Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Avto s 7 sedeži

Avto s 7 sedeži

Kupujemo enoprostorca, letnik 2007 – 2009, vendar bi moral imeti 7 sedežev. Ali morda veste, pri katerih se zadnji sedeži pogreznejo v tla? Mislila sem, da se pri Espacu, ampak sem videla letnik 2007 in se ne. Ali so sedeži, ki se pogreznejo, kaj manjši od navadnih?
Hvala za pomoč!

Da se sedeži pogreznejo v tla? Prvič slišim. Mogoče zložijo?

Poglej Alhambro ali Sharana ali Tourana ali Mazdo 5.

Mislim da se pri mazdi5, mi imamo avensis verso pa jih po potrebi damo not, sicer so v garaži

nova
Uredništvo priporoča

Pri Espacu sedeže vzameš ven. Pri Fordu S maxu so zložljivi, vendar sem to videla le enkrat, pa je zgledalo grozno (ko so bili zloženi). Pri Sceniku so tudi zložljivi, se niti ne vidijo, ko so zloženi, vendar pa so manjši od navadnih.

Zafira. Tam jih lepo zložiš in imaš lep, velik prtljažnik.

Kaj pa nova zafira[/url]

Touran- velik, zelo prostoren prtljažnik, sedeži pa pogreznjeni in se jih sploh ne opazi, ker so lepo pokriti s tepihom prtljažnika. Če pa imaš v uporabi oba zadnja sedeža, ostane zelo malo, skoraj nič prtljažnika. Medtem ko ulysse kljub 7 sedežem obdrži precej/ veliko prtljažnika, moraš pa sedeža, če ju ne uporabljaš, odstranit.

Kupite kombi, dovolj sedežev, dovolj prostora, udobna vožnja, cena pa verjetno nižja.

Itak….Opel Vivaro ,itd..

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

C4 grand

To je opcija če je 7 sedežev dnevno v uporabi, sicer pa ne.

Če potrebujete avto s 7 sedeži, ker bi radi imeli večji avto, vas je pa max. 5 oseb, potem kupi enoprostorca.

Če pa potrebujete avto s 7 sedeži, ker vas je 6 oz. 7 oseb, potem kupi kombi.

Nas je 6 pa je kombi super – prostor za ljudi in prostor za prtljago …

Točno, če potrebujete dodatni sedež le občasno, potem so enoprostorci OK. Če pa potrebujete 6 ali 7 sedežev redno, potem pa nikakor.

Mi imamo Trafica, udobje na kvadrat. Prostora za prtljago tudi.

Prej smo imeli Espaca, pa sem imela glede zadnjih dveh sedežev tako blazno slab občutek, sta bila čisto pred zadnjimi vrati, če se kdo zaleti vate od zadaj, tam nič ne ostane, za prtljago pa tako ni nič prostora.

Ja navijam za Vivarota, če vas je več kot 5.

Mi imamo BMW X5 s sedmimi sedeži,ki se zložijo.Nas je šest in ko gremo na dopust je kar kriza s prostorom za prtljago. Zadnja sedeža sta manjša. Prej smo imeli pa R Espaca, kjer se sedeži vzamejo ven,če jih ne potrebuješ. Je bilo pa tu veliko več prostora za prtljago.

Tisti, ki imate 7 sedežev, kjer se dva zložta, prosim povejte mi, ali imate v avtu tudi rezervno kolo? In če ga imate, kateri avto, model je to. Kolikor sem gledala, te ravno zaradi dveh zložljivih sedežev nimajo rezerve.
Hvala!

seveda je rezervno kolo! nahaja se pod avtomobilom.

Rezerva ni več obvezna!

Zafire že dolgo nimamo več, ampak smo sedaj kupili Hyundaia in tam ni rezervno kolo, ampak samo tista snov za poflikat.

Vem, da rezerva ni obvezna, a jo za našo obliko potovanja nujno potrebujemo, zato tudi sprašujem.

agatha, mi lahko zaupaš, kateri avto bi to bil?

Enoprostorec Qashqai +2

Veliko avtomobila, opreme in varnosti za čisto realno in sprejemljivo ceno. Majhni stroški vzdrževanja, brez presenečenj in brezhibno delovanje.

Qashqai +2 ima rezervo spravljeno v dnu prtljažnika – dvigneš pokrov manjšega skritega predala za odlaganje dežnikov, prve pomoči in druge opreme in potem je znotraj še zaščitna pregrada in spodaj kolo…

http://www.verdictoncars.com/jsp/vocmain.jsp?lnk=211&featureid=898&pageid=2552

Rezerva-C4 grand picasso

Zanima me koliko pride, če pride dražja registracija za vozilo s 7 sedeži? Hvala za odgovor.

New Report

Close