Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Aufbiks !

Aufbiks !

Dragi tjavendanovci!

Če ima kdo kaj zveze pri Primožu, ga zaprosite, da bi nam zbrisal komplet vse, kar smo pisali zadnih 8 dni, ker sem iz zaupnih krogov izvedel, da pride jutri šefica nazaj in povem vam, če se loti vse brat, smo ga najebali.

Ne bo nič s Kitajsko, bo kar Povšetova.

Mene jutri ni, BMK, vas zahrbtno prepuščam udarcem in ugrizom nabrušenih zob, lačnih krvi, naše furije od poglavarke.

Peace brothers !

Maili tko al tko ne delajo…..
Sem pa ugotovila, da se kar naenkrat nekaj slabo počutim, pa grem kar lepo ležat in me ne bo :))

heheh Ka pa je blo kej tacega?
Sem smo krotki ko ovčke!!
Uh jest šefico komej čakam..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uh, krotki, uh…

Pismo rosno, kaj je z maili ?? Še ne dela ??

men dela…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Više slotki nego krotki :))))))))

A si že malo odmorila?

Skrbi me glede tistega, a veš. Jutri pride šefinja. Kaj ji reči ?

Ma klinc, pa tehnika, ko jo najbolj rabiš.

To je isto, kot če zmanjka elektrike, med tekmo.

Nič pokončno jo prčakejmo,še posebno Brusek ima glavno nalogo,da jo pričaka po p.s-u

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma, reči, da sej se tudi fantov ne čaka, ko gredo v vojsko.

To bo valda razumela !

mail mislim…vsaj do Janija je pršlo in nazaj k men..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, jaz sem stisnil “moj rep” med noge. Me ni jutri….

Je vse v naslovu

Razumela že, razumela. Samo ker si tuki ti u igri to je hudič, ravno nate sem mogla nabasat :))))))))
no, ja, se ne pritožujem…..

heeheeh a si ketne nazaj nataknemo?

A veš kaj kaj pa to kej tacega,jest mam čisto vest! ej nč ni blo!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tudi meni mail dela. Končno !
Muca, Jani, čestitam !! :))))))))))))))))))))))))

Nehi, ha, ha, ha, muca, joj spet mi lije:)))))))))))))))))))))))))))))

Tudi nekaj o prihajanju je bilo govora, in kako
upate dovoliti, da prihaja samo vam, ko meni vse
odhaja! Kako vam je prišlo in kaj, bemti!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja pošta cel dan ni delala. Zdejle je začela radit …..Ja, muca pa Jani sta imela nekaj za uredit preko maila, službeno :))))

jest čist iz srca tole pišem..res no…Men bo sefica vse verjela.Da ji sam pokažem kak me že rinka na prstu pošteno stiska in to na obeh rokah..ma ni dileme,da bi na kej slabega pomislila.Smo čisti ko suza…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mislim tole, ja tole imaš pa prav.
Zlati smo, pridkani……saj res…….jutri ji vse lepo povej, tebe bo razumela…

A tko, zdej me boste probal pa še o nekih službenih
zadevah futrat tuki, to je pa res to much, to je pa že
višek, službeno, službeno, službeno, to much, pa ne
službeno!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Po pravici, Janiju je morala razložit svoje početje z ježkom in zajčkom !

Ja sej, ji bom tudi jaz pojasnil, da pač, koji če kurac vojniku, koji nikad ne puca???

Človk mora bit stalno v treningu in akciji, za tako visoke zahteve, kot so njene, a ne???

New Report

Close