Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Avstrija zapira državo za necepljene

Avstrija zapira državo za necepljene

Odgovor na objavo uporabnika
zgage, 12.11.2021 ob 19:56

Odgovor na objavo uporabnika
Pozdrav soncu, 12.11.2021 ob 19:50

Odgovor na objavo uporabnika
jajaja, 12.11.2021 ob 19:33

Odgovor na objavo uporabnika
Pozdrav soncu, 12.11.2021 ob 19:25

Odgovor na objavo uporabnika
spet si butast, 12.11.2021 ob 19:06

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 12.11.2021 ob 19:04

V Avstriji je necepilec vsak, ki ni prejel tretje doze. Čez nekaj mesecev bo treba četrto. V Avstriji bo lockdown za večno.

Spet dokazuješ, da si butast. Če ni več kot 9 mesecev od drugega cepljenja, potem je dovolj dvojno cepljenje.

Tako, da ne rabiš kar naprej dokazovat, da si butast.

Ampak seveda, Slovenci še vedno množično hodijo delat in živet v AT, Asvtrijici pa nikako ne v Slo.

Seveda hodijo Slovenci delat v Avstrijo. Kaj bodo medicinske sestre pri nas delale za mizerijo? Po pokale so šila in kopita in za dvakratni zaslužek našle delo v Avstriji. Sedaj se pa jokajo, ker ni kadra in odgovorni prelagajo odgovornost na necepljene. Cela tri desetletja so ponizevali medicinske sestre in jim nalagali nemogoče pogoje dela, za plačilo sobarice.

Cel severni del Slovenije migrira na delo v Avstrijo. Priobalni pas pa v Catinaro nad Trstom.

Zato se kar naj nehajo sprenevedati zakaj so v krizi in to izrabljajo v prikaz necepljenim.

Tri desetletja se samo polni žepe iz zavarovanj in nikamor vlaga. Danes pa kaos, ki bi ga prevalili na necepljene. O pač ne.

In potem se bodo vsi ti gastarbajtercki potiho cepili. Tudi te medicinske sestre😀

Ja tako, kot so tri mamice preminile v prometni nesreči, ko so se vračale z nočne v Avstriji. Za nagrado pa te pridne roke Slovenija obdavči, da ima še kos pogače od njih. Čeprav davek na dohodek plačajo že v Avstriji, ki jim daje kruh.

Pač kaos na celem področju in sedaj je izredna priložnost prevaliti vse na necepljene. O pač ne.

Že v drugo leto tumbajo kaj bo, a zato niso premaknili riti. Ni kadra, ni bolnišnic, za nakupe reševalnih vozil in aparatur za nedonošenčke, moramo pa donirati. Pha

 

A da bi se prilagodile pogojem v Avstriji, pa brez tuljenja ne gre? Aja, saj tulijo samo na FB in pri nas. Tam si ne upajo.

Pa revčki plačajo dohodnino tudi pri nas? Naj se odselijo gor, prodajo vse tukaj, pa ne bo treba. Res vam je pamet zakrnela.

Z neumnimi ne debatiram šli

 

 

 

Odgovor  niku ki opravičuje svojo osebnost, ZGAGA

Z neumnimi kot si, ne debatiram.

Odgovor na objavo uporabnika
oseter aber, 12.11.2021 ob 15:52

Čez 2 tedna tudi pri nas…PC…PC…PC. Z ostrim nadozorom.

 

Anticepilci, adijo. Boste samo še doma.

inkaj potem? Ne hodim naokoli, te ne ogrožam, delam od doma preko kompjutra. Po hrano grev v štacuno zjutraj ali tik pred zaprtjem 1x mesečno. Ob testiranjih vedno negativen rezultat.

 

če mi je uspelo lani, mi bo tudi letos. Samo spomladi, ko bo konec enkrat te norije, mi imaš pa tudi ti za razvit rdeči tepih po tleh –

Nisem anticepilec,  neceokljen iz zdravsvtenih upravičenih razlogov; nimam nič proti vam cepljenim , to je bila vaša odločitev in izbira – prav tako pa nimate vi nobene pravice stigmatizirati upravičenih nepocepoljenih. Jaz ti nič nočem, zakaj se ti torej spravljaš name? Ker se pazim, spoštujem ukrepe, pri vsem te pa te niti ne ogrožam, ker ne hodm v tvojo bližino, na manj kot 1,5m?  Pustite nas tiste, ki vas pustimo pri miru.

Ja, res je. Če greš v tujo državo, se pač prilagodiš. Ne pa da pljuvaš kako so Avstrijci grdi, nesramni, leni… same take slišiš od teh gastarbajterjev, amapk vseeno gor rinejo.

Pa seveda ne gre za dvojno obdavčitev, ampak za plačilo razlike, ker pač so v SLo dosti všiji davki. Plačet morajo pa v Slo, ker v Slo koristijo šole za otroke, zdravnike in podobno.

Odgovor na objavo uporabnika
pusti nas pri miru ker mi tudi teme pustimo, 12.11.2021 ob 20:10

inkaj potem? Ne hodim naokoli, te ne ogrožam, delam od doma preko kompjutra. Po hrano grev v štacuno zjutraj ali tik pred zaprtjem 1x mesečno. Ob testiranjih vedno negativen rezultat.

 

če mi je uspelo lani, mi bo tudi letos. Samo spomladi, ko bo konec enkrat te norije, mi imaš pa tudi ti za razvit rdeči tepih po tleh –

Nisem anticepilec,  neceokljen iz zdravsvtenih upravičenih razlogov; nimam nič proti vam cepljenim , to je bila vaša odločitev in izbira – prav tako pa nimate vi nobene pravice stigmatizirati upravičenih nepocepoljenih. Jaz ti nič nočem, zakaj se ti torej spravljaš name? Ker se pazim, spoštujem ukrepe, pri vsem te pa te niti ne ogrožam, ker ne hodm v tvojo bližino, na manj kot 1,5m?  Pustite nas tiste, ki vas pustimo pri miru.

Zakaj se sploh oglašaš, če pravis, da nisi anticepilec? Zakaj se sploh počutiš nagovorjenega?

Odgovor na objavo uporabnika
Čak čak mal, 12.11.2021 ob 21:01

Zakaj se sploh oglašaš, če pravis, da nisi anticepilec? Zakaj se sploh počutiš nagovorjenega?

Kaj se ti oglašaš? Kdo govori o anticepilcih?

Tema je o necepljenih, ki ni mus, da so proti cepivu. Kar lepo navaja.

Nauči se bralnega razumevanja in potem vzami pero v roke.

Če ne citira /za cepca čak čak mal

Če tujce vabiš v svojo državo, ker se tvojim ne da delat, ker nisi sposoben s svojimi vzdrževat sistema, se boš pač moral prilagodit tujcem, ki te rešujejo. Avstrija se bo kmalu nehala preseravat, ko bodo trgovine in pumpe prazne, kot so v Veliki Britaniji.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 12.11.2021 ob 21:33

Če tujce vabiš v svojo državo, ker se tvojim ne da delat, ker nisi sposoben s svojimi vzdrževat sistema, se boš pač moral prilagodit tujcem, ki te rešujejo. Avstrija se bo kmalu nehala preseravat, ko bodo trgovine in pumpe prazne, kot so v Veliki Britaniji.

Samo si pa res butast. Tile slovenski gastarbajterji, ki se tako bunijo, to bunjenje prakticirajo samo na fb. V reali pa kot politi cucki stojijo v vrsti na Šentilju, v vrstah za testiranja. Kaj pa bi brez službe v AT?

Misliš, da si res upajo pustiti službo v AT? Da bodo v Slo delali za 700€? Dej nehi no.

Pridno bodo naredili vse, kar jim bo delodajalec rekel, še naprej bodo pa jokcali in bevskali po fb.

So res pomilovanja vredni. Rinejo dan za dnem v AT, pljuvajo pa po AT in Avstrijcih. Nobenga ponosa v njih. Če je AT in Avstrijci res tako grozni in če bi imeli vsaj malo ponosa, ne bi rinili vsak dan gor. Pa sploh ne bi vsak dan stali v vrstah za teste pa si nabijali na nos ffp2 maske, ampak bi ostali v SLo.

 

Seveda obstajajo tudi civilizirani Slo, ki delajo v AT. Samo najbolj glasni so pa oni necivilizirani, ki mislijo, da jim morajo Avstrijci položit rdečo preprogo, ker pucajo sekrete.

Odgovor na objavo uporabnika
Neveden folk, 12.11.2021 ob 21:22

Kaj se ti oglašaš? Kdo govori o anticepilcih?

Tema je o necepljenih, ki ni mus, da so proti cepivu. Kar lepo navaja.

Nauči se bralnega razumevanja in potem vzami pero v roke.

Če ne citira /za cepca čak čak mal

Tip piše: “Anticepilci, adijo!”

Polpismen si ti!😂🤣😆

Objava čaka odobritev

Odgovor na objavo uporabnika
spet si butast, 12.11.2021 ob 21:41

Seveda obstajajo tudi civilizirani Slo, ki delajo v AT. Samo najbolj glasni so pa oni necivilizirani, ki mislijo, da jim morajo Avstrijci položit rdečo preprogo, ker pucajo sekrete.

Tebi jih pa Bosanci. 

Odgovor na objavo uporabnika
spet si butast, 12.11.2021 ob 21:39

Samo si pa res butast. Tile slovenski gastarbajterji, ki se tako bunijo, to bunjenje prakticirajo samo na fb. V reali pa kot politi cucki stojijo v vrsti na Šentilju, v vrstah za testiranja. Kaj pa bi brez službe v AT?

Misliš, da si res upajo pustiti službo v AT? Da bodo v Slo delali za 700€? Dej nehi no.

Pridno bodo naredili vse, kar jim bo delodajalec rekel, še naprej bodo pa jokcali in bevskali po fb.

So res pomilovanja vredni. Rinejo dan za dnem v AT, pljuvajo pa po AT in Avstrijcih. Nobenga ponosa v njih. Če je AT in Avstrijci res tako grozni in če bi imeli vsaj malo ponosa, ne bi rinili vsak dan gor. Pa sploh ne bi vsak dan stali v vrstah za teste pa si nabijali na nos ffp2 maske, ampak bi ostali v SLo.

 

jokec

Jih je veliko, ki bodo namesto teh bedakov desetkrat cepljeni. Pa brez rdečega tepiha😆. Samo primitivci se tako obnašajo, normalni niso tisti taglasni.

Kakšna bolana posploševanja… Vedite da obstajajo tudi cepljene čistilke in necepljeni izobraženci! Ste jim pa v glavnem zavistni njihovih plač, v tem grmu tiči zajček. Bi se pa malo bolj potrudili pri nemščini nekoč…

Ljudje, ostanite ljudje. V življenju sem že kasiral gripo. Tisto pravo, ne “pogovorno’. Izželo me je kot cunjo. Ne privoščim nikomur.

Proti COVID-19 sem se cepil med prvimi, ko so sprostili cepljenje po starostnih skupinah. Pred nekaj dnevi sem zbolel. Takoj sem se testiral in test je bil negativen. Nato so sledile “muke isusove”… ljudje, polagam vam na srce… sem dokaj “dobro ohranjen”, cepljen… Tale nevidna pošast ni hec. Po dveh dneh mi je test (samotestiranje) pokazal dve črtici. Zgleda, da je bil prvi poskus lažno negativen.

Ostanite ljudje. Cepite se, če je mogoče. Če pa že ne, pa pazite nase. Verjrmite mi, da ne želite dati skozi tega  kar sem dal jaz zadnjih nekaj dni. In še nisem čisto dober. Cepljen!!! Ne želim niti pomisliti, kako bi bilo, če bi se ne bil cepil.

Ostanite zdravi, pazite nase… in začnite že misliti s svojo glavo!

Folk, po bolnicah so tudi cepljeni.

 

Kako to?

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Madamme dd, 12.11.2021 ob 22:18

Folk, po bolnicah so tudi cepljeni.

 

Kako to?

 

 

So prišli na obisk? Aja, ne,…tisti imajo fejk potrdila…

Pa bolnikov je tudi par taki že bilo.

Desi, drži se!

Tudi padalo se kdaj ne odpre…Pa to ne pomeni, da je bolj pametno skocit iz letala brez padala. Kdor pricakuje, da je cepivo 100% ucinkovito, je pac milo receno idiot. Razlika pa je v tem: ali imajo tisti, ki zbolijo na voljo ustrezno zdravstveno oskrbo (cepljeni ali necepljeni). Tu igra pa precepljenost kljucno vlogo.

Desi, katero cepivo si pa dobil in po koliko časa si zbolel?

Jaz delam dosti z ljudmi pa me tudi skrbi, če cepivo ne bi delovalo. Dobila pa Pfizerja. Po 9 mesecih grem po tretjo rundo. Se pa občasno tudi testiram. Če se kaj čudno počutim pa ne vem ali je prehlad ali slučajno korona, se testiram. Pa tudi v službi dobimo teste za samotestiranje. Tako, da se tako ali tako preventivno testiramo. Ampak saj veš, cepivo ni 100%.

 

Pa vse dobro, upam, da ne bo kakih posledic.

Odgovor na objavo uporabnika
Polpismen, 12.11.2021 ob 21:43

Tip piše: “Anticepilci, adijo!”

Polpismen si ti!😂🤣😆

to je pisal avtor oseter aber, na katerega je moje scitirano, ne jaz.  Sem necepljena oseba iz upravičenoh zdr. razlogov.  Ne obsdojam nikogar za njegovo odločitev.  Nauči se brati in razumeti  citirana sporočila…

Eno vprasanje:

kao necepljeni ogrozajo cepljene?

Uradni podatki iz Anglije kazejo, da je vec kot 80 odstotkov ljudi v bolnicah dvakrat cepljenih.  Vec kot 70 odstotkov umrlih je dvakrat cepljenih.

Vendar pa se vedno … povprecna starost umrlega v EU presega 80 let.

Naslednje: v ZDA so urgence polne ljudi, pa ne zaradi COVID pac pa zaradi ostalih bolezni. Rak je v vzponu, diabetes je v strmen vzponu. Vecina ljudi ne urgenci pa je cepljenih.

Ko so potrdili, ameriska FDA, uporabo cepiva za otroke od 2 let pa naprej, je novinar vprasal, kaksne so dolgorocne posledice cepljenja.

Odgovor je bil izjemno strokoven: Ne vemo in ne bomo nikoli vedeli, ce ne bomo poizkusili.

Vsakdo naj se zamisli tudi nad resnico: od kdaj resnica potrebuje cenzuro?

New Report

Close