Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek auuuu

auuuu

Barabe! Kje so me spet našle… Včeraj lepo zaspim in si mislim, saj bo jutri boljše… In kaj se je izkazalo? Da sem imela včeraj tu celo prav: je danes res slabše. Zbudila sem se tak bolj ajnzajtig – me polovica vratu boli in zdaj mi glava preventivno na drugo stran visi (hexenschuss temu pri nas rečejo). Grrrr…. Pa še nič ne moreš naret proti temu: lahko se z žaubami mažeš, tablete proti bolečinam ješ (jaz ne: sem prava baba in malo potrpim 😉 )… Glava pa ti vseeno visi na eno stran… Bom danes kar doma ostala. Tako.

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Aja: še prošnja… Karkoli boste danes tu gor pisali in limali, prosim obrnite rahlo na desno, da bom lažje brala… 😉 :))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

grrrrrrrrr, neče it v levo ;(((
ej, delam ti kiropraktikuro

a paše? :))))))9

Mmmm…. Paše, paše… 😉 :))

Samo kasirala pa na koncu ne boš, ali? 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ne ne, kje paaaaaaaaaa…
to je free, da si mal razmigam prste……. hehe……

a še? ;)))

Aha… Kar daj – če je zastonj še toliko bolj paše 😉 :)))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ne fakaj v mrazu!!!!!
😉

:)))))))) Saj je centralna že gotova 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pol pa ne moli glave ven skoz okno!Saj ni treba,da pol Štajerske ve,da ga imaš not!
;-)))

:))))))))) Če bi bila tako visoka, da bi glava do okna prišla, pol bi me pa ziher pol sveta poznalo, ker bi me najdo v guinesovi knjigi rekordov… 😉 :)))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close