Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bafana Bafana

Bafana Bafana

Dejmo fantje, ne ga jebat u tri pm …………tako ne bo nikoli izenačeno.

Ala gmajna, bolj naglas !!!!!!!!!!!!!

HEY; HEY; HEY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brusko .. slabo kaže :((((( .. masaža je vsako minuto bol daleč :)))))

B.

…….prosimo, privežite se, letalo za Slovenijo bo vzletelo……

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((8
:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Ja, mogče pa jutri izvlečem sedmico.

Bom takoj bolj api. :))))))))))))))))

Žal, žal……bilo je premalo ):

Preveč je bilo čustev te dni in premalo treninga, pa je pustilo posledice.
Jaz fantom ne zamerim ničesar, ponosen sem, da so tam kjer so, dasiravno, bi na klopi pustil tako Osterca, kot Rudonjo.

Rudonja od kar precej podanih in naprej povlečenih žog, ni uspel niti ene zasukat v sredino, čisto vse so mu pobrali, pa nasploh so se gibali in vračali tako, kot bi oni držali vodstvo, samo, malo vlaga, malo čustva, jebi ga.

No zdej, po pregovoru o sosedu in kravi, bi zdej najbolj pasalo, da še Hrvatje izgubijo :)))))))))))))))))))
Če drugega ne, da bi šli z istim avionom nazaj, bi bilo manj stroškov….

Ne strinjam se. Rudonja, je se mi zdi, bil kar dober, le nikogar blizu ni bilo.
Drugače pa, raztrgana igra, ja, posledica vsega….bili so že boljši…
sem zelo žalostna, no, vseeno tako pač je….

Ah dej, sigurno se ti dopade ta tip, pa še iz obale je, bi šla rada več na morje, priznaj :)))))))))))))))))))))))

Pravzaprav je danes en čudovit dan, ki ga bi bilo prav škoda zapravit s pokvarjenim vzdušjem zaradi nogometa..

Kaj bi to v primerjavi z mojimi bršljankami, ko so se začele prav lepo bohotit. Popoldne bomo doma udarili kak fuzbal, ker pa je crknila kosilnica, bo bolj travni vaterpolo…..

…čez čas, bodo ostali samo še lepi spomini na to, da je bila Slovenija nekoč udeleženka svetovnega prvenstva.
V tem trenutku, nam sploh ni jasno, kako ogromno to sploh je….

Ah, nehi, ni moj tip. Tudi ne vem od kod je !
Priznam pa, da se mi dopade Totti, ki bo igral zdajle za Italy…baje sta dva ugotovi kateri je pravi, hehe…
oh, sem še žalostna…

oh, brusko nič ne pomaga ):

No, keri je pravi toti ni treba da gruntam, bi kar zamenjal z njim, ja.

Toti Štajerc, vendar.

da plaćem na miru.

:)))))))))))))))))

Če drugo ne pomaga Zajček, pa spij malo donata. :))))))))))))
Mislim, če te znotrej peče.

Ne, ne , ne ! !
Totti, igralec Italije št. 10 !!!

ma vedno obrneš v svojo korist :)))))))

Ja, peče in duša boli ):

pa, pa Brusko, lepo se imej.

hmmm .. tokrat je tudi B. špilala .. tko da .. bo gužva pri sedmici .. bo :)))))

točno tko .. B. ni nč žalostna .. pritisk je padel in .. hehe .. gremo kuhat :)))))

fajn špilite !!!

B.

In mimogrede igra za Romo, sej vem, samo foter mu je Štajerc, ku se je spravil na eno Taljanko, pa ji napravil 15 mulcev, potem pa trdil, da le enega, pa so ga vprašali kateri je njegov, pa je njega kazal : toti, toti je moj :))))))

o ti dušca ti .. pust zajčku dihat no 😉

zajči … pejt desetko gledat, pa pozabi … verjemi da tolk hudo kot je igralcem in Srečkotu :))) v tem momentu ni čist nobenmu :))

pa lep dan !!!

B.

Ej, če bi zadnjič igral ta sistem desetke ko sem upalil 6,000, bi dobil 2,320,000 sit, budala Pivška.

Zdej igram 3×10, sam kaj ko si jo delimo s petimi folki.

Če bo sedmica, jih bom verjetno postrelil. Za 300 miljonov se že splača 5 let sedet, sej če si priden, greš hitro ven, pa še kak fax končaš vmes, pa to, pa da vidiš kak lep zapor zidajo v Kopru, pa čist zraven Špara je, pa kopat se bomo hodili, sploh super, no…..

Fajn kuhej :))))

Pa pa.

Ne, nima jih petnajst 🙂
V začetku mu je uspel tak lep izdelek kot je Francesco, če že hočeš vedet, F. Totti ! Ja, igra za Romo ! Uh!!

Ja, res ):

zajček počiva učke na desetici..

hej dijo mijo…Kaj se greste! Z malim je treba bit zadovoljen…Z malim..čeprav mislim,da tudi to ni kar tako od muh,priti na svetovno prvenstvo.Smo med tanartabuljšimi in to je treba spoštovat.velik dosežek,da smo do tja prlezli.Bo drugo leto bolje…drugič…hej bodite zadovoljni resnično! veliko je bilo narejenega,vloženega ogromno truda…spoštujmo to in čez par let,se bomo grebli za prvo trojico..Tko da,kapo dol..Slovenija…Srečko pokazal si ! In Naši fantje tudi!Bodimo Ponosni….Smo Slovenci ne Slovaki!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close