Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Babi ima raka, stric, vegan, že posega v njeno zdravljenje

Babi ima raka, stric, vegan, že posega v njeno zdravljenje

Kura? In ti boš meni govorila, kako se obnaša na forumu?
[/quote]

Si si vzela tisto, kar ti pripada! Sama si se odločila kam pašeš…..

Meso pa termično obdelaš. Tudi rastlina ima lahko nevarno bakterijo, ki jo pri presnem načinu uživanja zaužiješ in je smrtonosna – enaka bakterija je pri termično obdelanem mesu nenevarna. Ni vse tako črno belo in zelenjava ni zmeraj tako nedolžna. Prihaja celo do porasta “alergij” na banane. Pa je to res reakcija na banane ali na vse, kar je banani dodanega, da zdrži pot?
Problem je v prehranski industriji kot taki in tukaj bi se morale zadeve reševati. Samo z izločanjem mesa za svoje zdravje ne narediš prav nič. Znanec, ki je nedavno zbolel za rakom, je dobil samo navodilo, naj se poredi, da bo zdržal kemoterapijo. Nobenega govora o nobeni dieti. Bognedaj. Samo o vzdrževanju mišične mase. In kako jo vzdržuješ s solatkami? Ne se hecat. Lahko se igrate s tem pri manj invazivnih rakih v začetni fazi, ko se človek v 4. stadiju bori za življenje, pa vrag odnese šalo in nihče se ne ukvarja z mesom/nemesom.
Moj stric je mislil, da bo uničil raka, če ga bo “izstradal”. Crash dieta, samo še rastlinska hrana. V enem mesecu je umrl. Kot kost in koža.
[/quote]

Nikjer nisem napisala, da bi bilo treba se s solatko zdravit! Sem napisala, da je k uradni medicini treba še kaj dodat! Vsak pa je tako edinstven in je treba najti tisto, kar ti odgovarja, a ne?

Meso pa termično obdelaš. Tudi rastlina ima lahko nevarno bakterijo, ki jo pri presnem načinu uživanja zaužiješ in je smrtonosna – enaka bakterija je pri termično obdelanem mesu nenevarna. Ni vse tako črno belo in zelenjava ni zmeraj tako nedolžna. Prihaja celo do porasta “alergij” na banane. Pa je to res reakcija na banane ali na vse, kar je banani dodanega, da zdrži pot?
Problem je v prehranski industriji kot taki in tukaj bi se morale zadeve reševati. Samo z izločanjem mesa za svoje zdravje ne narediš prav nič. Znanec, ki je nedavno zbolel za rakom, je dobil samo navodilo, naj se poredi, da bo zdržal kemoterapijo. Nobenega govora o nobeni dieti. Bognedaj. Samo o vzdrževanju mišične mase. In kako jo vzdržuješ s solatkami? Ne se hecat. Lahko se igrate s tem pri manj invazivnih rakih v začetni fazi, ko se človek v 4. stadiju bori za življenje, pa vrag odnese šalo in nihče se ne ukvarja z mesom/nemesom.
Moj stric je mislil, da bo uničil raka, če ga bo “izstradal”. Crash dieta, samo še rastlinska hrana. V enem mesecu je umrl. Kot kost in koža.
[/quote]

Se strinjam. Tud moja žlahtnica, pa še ena znanka, kateri so tud skor istočasno kot njej dal diagnozo rak sam na drugem mestu, sta dobili ista navodila. Jest VSE kar jima paše, tud meso, tud sladice če jima paše…. vse. Ker morta dobit moč, se zredit…za obe vem da sta se tega držali, se nista ničemr odrekli. No, ta znanka je res rekla, da si je 1x po kemo zaželela čokolado, si jo med potjo domov kupla, jo dala v usta in ji naenkrat kr ni šla več dol. Da kao sladkarije ji več niso pasale. Ne vem pa kako je zdej s tem.
In zdej neki tuhtam. Obe sta hodili na kemo, obe sta bili tam po 8h, se prav nista dobivali kakšne “blažje” kemo, pa nobena od njiju ni imela po nobeni kemo nobenih težav kot npr slabost…nič. Ko pa poslušaš ljudi, ki hodjo na kemo, jih ima pa kr neki velke težave. Tud tisti, ki imajo krajše kemo. Tako da neki zihr mora bit na tem.

New Report

Close