nekaj vem, pa ne dosti, o ostalih nič. Kar sem iskala po spletu, se najde kar nekaj predlogov za indijske astrologe.

A če poznaš koga konkretno, z veseljem! Zdaj moram iti googlati nordijska astrologija:)

Sonja Šmit Sonček…lahko poiščeš na FB. Ima dnevne objave in zelo velikokrat mi sovpada njena objava, ki jo napiše in tisto kar se zgodi.

Sem pa bila pri njej tudi osebno in mi je odlično napovedala, nekatere stvari sem sele cez 1 leto videla kaj je hotela povedat. Me je pa v nulo prebrala.

Zadnje case poslušan Mychi, in se mi zdi vredu, nisem pa bila pri njej.

Sem brskala po raznih napovedih in res nihče ni niti nakazal kaj v tej smeri. Vse na splošno in vsako leto enako. Nekaj je potresov, poplav, izbruhne kakšen vulkan, umre kakšna znana oseba, nekje pojavijo nemiri. Pozimi je bolj hladno, poleti vroče. Res mojstrsko ugotoviti, da so napovedi za vsako leto v glavnem enake.

Sem brskala po raznih napovedih in res nihče ni niti nakazal kaj v tej smeri. Vse na splošno in vsako leto enako. Nekaj je potresov, poplav, izbruhne kakšen vulkan, umre kakšna znana oseba, nekje pojavijo nemiri. Pozimi je bolj hladno, poleti vroče. Res mojstrsko ugotoviti, da so napovedi za vsako leto v glavnem enake.
[/quote]

Mogoce zato, ker je vse skupaj bullshit?

Ne vem, ugibam… Tako kot oni.

Mogoce zato, ker je vse skupaj bullshit?

Ne vem, ugibam… Tako kot oni.
[/quote]
Ali si bil pri kakšnemu da imaš takšne izkušnje?

Sama pa pravim, da obstaja “nekaj več”.

Meni je res napovedala točno. Moj karakter, moje otroštvo, itd.

Prvi stavek, ki mi ga je izrekla je bil “ti si pa imela lepo otroštvo”. In res je bilo….danes je na FB napisala en stavek in sem si ga shranila…in kakor, da bi vsi angeli ali pa nekaj več mi pomagalo, da se bo ena situacija uredila…naj se zgodi v moje najvišje dobro in dobro vseh


Ali si bil pri kakšnemu da imaš takšne izkušnje?

Sama pa pravim, da obstaja “nekaj več”.

Meni je res napovedala točno. Moj karakter, moje otroštvo, itd.

Prvi stavek, ki mi ga je izrekla je bil “ti si pa imela lepo otroštvo”. In res je bilo….danes je na FB napisala en stavek in sem si ga shranila…in kakor, da bi vsi angeli ali pa nekaj več mi pomagalo, da se bo ena situacija uredila…naj se zgodi v moje najvišje dobro in dobro vseh
[/quote]

Hvala, ne.

Raje vrzem denar direkt v smeti, po tem, ko si po driski z njim obrisem zadnjico.

Tale Maychi Shana, sem bila pri njej in čisto nič ni bilo tako kot je povedala. Ker je bila pri njej tudi ena prijateljica sva ugotovili, da je obema nakladala podobne stvari. Stran vržen denar in počutiš se ogoljufanega in naivnega.

samo te zenske ne, ti bo zal za vsak cent, ki bi ji ga dala.

Hvala, ne.

Raje vrzem denar direkt v smeti, po tem, ko si po driski z njim obrisem zadnjico.
[/quote]

Jest pa zaradi takih nočem v to. Folk ni zrel, pa jest mam tudi 6. čut. Ampak v tako depresivni in pokvarjeni državi je to prekletstvo. Če maš tak dar moraš v Anglijo ipd., ker so tam energijo čisto nekaj drugega kot pri nas.

Zaradi takih izrodkov kot si ti, ki ne dojamejo, da obstaja več, kar potrjuje tudi kvantna mehanika…. realnost je tudi Alica v čudežni deželi, ki jo je napisal matematik…

Ampak vi, vi, vi ste tako prekleto pametni in ste požrli vso pamet tega sveta, samo vi veste, da si matematiki iz kvantni fiziki in fiziki VSE izmišljujejo in so norrrri, blazni… iTAK….

Folk ni zrel, ne dojame…. ko neki neandertalci ste na tem podoročju.. čist zaostali…. in človek enostavno obupa, ker se mu ne da z neadnertalci ukvarjat.

Odgovor na objavo uporabnika
o astrologiji, 11.12.2020 ob 14:03

Hvala, ne.

Raje vrzem denar direkt v smeti, po tem, ko si po driski z njim obrisem zadnjico.
[/quote]

Jest pa zaradi takih nočem v to. Folk ni zrel, pa jest mam tudi 6. čut. Ampak v tako depresivni in pokvarjeni državi je to prekletstvo. Če maš tak dar moraš v Anglijo ipd., ker so tam energijo čisto nekaj drugega kot pri nas.

Zaradi takih izrodkov kot si ti, ki ne dojamejo, da obstaja več, kar potrjuje tudi kvantna mehanika…. realnost je tudi Alica v čudežni deželi, ki jo je napisal matematik…

Ampak vi, vi, vi ste tako prekleto pametni in ste požrli vso pamet tega sveta, samo vi veste, da si matematiki iz kvantni fiziki in fiziki VSE izmišljujejo in so norrrri, blazni… iTAK….

Folk ni zrel, ne dojame…. ko neki neandertalci ste na tem podoročju.. čist zaostali…. in človek enostavno obupa, ker se mu ne da z neadnertalci ukvarjat.

Ma tudi tisti Sonček je bolj tako tako…. Bolj pove svoje osebno mnenje o tebi kot pa kaj kaže tvoja astro karta. Ne nasedajte… Metanje denarja

Evo isto.. Ne ravno najboljše izkušnje s Sonjo… Pove zgolj njeno mnenje o tebi, o karti skoraj nič… Nic kaj napovedi, samo na splošno…In z pokroviteljskim odnosom, kot da jo motiš pri nečem in se “mora” ukvarjat.. Vse moraš vrtat. Ja kako pa lahko vprašaš nekaj, kar ne veš da se kaže. Pač na takšen način ti lahko vsak naredi astro napoved. Ne izgubljajte časa in denarja 😒

    Žal se pridružujem mnenju, da se ne splača plačevat ker sonja ti pove na zelo splošno, pač splošno plus kakšna podrobnost. Za nazaj itak že veš sam. In to je to.  Nobenega napovedovanja ni, kot neka splošna astro učna ura z njenimi pogledi, beri mnenji. Ki so nenazadnje le to, zgolj mnenja iz enega zornega kota in ne kar maš v karti. Nič novega ne izveš.

Tudi jaz se pridružujem mnenju glede Sonje. Zelo slaba izkušnja, nivo komunikacije na nuli, nesramnost, norčevanje… nič konkretno ne pove, samo kritizira, če pa kaj vprašaš ji je pa vse odveč in povzdiguje glas. Odsvetujem!

Ema Kurent, Astro Mladen na fb

    Tudi jaz po izkušnjah žal ne morem pri priporočati Sonje za astrološke napovedi, ker sem doživela zelo pokroviteljski, celo osoren odnos. Našla sem jo na facebooku, tam se oglašuje pod sonja šmit sonček in gre pa tako, da se ji nakaže vnaprej 70 eur. Branje astro karte naj bi bilo približno 1h, branja ni. Nič o tem kaj je v karti, samo zelo zelo površinsko in splošno. Ni vredno tega denarja. Dobiš samo njeno osebno mnenje o tvojem življenju. Torej plačaš, da nekdo, ki ni dosegel kaj res velikega v življenju kritizira, noro. Rečem lahko samo, da pejte drugam. Za 70e se ne splača, da se nekdo norčuje iz vas. Če ima kdo priporočilo za resnega in profesionalnega astrologa, pa lahko pripiše 🙂

New Report

Close