Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Babam zgoraj brez na plaži bi pisal kazni!!!

Babam zgoraj brez na plaži bi pisal kazni!!!

Dokler so moški zgoraj brez, s tistimi kurjimi prsmi in par sivimi kocinami, mate bit za tiho.

V bistvu bi morali moški bit v majicah najmanj, če se že gremo o povzročanju estetskih šokov.

Tole (citirano) drži.

Glej kar ti paše, ne tisto kar ti ne.

Eni živijo v risankah in so jim všeč samo retuširane, fotošopane in silikonske, ko pa vidi prave, je pa vse narobe.

Mogoče so ti fantje zgoraj brez bolj všeč, da te to moti.

A to je pa kul al kaj?? Vsem decom prepovedat joške pa trebuhe kazat!
[img]http://jamaica-gleaner.com/sites/default/files/styles/jg_article_image/public/media/article_images/2017/02/27/fatmanA20170227C.jpg?itok=rAj8Tsq7[/img]

Samo res, se odmaknem v odročen mir pred gužvo, nekam v divjino, nikjer nobenega, odvržem modrc. A glej ga zlomka, prišeta eno razvlečeno truplo, se usede na skalco zraven mene in pije vodo ene pol ure. Naokoli pa daleč prostora, kjer nobene žive duše. Komaj odnese pete, glej enga kolesarja, spet se gre osvežit nad mojo glavo. Ene pol ure opazuje čar morja. Res ste odvratni taki zalezovalci.
[/quote]

Ahaha, zadela v nulo.
Res zna bit tako.

Ne smao kazni, jaz bi take zločinke dal v zapor. Če hoče nudistko igrat, naj gre na nudl, kjer bo cela naga. na oblečeni plaži pa mora imeti baba modrc gor.

Kaj pa ded? 🙂
https://www.google.com/search?q=mens+tits&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiSgpburpTdAhULEywKHSD2D_gQ_AUICigB&biw=1538&bih=908#imgrc=P9oditcMszZHaM:

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nič ni bolj ogabnega, kot seksualna razkazovanka na oblečeni plaži.

Konec koncev je naravno! Bi raje imeli na plažah tiste nindže? sploh pa se ne slačijo/mo da bi bili drugim na ogled ampak zaradi lastnega udobja in ugodja.


Mene pa čisto nič ne moti, kdaj pa kdaj pa le vidiš kako lepo… 😁

Si muslimanski ekstremist, vahabit ali kaj podobnega?

walking on the beaches looking at the peaches…

Sram te bodi… prodajaš zijala naokoli in še kritiziraš. A doma tudi na oknu visiš in oblajaš vsako, ki gre mimo?

Veš zakaj sem jaz zadovoljna sama s seboj?
Zato, ker znam videti lepoto še tako deževnega dne, še tako težke situacije, še tako nelepega človeka …
Enim je življenje pa res težko. Če vas ne moti eno, vas drugo, če ne pa tretje itn. Vse vas moti, vsi vam gredo na živce … Ni čudno, da je toliko bolezni, telesnih in psihičnih …

Raje poglej na življenje s svetle plati in nehaj greniti dragocene trenutek življenja samemu sebi.


To so besede za v okvir.

Taki koncajo v psihiatricnih ustanovah k se cel zivljenje slepijo z roznatimi ocali. Treba bit realen in znat sprejemat vse kar pride iz okolice.

S čim vse si eni tukaj obremenjujete življenje. Mene pa prav nič ne motijo. Naj delajo kar jim paše, saj so svobodni ljudje. No pred otroki naj se pa le zakrijejo, če gredo le ti mimo.

New Report

Close