Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Atenšon Tony Soprano:Apropo Rally

Atenšon Tony Soprano:Apropo Rally

Skratka..ko sem prebrala vse tvoje poste glede tistega veselja, ki se obeta v nedeljo sem itak imela že spotjene ročice…ob Land roverju (ja, to pa bi bil užitek sklestit) mi je zastal dih..no…ne bom več, da me ne bojo sodelavci čudno gledali zakaj vzdihujem..

Hvala lepa za tako obsežno razpravo o vožnji po ledu..(??)..ampak čemur ti praviš fizika..fantič, to je teorija..fizika bi se zgodila v avtomobilčku (ahhhhh,jaaaaa)..biologija bi bila pa na prednji šipi, hehe..
Torej, miško zlati..hvala za teorijo,..ampak si ne morem nič z njo pomagat…rabim šolo ena na ena…z volanom in inštruktorjem zraven. O teoriji bova pa ob pivi (in ..hm..še čem) razpravljala :o))

Snegec , snegec..prav hecno je poslušat, da so v bistvu največji zastoji in problemi na cestah ravno na Primorskem. Okoli po svetu snega za krepat, tle malo piha, malo snega in je že panika na višku (ku dobro…ceste zaprte, kamionov kar češ..hehehe)

Da te še opozorim: jutri napovedan kofi time z Nikito…če se ti bo pozno popoldan kolcalo..krivda na severno Primorskem koncu..

Ko pa boš napenjal oči in dušo v Kranjski Gori..milo prosim, spomni se name (in vse tiste trpine, ki v soboto delamo) in uživaj tudi malo zame..
Upam, da reportaža sledi.

Cmokaaa

ahoooj Gaia:))
temule se pa Antonius ziher ne bo mogel upreti, tko da reportaža ziher bo

Še dobro da nisi opazila še drugih današnjih tem-piva dons ni varno omenjati;-)

lepo kufetki pa šefici prismodi enga cmoka še v mojem imenu.
Pacmakam
S.O.S.

Fakn lujze….sej jaz v soboto tudi delam…show je v nedeljo, mislim,,,,v nedeljo grem gor.

Ejjjjjjj za tecaj ni blema, sem zakoj za, sicer pa hvala da si me spomnila.

Sem cisto pozabil, da je bilo tole se danes, mater…od te fukarije, kurbarije, sexa in ostalih prijetnosti danes na forumu se mi je cisto strgalo in sploh sem izgubil kompas, ha ha…….

Skoda ker se malo pozna no…sicer pa…tle sem se en cajt…lahko pa midva nadaljujeva :)))))))))))))))))))))))

Čau Gaia….se bom spomnil v soboto !

… Gajči 🙂
Kofečke domani ne pozabiz , jaz pa zdajle tečem se naučit še po italjansko :)))

Pa da mi preveč ne zblodiš Anthonyja , je že itak čist zmešan danes 😉
Niki pošilja bačote vsem in čau !

Bači, ba ba bači ja ja:))

ciao bella, prego arriva domani..

Čau Nicky…bačamo la mano :)))))))))))9

Neč prosit, ti dej kr arriva jutri….pa še v Brkinih se ustavi za nazaj :)))))))

Ja, takole gre to dragi moj: če človek ne pride prej do računalnika, pa po 16 uri dela čudeže..

In se mi zdi, da se nisi glih dosti namatral danes s kakšnim pluženjem okoli hišice…te je poln cel forum, porca vacca…kako pa naj potem človek sledi tej gmajni… Uhhh

V soboto sem tudi jaz tu,..tako, da če bo še vedno pihala burja in če bo snežilo..forum pade al pa ga prekuriva…jesss..

Ne vem , ali haluciniram, ali so to znaki abstinenčne krize zaradi cigaret..ampak pred očmi se mi prikazuje tista lepa zelena etiketa z rdečo zvezdo, na kateri piše Heineken…Juj…

Cmoka

Ja…pri odvajanju je tako kot pri nosečnosti….če si nekaj zaželiš, si moraš privoščit !

Ufff še dobro da je sam Heineken, ne :))))))))))

Lubčka nazaj.

Pa saj ni samo Heineken…
Ostalo ne morem tle gor napisat…ni vse za objavo..
Že tako je Nikitka danes o varanju v sanjah..a češ, da si še enih miljon negativnih točk nabašem na hrbet..jej,jej..

Na stoj, na stoj…ma če bi vse od danes prebrala…ha ha…”samo što nismo”, a ne Zajček….Mariči je že ponudila hišo in kamin in kmečko peč mater…..zuni pa sneg….ko jebe varanje dej, pride tak dan, nimaš kej :))))))))))

Hja,..jaka romantika tle pri meni..
Piha burja,..zjutraj je bilo snega glih za vzorc (recimo da ga je bilo 4 mm)..razen tega da je mraz ku pi….

Ni soka, dragi moj,..za kamin in ogenjček mora bit tudi snega zraven.
Pole pa človk upali domišljijo..in evo,..spet je pizdarija tu..

Kako naj se vendar brzdam? :o))

Kej se češ brzdat vendar…ZNORI :)))))))))))))))

Meni se full dopade k se folki kar trže. Yeeeeee love is in the air…

Čeprav…za to kar smo danes delali…ni opravičila…dej, kak kamin, nismo pršli dalj od pisalne mize, pa je bil izgovor.

Je napisala Nikitka, kaj je sex v službi, ma ne znam glih ponovit.
Ugasneš računalnik, odložiš delo, daš noge na mizo in malo narazen in se ti jebe. :)))))))))))))))))

(Jaz bi sicer tle dodal še, da odvisno v kateri službi, ker…če ti tacajt uleti kak Uzbekistanc k je že en mesc v kamionu….jejs jejs )

e, o la! Vsaj da vemo o čem govorimo, ne.

Kako naj se človeku strže!! Halo? Mislim, fajn je, ja, o tem ni dvoma..ma fantič moj..jaz mam pisarno k je okoli in okoli vsa v šipah..na eni strani fantje v zelenem, na drugi Uzbekistanci, na tretji uvozni pjacal..
se zastopiva ??

Naslednji korak trganja bi bil ali Godovič levo ali pa sončna uprava.. :o))

Ja, malo mi pa že visijo uha dol..pravzaprav kar močno mi visijo dol..

Namreč..danes je moja mati odnesla njihovega mačkona k veterinarju, ker je bil slab..pa po predhodnem pogovoru z vet. je odnesla s sabo še mačji urin..nakar so mačkonu (klobuk dol, prosim; to je bil popolnoma črn primerek dolgodlakega individualista s težo med 9 in 12 kg…odvisno od letnega časa, nobeden sorten maček razen s to odliko, da je bil žleht za dva)odkrili tako zajeban odmerek sladkorne bolezni, da bi ga morali dnevno šopat z injekcijami insulina..No, moja dva roditelja sta se odločila, da kaj takega pač ne bosta počela svojemu hišnemu prijatelju in sta se določila (kao) za manjše zlo, da ga dasta uspavat…

V hiši pa jok..in stok..in škripanje z zobmi..

Me kar daje, ker se ne bom mogla več z njim preganjat po stanovanju pa se skrivalnic it..eh..@!#$..

He he he kaj mi je smešno :)))))))))))

Pri nas pa rečemo Kalce levo :))))))))))))))) prideš pa glih tja, ha ha…

Sicer pa sorry za muco. Verjamem da ti ni do “norenja” ja…..ma…sej veš, life goes on…en dan bo k’šna druga in boš spet bolj na yes !

Na enga lubčka za korajžo!

Lahko dva? Bom pole sigurno bolj korajžna :o))

Vsaj pri temu ne…hvalabogu, a?

cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok
cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok
cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok
cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok
cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok
cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok
cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok
cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok
cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok

nej hudič….malu more nucat !

U madonca!!

Sem vse pobasala..pa še v žepe natlačila,..kar ni šlo pa v predal, za zlato rezervo za v soboto.

:o))

Zdaj bova s kolegom še počistila štalco, obrisala prah in pogasila lučke, milo prosila avto naj vžge..in jo odmaglila domov..dokler ni panike, kidnemo malo prej..

Lupckaaaaa, pa lepo se imej jutri..pa z Nikitko te bova itak opravljali do sto.
In se ga bereva v soboto, če ne bojo vsi kamioni tega sveta padli na zemljo :o))

:))))))))))))))))))

Vidve me kar “oberte”…puste sam keš, sem malo na tanko zadnje čase, ha ha :))))))))))

New Report

Close