Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Avstrijskemu predsedniku se je zmešalo

Avstrijskemu predsedniku se je zmešalo


Muslimani te ne bodo vprašali, če boš solidaren. Zato je vseeno kaj ta Avstrijec govori.[/quote]

Vem, da ne. Ker sem ženska pa sploh ne.
Ampak blebetanje ene vidne osebe pa ima težo. In to zelo veliko, sploh sedaj, ko še mogoče pa le ni vse zamujeno. Mogoče zate ne, če si že star.[/quote]
Potem pa se začnite plodit in imejte po osem otrok,če ste še mladi.
Jaz sem že prestar. 🙂

kakšna sramota je šele to da eni terate 40 dni brez alkohola v znak solidarnosti s tistimi, ki jim je alkohol tako ali drugače uničil življenje

sicer pa sem kot otrok opazovala svojo babico, kako si je zvečer razčesavala prekrasne lase. To je bil edini trenutek, ko smo jo lahko vnukinje videle brez rute 🙂 pa nismo muslimani


Meni je vseeno. Tako ali tako ne morem ničesar spremeniti.[/quote]
Spomni se na to, ko bodo kislinarji na ulici.[/quote]
Naj že danes pridejo. Mogoče bo potem ljudem prej jasno, da se revolucije ali preprečevanja islamizacije, ne more delat s kavča in z bluzenjem po forumih.


Vem kaj nas čaka, ampak hudič naj me vzame, če jim bom pomagal pri tem.[/quote]
Meni je vseeno. Tako ali tako ne morem ničesar spremeniti.[/quote]

Jaz se to večkrat sprašujem. Zakaj misliš, da ne moremo nič spremeniti, mi državljani, ljudje. To pomeni, da nismo nič vredni, karkoli naredimo nas ne bodo upoštevali ampak bodo gonili se opravičujem svoje naprej.


Meni je vseeno. Tako ali tako ne morem ničesar spremeniti.[/quote]

Hahaha, evo ti slovenceljčkov… A da bi šla sak vsaj po dve na večer dol dat, pa po eno pred šihtom to se vama pa ne da kaj?

Pomagata ravno jim ravno s svojo lenobo, tko k komunistom če ne greš volit.[/quote]

Jemlje se tam kjer je kaj za vzet. Drži?
Če se jim zapre pipice ne bodo imeli razloga za prihod in tudi za množenje. Ampak levaki bi vse (najraje tuje) potalali. Ali s tujim k*** po koprivah… ;))))

kakšna sramota je šele to da eni terate 40 dni brez alkohola v znak solidarnosti s tistimi, ki jim je alkohol tako ali drugače uničil življenje

sicer pa sem kot otrok opazovala svojo babico, kako si je zvečer razčesavala prekrasne lase. To je bil edini trenutek, ko smo jo lahko vnukinje videle brez rute 🙂 pa nismo muslimani[/quote]

Ruta in tisto nindžo primerjaš. Da te ni sram. Da ženskam privoščiš to opravo zanikrno. Ti si navaden alah in nič drugega.


Ne bluzi. Rekel je, da bo prišel dan, ko bomo morali vsako žensko prositi, da v imenu solidarnosti do muslimank, na glavo da ruto.[/quote]

da še dodam: je pravica žensk(se pošali:ali moški nosijo rute?),da se oblačijo tako,kot same hočejo in želijo in da ……


Meni je vseeno. Tako ali tako ne morem ničesar spremeniti.[/quote]

Jaz se to večkrat sprašujem. Zakaj misliš, da ne moremo nič spremeniti, mi državljani, ljudje. To pomeni, da nismo nič vredni, karkoli naredimo nas ne bodo upoštevali ampak bodo gonili se opravičujem svoje naprej.[/quote]
Ker vidim, da ni interesa in je narod preveč pokvarjen, hlapčevski, razdeljen…Preveč je že raznih prišlekov, šiptarjev….Oni se ne bodo borili za to državo.

V glavnem nič dobrega ne bo. Ali bodo muslimani popušili ali pa bomo mi.

kakšna sramota je šele to da eni terate 40 dni brez alkohola v znak solidarnosti s tistimi, ki jim je alkohol tako ali drugače uničil življenje

sicer pa sem kot otrok opazovala svojo babico, kako si je zvečer razčesavala prekrasne lase. To je bil edini trenutek, ko smo jo lahko vnukinje videle brez rute 🙂 pa nismo muslimani[/quote]

Ruta in tisto nindžo primerjaš. Da te ni sram. Da ženskam privoščiš to opravo zanikrno. Ti si navaden alah in nič drugega.[/quote]

nič ne primerjam, muslimanke nosijo vse od rut kot moja babica do popolne zakritosti.
In tiste ta najbolj pokrite se mi smilijo, ko morajo take v bazen 🙂 zato bi iz solidarnosti do vseh, ki so to prisiljene nositi tudi sama nadela ruto. Verjetno bi me Alah za to kaznoval :), tebe bi pa moral, ker me zmerjaš, čeprav ne razumeš

Ruta in tisto nindžo primerjaš. Da te ni sram. Da ženskam privoščiš to opravo zanikrno. Ti si navaden alah in nič drugega.[/quote]

nič ne primerjam, muslimanke nosijo vse od rut kot moja babica do popolne zakritosti.
In tiste ta najbolj pokrite se mi smilijo, ko morajo take v bazen 🙂 zato bi iz solidarnosti do vseh, ki so to prisiljene nositi tudi sama nadela ruto. Verjetno bi me Alah za to kaznoval :), tebe bi pa moral, ker me zmerjaš, čeprav ne razumeš[/quote]

Veš kaj pomeni smiljenje nič spremeniti. Namesto, da bi ženskam ponudila pomoč in roko. Da si ista kot ona ni nikakršna pomoč. To je isto kot bi pijancu ponudila kozarec piva, ker se ti bošček smili. Alah ne more nobenega kaznovati, ker ne obstaja.


Ali bodo muslimani popušili ali pa bomo mi
žal bomo kar mi,ker nas naši politiki silijo,da sklonimo naše buče-tako je v avstriji,nemčiji,…….


Ali bodo muslimani popušili ali pa bomo mi
žal bomo kar mi,ker nas naši politiki silijo,da sklonimo naše buče-tako je v avstriji,nemčiji,…….[/quote]
ne le naši politiki, vsi zahodni politiki, po diktatu kapitala nas silijo v nestrpnost do drugačnih, zanetijo špetir in kujejo dobičke

Če sem jaz sosed Sloveniji ………. in malo spremljam ……….. in se mi nariše (ker povabil bi jih težko, ker lahko sodeluješ tudi drugače!)

– en Korl na sestanek, potem vsak luzer (že pri nas) ve, da je to izguba časa. Pač en prisiljeni, vljudnostni obisk.

NAJVEČJA NAPAKA SLO JE, DA IMA TAKEGA MUZLARJA ZA ZUNANJEGA MINISTRA!! Jaz nisem en strateg ali poznavalec – samo mene je SRAM V DNO DUŠE!!! Zarad tega Kohlna!!
Boljša bi bila Fata!!
Ampak pri nas vse laufa, ker so sami pajaci na oblasti. In ni večje sreče, ko se nekaj zaserje enemu – in potem pozabimo na drugega, tretjega….. pol je še cel svinjak. In vsi veselo kruljo!! 🙁

Drugi tir?? !!!! Ej, umaknili so ga…… !! Premalo je dorečenega. REČENEGA!!! Pa smo dali že milijardo, da so ti stari senilneži sploh nekaj zlapali!! 🙁

Kitajci bi imel že komplet vse………….. fantastično!! Za pol manj keša.

Ljubko! Trpim, ker trpita 2 generaciji na 300 € penzije, ti trebušnjaki pa pametujejo, prodali so vse, nabasali žepe in??


Meni je vseeno. Tako ali tako ne morem ničesar spremeniti.[/quote]

Jaz se to večkrat sprašujem. Zakaj misliš, da ne moremo nič spremeniti, mi državljani, ljudje. To pomeni, da nismo nič vredni, karkoli naredimo nas ne bodo upoštevali ampak bodo gonili se opravičujem svoje naprej.[/quote]
Tako se spreminjajo zadeve:http://www.rtvslo.si/svet/protestniki-v-skopju-vdrli-v-parlament/420909

Pa še to je premilo. Mafijo bi morali takoj postreliti. Tudi pri nas.

Jaz se to večkrat sprašujem. Zakaj misliš, da ne moremo nič spremeniti, mi državljani, ljudje. To pomeni, da nismo nič vredni, karkoli naredimo nas ne bodo upoštevali ampak bodo gonili se opravičujem svoje naprej.[/quote]
Tako se spreminjajo zadeve:http://www.rtvslo.si/svet/protestniki-v-skopju-vdrli-v-parlament/420909

Pa še to je premilo. Mafijo bi morali takoj postreliti. Tudi pri nas.[/quote]

Slovenci kako so bili pogumni. Zdaj pa kot bi dali glavo v pesek kot noj.


In zakaj ne ? Bo to kaj spremenilo razmere ?[/quote]

A vi razumete besedo solidarnost in jo ločite od prisile?[/quote]

simpatija do islama al kaj želiš s svojim nikom povedati..

ravno gledala nekaj o muslimankah v zda

in mi je prišlo na misel več vprašanj

muslimani zahtevajo da na njihovih območjih kristjanke, budistke, ateistke..nosijo rute..iz uvidevnosti do njihove vere ali do česarkoli že..vera je pri njih enako kot država

torej bi morali tudi oni ko grejo po svetu spoštovati običaje, vero, … države v kateri so..a glej ga zlomka, tam si nočejo sneti svojih nikabov in burk in dihanov in pitaj boga kaj še majo in tako ne pomislijo na čustva ljudi države, ki jih gosti

zakaj…

drugo vprašanje

če so rute znak pripadnosti vere..zakaj jih nosijo samo muslimanke, a muslimani niso pripadniki vere? a ni že z nošenjem rute povedano vse in sicer da je muslimanka žival ki jo kupijo moški muslimani in imajo z njo pravico delati kar hočejo?

kakšna sramota je šele to da eni terate 40 dni brez alkohola v znak solidarnosti s tistimi, ki jim je alkohol tako ali drugače uničil življenje

sicer pa sem kot otrok opazovala svojo babico, kako si je zvečer razčesavala prekrasne lase. To je bil edini trenutek, ko smo jo lahko vnukinje videle brez rute 🙂 pa nismo muslimani[/quote]

kristjanke so obdržale rute predvsem iz praktičnih razlogov in iz navade..res pa je da ni tako zelo daleč nazaj ko so jih zgleda morale nositi .. ok tega ne vem .. vem pa, da so bile v podrejenem položaju..in to zelo..in te dediščine se je težko znebiti .. še danes jo imamo .. na veliko različnih področjih je ženska manj vredna od moškega

samo to kar prihaja ni normalno in ne pomeni postopne borbe za pravice žensk kot so si jih morale naše prababice in babice in mame priboriti

islamizacija prihaja kot roj kobilic..teh ubogih 500 mio evropejcev nas bodo požrli muslimani kot za šalo…ne bo časa da se muslimanke postopno prelevijo v enakopravne moškim..iran je šel nazaj..prepovedal ženskam vožnjo s kolesi, tam slišim to, drugje drugo..vse muslimanske dežele odvzemajo pravice ženskam..

če zagovarjaš islam ga moraš poznati in tako ne razumem kako ga lahko zagovarjaš razen če nisi sam/a v tem

Ni šans, da se bomo Evropejke zavijale. To naj delajo pač ženske, ki v to verujejo. Kakor pa je meni znano v Koranu nikjer ne piše, da mora ženska nositi ruto ali burko.

Hahaha, evo ti slovenceljčkov… A da bi šla sak vsaj po dve na večer dol dat, pa po eno pred šihtom to se vama pa ne da kaj?

Pomagata ravno jim ravno s svojo lenobo, tko k komunistom če ne greš volit.[/quote]

Jemlje se tam kjer je kaj za vzet. Drži?
Če se jim zapre pipice ne bodo imeli razloga za prihod in tudi za množenje. Ampak levaki bi vse (najraje tuje) potalali. Ali s tujim k*** po koprivah… ;))))[/quote]

Drži. Pri nas je itak narobe svet, to smo že ugotovili. Recimo v ustavi je zapisano da smo socialna država. Ja res je, smo država ki ustvarja socialne probleme. V ustavi tudi piše, da rojak prost bo vsak. Res je, pri nas lahko dela kdorkoli karkoli, potem pa je za to še nagrajen z brezplačnim hotelskim bivanjem.

Piše v ustavi pa tudi; ne vrag le sosed bo mejak. Res je, sosed musliman bo imel za soseda vraga. Njegova vražnost pa je lepo opisana že davno v zgodovini; lenoba, vseh grdob grdoba.

Sama sem načeloma proti islamizaciji eu, ampak če pogledam s stališča narave, zakaj naj bi živele nacije, ki so tako polne egoizma in napuha, da se jim tudi plodit več ne da? Saj narava je vendar ustvarjena za življenje. Tukaj pa moram naravi prav dat… …tudi če nočem…

Sicer pa, nismo nič boljši kakor musliči, temveč še hujši; kakšna bi bila statistika umorov na način splava?

V resnici se meša vsem predsednikom. Pahor vidi plesoče Miške, ki bi mu lahko nekaj delale, Kitarovičeva vidi turiste, ki taborijo ob mejah, seveda na naši strani in mečejo denar za dopust v naše avtomate za pijačo, Avstrijec bi ženskam naročil, naj solidarnostno nosijo rute, da se gostje ne bi počutile odrinjene, ahm … vse te smo si sami izbrali?

Jemlje se tam kjer je kaj za vzet. Drži?
Če se jim zapre pipice ne bodo imeli razloga za prihod in tudi za množenje. Ampak levaki bi vse (najraje tuje) potalali. Ali s tujim k*** po koprivah… ;))))[/quote]

Drži. Pri nas je itak narobe svet, to smo že ugotovili. Recimo v ustavi je zapisano da smo socialna država. Ja res je, smo država ki ustvarja socialne probleme. V ustavi tudi piše, da rojak prost bo vsak. Res je, pri nas lahko dela kdorkoli karkoli, potem pa je za to še nagrajen z brezplačnim hotelskim bivanjem.

Piše v ustavi pa tudi; ne vrag le sosed bo mejak. Res je, sosed musliman bo imel za soseda vraga. Njegova vražnost pa je lepo opisana že davno v zgodovini; lenoba, vseh grdob grdoba.

Sama sem načeloma proti islamizaciji eu, ampak če pogledam s stališča narave, zakaj naj bi živele nacije, ki so tako polne egoizma in napuha, da se jim tudi plodit več ne da? Saj narava je vendar ustvarjena za življenje. Tukaj pa moram naravi prav dat… …tudi če nočem…

Sicer pa, nismo nič boljši kakor musliči, temveč še hujši; kakšna bi bila statistika umorov na način splava?[/quote]

ti imaš veliko pojma o splavu, nezaželenih otrocih, otrocih, za katere starši ne morejo poskrbeti,…

recimo 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vse deklet ki so bile v rejništvu zanosi pred 21 letom…in večina splavov je v tem smislu..a misliš da komu koristijo množice takih otrok in njihovih družin? in ti imenuješ splav – o legalnem je govora ko zarodek še nima statusa osebe – umor? te ni sram?

Drži. Pri nas je itak narobe svet, to smo že ugotovili. Recimo v ustavi je zapisano da smo socialna država. Ja res je, smo država ki ustvarja socialne probleme. V ustavi tudi piše, da rojak prost bo vsak. Res je, pri nas lahko dela kdorkoli karkoli, potem pa je za to še nagrajen z brezplačnim hotelskim bivanjem.

Piše v ustavi pa tudi; ne vrag le sosed bo mejak. Res je, sosed musliman bo imel za soseda vraga. Njegova vražnost pa je lepo opisana že davno v zgodovini; lenoba, vseh grdob grdoba.

Sama sem načeloma proti islamizaciji eu, ampak če pogledam s stališča narave, zakaj naj bi živele nacije, ki so tako polne egoizma in napuha, da se jim tudi plodit več ne da? Saj narava je vendar ustvarjena za življenje. Tukaj pa moram naravi prav dat… …tudi če nočem…

Sicer pa, nismo nič boljši kakor musliči, temveč še hujši; kakšna bi bila statistika umorov na način splava?[/quote]

ti imaš veliko pojma o splavu, nezaželenih otrocih, otrocih, za katere starši ne morejo poskrbeti,…

recimo 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vse deklet ki so bile v rejništvu zanosi pred 21 letom…in večina splavov je v tem smislu..a misliš da komu koristijo množice takih otrok in njihovih družin? in ti imenuješ splav – o legalnem je govora ko zarodek še nima statusa osebe – umor? te ni sram?[/quote]

V bistvu me je tudi sram ja. To pa zato, ker sem bila taka bebava ovca, da sem 30 let plačevala tudi umore drugih. Hahaha, kakšen status ima zarodek pa s teboj ne morem, ker nimam pojma, sem tako blesava, da zame je Življenje.

ti imaš veliko pojma o splavu, nezaželenih otrocih, otrocih, za katere starši ne morejo poskrbeti,…

recimo 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vse deklet ki so bile v rejništvu zanosi pred 21 letom…in večina splavov je v tem smislu..a misliš da komu koristijo množice takih otrok in njihovih družin? in ti imenuješ splav – o legalnem je govora ko zarodek še nima statusa osebe – umor? te ni sram?[/quote]

V bistvu me je tudi sram ja. To pa zato, ker sem bila taka bebava ovca, da sem 30 let plačevala tudi umore drugih. Hahaha, kakšen status ima zarodek pa s teboj ne morem, ker nimam pojma, sem tako blesava, da zame je Življenje.[/quote]

Zame pa je trenutna Evropska politika do nas Evropejcev najbolj zla.

Splav ko ženska naredi splav, pa hvala bogu in tudi narava in bog se s tem strinjata, ker tako naravo omenjaš A vidiš samo eno stran narave in boga, osladnica.. Narava to dovoljuje drugače bi že preprečila. Vsaj po tvojem pisanju.

Meni gredo na jetra ljudje in so mi predvsem umsko zelo zaostali, ki evropsko kulturo zaničujejo. Jo niti nočejo razumeti ampak ko slišijo Alah in muslimanstvo ampak takrat so pa tako razumevajoči, do njihove vere, kulture. Razumejo, da ženska nosi burko, da verujejo v Alaha, da ženska ni nič vredna…..da imajo pravico živeti kjerkoli, da je čisto lepo in pravilno, da se Evropejci prilagajajo njim. In tako dalje. Toliko razumevanja pa človek še ni doživel. Ampak bog vari, da pa Evropejec kaj reče čez Muslimane. Pa to je za umobolnico, za ustrelit, vera v Boga to je pravljica, to je za umobolnico. Evropejci morajo trpeti zaradi zgodovine.

New Report

Close