Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Babi ima raka, stric, vegan, že posega v njeno zdravljenje

Babi ima raka, stric, vegan, že posega v njeno zdravljenje


Rak ni kronična bolezen. Je pa res, da je vsak od nas zagotovo kdaj imel nepravilno delitev celic in ni prešla v raka in je telo smo poštimalo. Zboli pa lahko vsak, nekateri ljudje imajo pa seveda že genetsko več možnosti in tudi lahko zbolijo večkrat, starejši kot so, več možnost je.
[/quote]

Res je to, a tudi kar je rekla sogovornica prej. Velika verjetnost je, da kemoterapija ne uniči sleherne celice. Ta lahko potuje po telesu tudi več let preden se ugnezdi v določenem organu. Lahko pa tudi pač propade.

Res je to, a tudi kar je rekla sogovornica prej. Velika verjetnost je, da kemoterapija ne uniči sleherne celice. Ta lahko potuje po telesu tudi več let preden se ugnezdi v določenem organu. Lahko pa tudi pač propade.
[/quote]

Jaz vsako tako pobijem s kijem!

Točno.

In najbolj pogost, vuden primer, ko telo samo poštima oz. izloči poškodovane celice je koža, ko fašemo sončne (UV) opekline. Del izpostavljene kože se takrat “olupi”… to je dobesedno po kmečko povedano izmet potencialno nevarnih celic.
[/quote]

Se ti zavedas kako kontraditoren si sam sebi? Enkrat trdis da je rak izdravljiv nato potrjujes da je potencialno v vsakemu od nas,kar drzi,nato trdis da ga je mozno odstranit zgolj kirursko nato priznavas sposobnost telesa in samo zdravljenja ,tocno to ko ti pisejo o drugacnih….alternativnih metodah..

nova
Uredništvo priporoča

Vidiš ravno ta del ” odstraniti vse maligne celice”, ki ga omenjam je problem. Kako boš garantiral, da si odstranil popolnoma vse? Zelo težko. Zato je najbolje postaviti neko opazovalno obdobje in če se spet pojavi – namnoži takoj ukrepat.
[/quote]

No vidš. Glih to sm vprašala tam na onkološkem npr zakaj kemo? Pa je rekla da ko oni z operacijo odstranjo tkivo, ne vedo, če je kje še kakšn delček, ki ni vidn s prostim očesom, ostal. Da zaenkrat pa ne obstaja nič tazga, ki bi to pokazal. Mogoče kdaj v prihodnosti In kao za preventivo, so ji predlagal še kemo, da bi res vse to bilo uničn.

Nisem brala vseh komentarjev, vendar imam občutek, da so nekateri spet “zasr…..” temo.

Moje mnenje je, da je treba delat v kombinaciji. To pomeni, da se je treba držat uradne medicine, zraven pa nekaj iz alternative!
Imam prijateljico, ki je pred petimi leti zbolela za rakom na dojki, pravtako invaziven. V roku 2 mesecev je bila operirana, pozitivnih je bilo kar nekaj bezgavk. Hodila je na kemoterapije, obsevanje….Zraven pa je jemala tudi smolo. Danes je ok..HB!!! Kar pa se tiči same prehrane pa se ne spomnim koliko se je držala.
Splošno pa je tako znano, da meso ni prav ok. Saj dejansko pojemo tudi vsa zdravila kar jih žival dobi. Je pa tako, da mi še zdravil, ki so namenjena direkt nam ne znamo prav predelat, kako bi šele živalske? In dejansko se to nekje v nas kopiči. Tudi velike živali imajo veliko stresnega hormona, kar na nam pušča veliki posledice. Moje mnenje glede rastlin. Res je, da škropijo z vsem mogočim, vendar rastlina vzame tisto kar hoče oz. potrebuje. Žival poje vse.
Mogoče se boš morala podati tudi v iskanje podatkov v kakšni knjigi. Ker imam tudi sama precej zdravstvenih težav, sem prebrala kar nekaj. Meni so največ razumevanja bolezni dale knjige kot so:
Čarobno črevesje
Škrob je rešitev
Mogoče pa je vsega kriv vitamin B12
Placebo ste vi
V knjigi Škrob je rešitev, je tudi opisano zakaj so tako različni rezultati raziskav. Pač delujejo lobiji. Ko se malo ozreš po svetu, vidiš, da mogoče pa le je nekaj ali pa veliko prav.
Če se bo tvoja babica odločila, da bo spremenila prehrano na bolj vegetarijansko ali vegansko, naj si obvezno da pri zdravniku kontrolirat vitamin B12, foliat in D3.
Če boš pa imela voljo poklepetat, ti pa lahko napišem mail.
[/quote]

Rastlina vzame tisto, kar hoče oz. potrebuje? Ti to resno??? Kam gre pa vse drugo? Se razblini v nič? Rastlina kar lepo posrka vse in ti vse to poješ. In nič drugače. Kako lahko verjameš take bedarije?

Zalostno je da se lazes in ko te dobimo na lazi se zacnes delati neumnega…samo tebi se ni potrebno delati…ti si neumen..in si ze patentiral grelnik dreka govedo?
[/quote]

Kdo laže? Ti mogoče, jaz ravno ne, ker nimam razloga. Če bi sem prihajal po potrditev, bi blejal isto kot ostali.

Glede tiste naprave, ki jo omenjaš…

Moja konstrukterska ura stane 35 EUR (BRUTO).
Pošlji zahteve, pa bomo videli, kako lahko pristopimo reševanju za tvoj problem. Verjetno bo kar za analno rabo plus večji fi.

Kar se tiče zdravljenja raka dojke je medicina v zadnji desetletjih precej napredovala. Kemoterapija je kar uspesna, pojavljajo se nova tarčna zdravila. Jaz se zihr ne bi šla špilat z neko zdravo prehtano ampak bi kar lepo pridno poslušala onkologa. Sploh pa namerna izgiba kg res ni zaželjena pri taki bolezni.
O kakšnih alternativah (pa še to zgolj kot dopolnitev klasičnega zdravljenja) morda velja bolj razmisliti pri rakih, kjer že vrsto letni nekih novitet, pa že prej zadeva ni bila učinkovita. Npr rak treb. slinavke. Pri raku na možganih je npr. tufi problem ker kemo ni učinkovita ker slabo prehajA skozi m.ovojnico. Ampak to sta že raka ki imata bistveno slabšo prognozo kot večina rakov dojke.

Kdo laže? Ti mogoče, jaz ravno ne, ker nimam razloga. Če bi sem prihajal po potrditev, bi blejal isto kot ostali.

Glede tiste naprave, ki jo omenjaš…

Moja konstrukterska ura stane 35 EUR (BRUTO).
Pošlji zahteve, pa bomo videli, kako lahko pristopimo reševanju za tvoj problem. Verjetno bo kar za analno rabo plus večji fi.
[/quote]
Ti ponovim…lazes zi in sicer v delu kjer trdis da z 50 stop.celzija unicis hormon in nadalje si tudi nasprotujes…se pravi tvoja neto ura je 28.3 eur in ti v prestolnici? Moji mehaniki imajo osnovno neto 3o eur ta enostavna dela…nisi boh ve kak konstruktor ce imas urno postavko nozjo kot mehanika za zamenjavo zarnice,kaj?

Se ti zavedas kako kontraditoren si sam sebi? Enkrat trdis da je rak izdravljiv nato potrjujes da je potencialno v vsakemu od nas,kar drzi,nato trdis da ga je mozno odstranit zgolj kirursko nato priznavas sposobnost telesa in samo zdravljenja ,tocno to ko ti pisejo o drugacnih….alternativnih metodah..
[/quote]

Žal mi je ampak ti res ne premoreš dovolj logike da bi razumel.

1. Če ozdraviš to še ne pomeni, da ne moreš čez čas spet zboleti.

2. Seveda, ko je postavljena diagnoza RAK drugače kot kirurško ob pomoči terapij ne gre.

3. Ta sposobnost je OMEJENA. Imunski sistem je seveda pri nas zato, da prepozna in odstrani tujke ampak hudo naiven si, če misliš, da bo telo lahko samo od sebe izločilo tumor, ki raste. Z raznimi čajčki, smolami ipd. pihdarijami ne boš nikoli tako močno okrepil imunski sistem, da boš od domačega čajčkanja premagal raka. Impossible. Treba je rezat ven in zavirat naoredovanje rasti s kemoterapijo obenem pa z ustrezno prehrano vzdrževat osnovno imunost. Da boš samo neke čudežne jagode polne vitaminov jedel te ne bo rešilo in to je dejstvo, ki ga alternativci IZKRIVLJAJO iz pogoltnostim


Ti ponovim…lazes zi in sicer v delu kjer trdis da z 50 stop.celzija unicis hormon in nadalje si tudi nasprotujes…se pravi tvoja neto ura je 28.3 eur in ti v prestolnici? Moji mehaniki imajo osnovno neto 3o eur ta enostavna dela…nisi boh ve kak konstruktor ce imas urno postavko nozjo kot mehanika za zamenjavo zarnice,kaj?
[/quote]

Ni čudno, če delate na črno. Sem vsaj pošten.

Ni čudno, če delate na črno. Sem vsaj pošten.
[/quote]

Nisem iz prestolnice BTW. Daleč od tega.

Ni čudno, če delate na črno. Sem vsaj pošten.
[/quote]
Menda ves da je prevarati lopova bilo castno dejanje v rimu
….ni vecje prevare kot je drzava in vecjega prevaranta…in ne ne delamo na crno govoril sem ti o neto urah brez ddv…


Menda ves da je prevarati lopova bilo castno dejanje v rimu
….ni vecje prevare kot je drzava in vecjega prevaranta…in ne ne delamo na crno govoril sem ti o neto urah brez ddv…
[/quote]

Saj bo tudi moja postavka z leti in izkušnjami zrasla. Ne se bat.

No, jaz poznam nekoga, ki je zaradi bioloških zdravil sploh še živ. Ti si najbrž tudi, ampak ne, seveda te je pozdravila moč misli in čiruče čarule.
[/quote]

A si ti že slišala, da imajo zdravila na ene takšen učinek, na druge pa drugačen? A si že kje zasledila, da na eno vrsto bioloških zdravil se pozitivno odziva le 30 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolnikov? Ne, to je zate višja matematika. Še enkrat ti bom povedala, treba je kombinirat različne vrste stvari! To pa mora vsak človek ugotoviti sam. Ne, nisem zavoljo bioloških še danes živa!!! Sem pa morala kljub biološkim na operacijo. Sem pa po operaciji biološka opustila. Trenutno je moje stanje zelo ok. Si pa pomagam s pravilno prehrano, samohipnozo, tudi z bioresonanco in še kaj bi se našlo….vsaka stvar mi je nekaj dala in vse skupaj tvori celoto!

Rastlina vzame tisto, kar hoče oz. potrebuje? Ti to resno??? Kam gre pa vse drugo? Se razblini v nič? Rastlina kar lepo posrka vse in ti vse to poješ. In nič drugače. Kako lahko verjameš take bedarije?
[/quote]

Raje tiste, kot pa tvoje. Saj veš, placebo dela čudeže. hahahhahahah hihihi

Raje tiste, kot pa tvoje. Saj veš, placebo dela čudeže. hahahhahahah hihihi
[/quote]

In katere bedarije so moje? Tebi pa vseeno škodijo, tudi če ne verjameš. Pa dober tek.

A si ti že slišala, da imajo zdravila na ene takšen učinek, na druge pa drugačen? A si že kje zasledila, da na eno vrsto bioloških zdravil se pozitivno odziva le 30 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolnikov? Ne, to je zate višja matematika. Še enkrat ti bom povedala, treba je kombinirat različne vrste stvari! To pa mora vsak človek ugotoviti sam. Ne, nisem zavoljo bioloških še danes živa!!! Sem pa morala kljub biološkim na operacijo. Sem pa po operaciji biološka opustila. Trenutno je moje stanje zelo ok. Si pa pomagam s pravilno prehrano, samohipnozo, tudi z bioresonanco in še kaj bi se našlo….vsaka stvar mi je nekaj dala in vse skupaj tvori celoto!
[/quote]

Ne, to ti samo misliš, ker si se prepričala. Jaz pa ti lahko povem, da bi si denar za bioresonanco in ostale oslarije mirno prihranila. Moč je v nas samih, ne rabiš drugim nosit denarja. Ampak tvoja stvar, samo vsiljuj teh bedarij drugim. Pa branja nekih bedastih knjig. Na zdravo pamet ste itak vsi pozabili, non-stop rabite neke guruje, da vas za rokico vodijo. In potem taiste guruje, ki z vami služijo, drugim vsiljujete.

Ne, to ti samo misliš, ker si se prepričala. Jaz pa ti lahko povem, da bi si denar za bioresonanco in ostale oslarije mirno prihranila. Moč je v nas samih, ne rabiš drugim nosit denarja. Ampak tvoja stvar, samo vsiljuj teh bedarij drugim. Pa branja nekih bedastih knjig. Na zdravo pamet ste itak vsi pozabili, non-stop rabite neke guruje, da vas za rokico vodijo. In potem taiste guruje, ki z vami služijo, drugim vsiljujete.
[/quote]

Pa kdo si ti, da misliš, da je samo tvoja resnica taprava? Jaz zase in svojo pamet dobro vem kako funkcionira, kaj sem mislila pred 20 leti in kako mislim sedaj! In tudi vem, kaj sem takrat delala narobe! Zakaj pa ti svoja mnenja vsiljuješ meni? Ne enkrat, petkrat!!!! Jaz sem svoje mnenje povedala, če se bo komu zdelo pomembno, se bo tega držal, če ne, bo delal po svoje! Pusti času čas….jaz vem, kaj in kako bom delala s svojim zdravjem (pa tudi, če nosim nekomu denar, saj nosim svojega, tudi posledice nosim sama), znam pa še vseeno uporabljat svojo pamet in to si lahko prepričana! Zdaj te pa prosim, da me pustiš na miru!

Pa kdo si ti, da misliš, da je samo tvoja resnica taprava? Jaz zase in svojo pamet dobro vem kako funkcionira, kaj sem mislila pred 20 leti in kako mislim sedaj! In tudi vem, kaj sem takrat delala narobe! Zakaj pa ti svoja mnenja vsiljuješ meni? Ne enkrat, petkrat!!!! Jaz sem svoje mnenje povedala, če se bo komu zdelo pomembno, se bo tega držal, če ne, bo delal po svoje! Pusti času čas….jaz vem, kaj in kako bom delala s svojim zdravjem (pa tudi, če nosim nekomu denar, saj nosim svojega, tudi posledice nosim sama), znam pa še vseeno uporabljat svojo pamet in to si lahko prepričana! Zdaj te pa prosim, da me pustiš na miru!
[/quote]

Hahahaha, saj imaš prav, ti delaj, kot tebi paše, drugi bomo tako, kot nam paše. Ampak s tem, kako znaš pamet uporabljat, se pa le ne hvali, dokler verjameš, da rastline od strupov poberejo samo kar njim paše. Ker ta je bila pa res svetovna.

Pa kdo si ti, da misliš, da je samo tvoja resnica taprava? Jaz zase in svojo pamet dobro vem kako funkcionira, kaj sem mislila pred 20 leti in kako mislim sedaj! In tudi vem, kaj sem takrat delala narobe! Zakaj pa ti svoja mnenja vsiljuješ meni? Ne enkrat, petkrat!!!! Jaz sem svoje mnenje povedala, če se bo komu zdelo pomembno, se bo tega držal, če ne, bo delal po svoje! Pusti času čas….jaz vem, kaj in kako bom delala s svojim zdravjem (pa tudi, če nosim nekomu denar, saj nosim svojega, tudi posledice nosim sama), znam pa še vseeno uporabljat svojo pamet in to si lahko prepričana! Zdaj te pa prosim, da me pustiš na miru!
[/quote]

Persen pomirja. Mal preresno jemješ tale forum. 🙂

Hahahaha, saj imaš prav, ti delaj, kot tebi paše, drugi bomo tako, kot nam paše. Ampak s tem, kako znaš pamet uporabljat, se pa le ne hvali, dokler verjameš, da rastline od strupov poberejo samo kar njim paše. Ker ta je bila pa res svetovna.
[/quote]

Z mojo pametjo je vse ok. Mogoče se samo pravilno nisem izrazila! Pa ne zato, da se vlečem ven. Se vedno bom trdila, da rastline ne potegnejo vsega strupa nase in vase! In ti lahko nekaj tega tudi spereš, olupiš…pri mesu pa je dosti drugače.

Persen pomirja. Mal preresno jemješ tale forum. 🙂
[/quote]
Ja, verjetno ga res. Ker enostavno ne morem verjet, da lahko ene kure naredite iz enega mnenja celo štalo in iz konteksta jemljete samo tisto kar vam paše! Jaz sem vedno mislila, da je forum za to, da se pove svoje mnenje. Nikoli pa, da zato, da se nekoga preprečuje in mnogokrat tudi dela norca! Nihče ni popoln in tudi ti nisi…

Z mojo pametjo je vse ok. Mogoče se samo pravilno nisem izrazila! Pa ne zato, da se vlečem ven. Se vedno bom trdila, da rastline ne potegnejo vsega strupa nase in vase! In ti lahko nekaj tega tudi spereš, olupiš…pri mesu pa je dosti drugače.
[/quote]

Meso pa termično obdelaš. Tudi rastlina ima lahko nevarno bakterijo, ki jo pri presnem načinu uživanja zaužiješ in je smrtonosna – enaka bakterija je pri termično obdelanem mesu nenevarna. Ni vse tako črno belo in zelenjava ni zmeraj tako nedolžna. Prihaja celo do porasta “alergij” na banane. Pa je to res reakcija na banane ali na vse, kar je banani dodanega, da zdrži pot?
Problem je v prehranski industriji kot taki in tukaj bi se morale zadeve reševati. Samo z izločanjem mesa za svoje zdravje ne narediš prav nič. Znanec, ki je nedavno zbolel za rakom, je dobil samo navodilo, naj se poredi, da bo zdržal kemoterapijo. Nobenega govora o nobeni dieti. Bognedaj. Samo o vzdrževanju mišične mase. In kako jo vzdržuješ s solatkami? Ne se hecat. Lahko se igrate s tem pri manj invazivnih rakih v začetni fazi, ko se človek v 4. stadiju bori za življenje, pa vrag odnese šalo in nihče se ne ukvarja z mesom/nemesom.
Moj stric je mislil, da bo uničil raka, če ga bo “izstradal”. Crash dieta, samo še rastlinska hrana. V enem mesecu je umrl. Kot kost in koža.


Ja, verjetno ga res. Ker enostavno ne morem verjet, da lahko ene kure naredite iz enega mnenja celo štalo in iz konteksta jemljete samo tisto kar vam paše! Jaz sem vedno mislila, da je forum za to, da se pove svoje mnenje. Nikoli pa, da zato, da se nekoga preprečuje in mnogokrat tudi dela norca! Nihče ni popoln in tudi ti nisi…
[/quote]

Kura? In ti boš meni govorila, kako se obnaša na forumu?

Raka nikoli ne premagaš. ne moreš. Rak je “kronična bolezen” in večno ga imaš v sebi. Kdaj bo ponovno udaril ne veš…Zato mi gredo ful na živce parole ala “premagal sem raka”, “močnejši od raka”, itd.
PS: 3x rak, 2x kemo, 2x obsevanje… v 5 letih 🙁
[/quote]

Točno, pri nekomu se slučajno( hvala bogu), več ne zbudi..dostikrat pa se..

New Report

Close