Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Backa, kje si

Backa, kje si

backa napisal:

> Ljubi princ moj, tukaj sem. Kje si ti?
> Mogoče jeziček posušil, ko toliko opletal, medtem, ko me
> ni……..ha ha??
> Kdo ve?

Ne, posušil se mi je od tega, ker se daješ dol z neko mularijo!

To je bilo pa lepo! Torej si tudi pesniška duša?
In če se mi moja backa daje dol z drugimi, se tudi jaz virtualno s tabo kar naprej…

Poljubček, ki sem si ga tako želel, je prestregel ta Svetilnikk, grrrr!
Pošiljam ti ga jaz tja na višave…

O, lepo jutro nama želim, bi me malo kuštral, nežno šepetal…bi…biiii…jaz bi, pa ti;))

Jasno da bi! Take volje sem, da bi se igral s tabo čim bolj dolgo, nežno – poljubljal, lizal in otipaval bi te vsepovsod, sploh po luliki…

paci…haha

Tak sem, kaj čem! Ti ne bi pasal? Nekje pri medli svetlobi, na toplem?

če meni zapaše, polej to tudi dobim;)), zdele mi ne paše, pol popoldne mi bo, ko ga dobim v roke, mmmmmmmm

haha, ljubosumje je strup, vidva niti pod razno ne bi mogla skup funkcionirat, sta oba prevec ljubosumna, čeprav tega ne priznata;)), če sta ze sedaj, kaj bi bilo šele v real, ajuj…

Samo v roke in si zadovoljna in zadovoljena? Skromnost pa taka!

Jaz sem nanjo ljubosumen, tako dobra ribica je (spet sem netakten ne,- ženskam govorim o drugih)
Ona pa ni ljubosumna, sicer mislim tako. Po moje ne bi nič zamerila če bi tebe kresnil, najbrž

ti kar sanjaj dalje, v sanjah je vse dovoljeno, zdaj pa se jaz poslavljam, itak je Primož spet mal zavladal tu in nas bo brisal vse, ki ne bomo pisali več kot koliko črk že..no, ki bomo le čvekali;)), čao!

KIR moj, te ni, pa saj ni nobenga…ha ha!

Tud ti si vedno manj zahteven. Postajaš skromnejši, princ moj zlati, ha ha!

Če bi dobil tebe, ne bi bil več skromen, hotel bi vse, še več če je možno, princeska moja!

Ker me ni, rajcaš druge, ti ti!

New Report

Close