Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Auuustralija

Auuustralija

Za malo smehca…
***
Na avstralsko spletno stran namenjeno turističnim informacijam iz dneva v dan prihajajo bolj nenavadna vprašanja. Na koncu je veselim ‘Aussiejem’ prekipelo, in tukaj so rezultati…

***

Vprašanje iz Velike Britanije: Ali v Avstraliji kdaj piha veter? Nikoli nisem videl, da bi tam padal dež, pa me zanima kako tam uspevajo rastline…
Odgovor: Mi vse rastline uvozimo in potem sedimo ter gledamo kako umirajo.

Vprašanje iz ZDA: Ali bom lahko videl kenguruje na ulici?
Odgovor: Odvisno je od tega koliko boste spili.

Vprašanje iz ZDA: Ali mi lahko poveste nekaj informacij o avstralskih dirkah z nilskimi konji.
Odgovor: A-fr-ika je velik trikoten kontinent južno od Evrope. Au-stra-li-ja je tisti velik otok na sredini Pacifika, na katerem ni…ma, ni važno. Seveda, dirke z nilskimi konji so vsak torek zvečer v Kings Crossu. Nudistom je vstop brezplačen, pridite goli.

Vprašanje iz ZDA: V katero smer je sever v Avstraliji?
Odgovor: Obrnite se proti jugu in se obrnite za 90 stopinj. Kontaktirajte nas, ko prispete do tam in poslali vam bomo še ostanek poti.

Vprašanje iz Francije: Ali imate v Avstraliji parfume?
Odgovor: Ne, MI ne smrdimo.

Vprašanje iz ZDA: Ali mi lahko pošljete razpored predstav Dunajskih dečkov?
Odgovor: Av-stri-ja je tista simpatična državica ki meji z Nemčijo in je…ma, ni važno. Seveda, zbor Dunajskih dečkov poje vsak torek zvečer v Kings Crossu, takoj po dirkah z nilskimi konji. Pridite goli, za nudiste je brezplačno.

Vprašanje iz Velike Britanije: Ali lahko v Avstraliji nosim čevlje z visoko peto?
Odgovor: Vi ste britanski politik, a ne?

Vprašanje iz Italije: Ali mi lahko poveste na katerih mestih v Tasmaniji je manj žensk kot moških.
Odgovor: Da, v gay-klubih

Vprašanje iz Velike Britanije: Ali lahko v Avstralijo prinesem jedilni pribor?
Odgovor: Zakaj? Jejte z rokami tako kot mi.

Vprašanje iz ZDA: Leta 1969 sem bil v Avstraliji, na dopustu, kjer sem spoznal neko dekle, ki bi jo rad sedaj kontaktiral. Ali mi lahko pomagate.
Odgovor: Ni problema, ampak še vedno jo boste morali plačati na uro.

ej hely to pa je za dol padt
kaka vprašanj ej a je folk čist nor ne pozna geografije

una je dobra če imajo parfume hahahahah

helly čau

/

Čau tudi tebi, vitki Vitko.

Ti si prvi, ki se mu je dalo to rečt prebrat… al pa vsaj odreagirat… Men je bla tud ful smešna reč…

Papa

ej ampak to ni resnica ane

to so vici kr tko

AMPAK DOBRI ZA POPIZDIT

lep pozdrav

/

ej helly bova zvečer še kako rekla na to temo zdej pa letim delat

adiiiiiiiiiiijjjooooooooooooooooo

cmoka

/

baje je resnično!
nisem pa šla preverjat v avstralijo… hihi

papa

hehe, zvečer mene ne bo… grem kao v kino…
lepo delaj, kljuka

ja ja kaksen kino lepo te prosim

ni nobenga dobrga filma

/

Kje pa delaš?
Kaj delaš?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ej novš verjela NOČ&DAN na štacjonu v LJ.

/

Uh men pa lih nekej manjka..žiher pridem..Kupit sevede…)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hojla…
hihi… a ti še ne veš kaj v našem žargonu pomeni “kino”?

hihi… vse ob svojem cajtu…

čauči

ja ja ti kr prid bova kej uštimala

začnem ob 22.00

pa praš za miha-ta

zdej grem pa res morm še kavo spit na šihtu da ne bo kriza

dijoooooooooooo

/

Oki deal!!!
Že letimmm…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mca kje si hodila

/

tebe ni blo..jest bla….:)))
Lump….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

JA ITAK SI BLA SI ME LULAT PELJALA NA KASSA SEM BIL IN TE CELO NOČ

RAZEN NA ZAČETKU KT SEM POMIVAL NAPO.

ZAKAJ PA JEZIK ŠPARAŠ BI PRAŠALA ZAME PA JE STVAR JASNA ME POKLIČEJO KAKO REČEVA IN TO JE TO!!!!

MADONA SE RAZOČARAN NAD TABO-A MAŠ TREMO AL KAJ

/

New Report

Close