Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Baje danes šokantne okužbe

Baje danes šokantne okužbe

V torek so ob opravljenih 7.367 PCR-testih potrdili 2.145 okužb z novim koronavirusom. Delež pozitivnih testov znaša 29,1 odstotka. Včeraj je bilo pozitivnih 31,9 odstotkov. To je najvišje število okužb po 6. januarju letos, ko smo jih zabeležili 2.697.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 20.10.2021 ob 10:08

Odgovor na objavo uporabnika
Rarifari, 20.10.2021 ob 09:48

Mene bolj zanima za cem dejansko ljudje zbolevajo.

Trenutno razsaja viroza podobna kovidu, ki pa to ni. pa so priredili številke. Nič novega v korona štoriji.

In to se tudi pozna tako, da je PCR test negativen. Preverjeno pri treh.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 20.10.2021 ob 10:08

no, nekoga sem citirala, ki sprašuje za čem ljudje zbolevajo.

Ja, razsaja viroza in pri sinu v razredu so bili prejšnji teden štirje takšni (vročina, glavobol, smrkanje, tudi vnetje ušes). Nobeden od teh ni bil pozitiven na PCR testu. Vse so testirali, pa to ni korona, čeprav je na šoli par razredov v karanteni zaradi kar nekaj okuženih. Med tistimi pa se širi okužba. Tako da vse testirajo in samo pozitivni na PCR štejejo v statistiko. Res ne vem, zakaj zavajate?

Odgovor na objavo uporabnika
Tudi ti bi, 20.10.2021 ob 09:34

Odgovor na objavo uporabnika
Sami, 20.10.2021 ob 09:30

Ampak res, kako so ljudje lahko tako zabiti, da še vedno verjamejo v idiotizem. In to že skoraj po dveh letih vam ni jasno. Kako??

 

Tudi ti bi verjela, v kolikor bi imela 4 smrtne slučaje v družini.

Za tudi ti bi

Mi je žal, vendar močno dvomim, da so bili rosno mladi in brez smrtnih bolezni…

Odgovor na objavo uporabnika
Mene ni, 20.10.2021 ob 11:17

Za tudi ti bi

Mi je žal, vendar močno dvomim, da so bili rosno mladi in brez smrtnih bolezni…

V bistvu smo že z rojstvom obsojeni na smrt. Samo če je to prej, kot bi sicer bilo, magari zaradi drugih bolezni, je pač za smrt točno takrat vzrok covid, pa če si še tako zatiskaš oči. Ker npr. nekdo, star 59 let, sicer sladkorni bolnik z nadzorovano boleznijo, pač ne bi umrl, če se ne bi okužil s covid. Pa je imel smolo in se je in kmalu tudi umrl. Ja, zagotovo bi enkrat umrl, verjetno tudi prej od nekoga brez sladkorne, ampak bi pa po pričakovanjih imel samo zaradi sladkorne še najmanj 10 čisto dobrih let življenja.

Res bi se moral kdo iz sistema okorajžit in postat Žvižgač, da bi malo prišla resnica v javnost..no, saj itak pride, samo malo potrpežljivosti… ( tako kot zdaj od Vizjaka…) so še resnice…, samo Slovenija je majhna, se vsi poznamo, žlahta, prijateljstva…tako, da tisti, ki vedo kako poteka, zakaj in vse okoli… molčijo…za zdaj…na hitro pa- testi napačni ( Metka Paragi- tudi izjava za javnost ) ….celoten cirkus okoli napačno zastavljen…ampak nekaterim odlićno paše in zato je tako…ni vse ljudstvo krivo…

se pomnite, aparatciki?
Lani se je zacelo takole:
Thousands of contaminated test kits delivered to New Brunswick
Ja, CBC, Canadian Broadcasting, canadska drzavna je to objavila in nikoli niso preklicali.
A mislite, da je danes drugace?
Cisto zares, zakaj NIKOLI IN NIKDAR nobena zajebana zdravstvena nomenklatura ne objavi CT?
Zato ker so vsi v istem loncu.
Nekdo, ki zaprisegel se danes leto po vsem tem, ma vec kot leto, se vedno laze ljudem.
https://www.cbc.ca/news/canada/new-brunswick/test-kits-contaminated-new-brunswick-1.5534125

Ja, kako je enostavno zavajati mnozice…
In ses: Klaus Schwab: COVID19: The Great Reset.
Dejansko je to kot, aja v JNA so dejali, PS… Pravilo sluzbe.

Dejstvo je, da se vsako izzivljanje nad ljudmi slej ali prej konca. In zacnejo se obracuni.

Fak… bodocnost bo krvava.
Kot je nekoc napisal zelo spostovani Simon Gregorcic:
Tod sekla bridka bodo jekla in ti mi bos krvava tekla…

Kdor je se sposoben moliti, naj moli sedaj. Svet to potrebuje bolj kot kdajkoli…
Poglejte: Azerbedzan – Iran -Izrael.
Ukrajina je na ponovni tapeti…
Tajvan in njega tezave…
Kitajska in ZDA v stmen vzponu…
Na zahodu amerike ogromno stevilo ladij nerazlozehih.
Transport v svetu se ustavlja….

Mi Slovenci pa BUM! Eden na drugega, Maske, cepljenje in popolna segregacija.

Repriza WWII morda?
Ljudje, ustavite se predno bo prepozno!!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Postovka, 20.10.2021 ob 11:26

Res bi se moral kdo iz sistema okorajžit in postat Žvižgač, da bi malo prišla resnica v javnost..no, saj itak pride, samo malo potrpežljivosti… ( tako kot zdaj od Vizjaka…) so še resnice…, samo Slovenija je majhna, se vsi poznamo, žlahta, prijateljstva…tako, da tisti, ki vedo kako poteka, zakaj in vse okoli… molčijo…za zdaj…na hitro pa- testi napačni ( Metka Paragi- tudi izjava za javnost ) ….celoten cirkus okoli napačno zastavljen…ampak nekaterim odlićno paše in zato je tako…ni vse ljudstvo krivo…

Verjamem, da so mučke velike. Samo to nima veze s tem, da je na PCR testih (tam je šlo za zanič hitre teste) sedaj toliko okuženih dnevno. Okužba se širi zelo hitro. Škoda, da ne objavijo koliko je obolelih otrok po šolah in koliko je razredov v karanteni. Pri nas je res eksplozija okužb.

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 20.10.2021 ob 12:37

se pomnite, aparatciki?
Lani se je zacelo takole:
Thousands of contaminated test kits delivered to New Brunswick
Ja, CBC, Canadian Broadcasting, canadska drzavna je to objavila in nikoli niso preklicali.
A mislite, da je danes drugace?
Cisto zares, zakaj NIKOLI IN NIKDAR nobena zajebana zdravstvena nomenklatura ne objavi CT?
Zato ker so vsi v istem loncu.
Nekdo, ki zaprisegel se danes leto po vsem tem, ma vec kot leto, se vedno laze ljudem.
https://www.cbc.ca/news/canada/new-brunswick/test-kits-contaminated-new-brunswick-1.5534125

Ja, kako je enostavno zavajati mnozice…
In ses: Klaus Schwab: COVID19: The Great Reset.
Dejansko je to kot, aja v JNA so dejali, PS… Pravilo sluzbe.

Dejstvo je, da se vsako izzivljanje nad ljudmi slej ali prej konca. In zacnejo se obracuni.

Fak… bodocnost bo krvava.
Kot je nekoc napisal zelo spostovani Simon Gregorcic:
Tod sekla bridka bodo jekla in ti mi bos krvava tekla…

Kdor je se sposoben moliti, naj moli sedaj. Svet to potrebuje bolj kot kdajkoli…
Poglejte: Azerbedzan – Iran -Izrael.
Ukrajina je na ponovni tapeti…
Tajvan in njega tezave…
Kitajska in ZDA v stmen vzponu…
Na zahodu amerike ogromno stevilo ladij nerazlozehih.
Transport v svetu se ustavlja….

Mi Slovenci pa BUM! Eden na drugega, Maske, cepljenje in popolna segregacija.

Repriza WWII morda?
Ljudje, ustavite se predno bo prepozno!!!!!

Že imaš zalogo v bunkerju?

Australian Premier Promises to Keep Unvaccinated People Locked Out of Economy into 2022, And Warns Vaccinated Citizens They Too Will Be Locked Down if They Attempt to Avoid Booster Shots
 

Jep…to je nasa bodocnost.

Drzave Commonwealth imajo najhujso represijo do sedaj. Se nikoli ne videna, niti v stalisnisticni SZ ne.

Ce kdo se ne ve, to drzave: Velika Britanija, Kanada, Avstralija in Nova Zelandija.

In kdo je lastnik teh drzav? Krona, seveda.

Citat:

In the state of Victoria, Australia, Premier Daniel Andrews again affirmed his intent to keep all unvaccinated citizens isolated, marginalized and locked out of the economy deep into 2022.  Simultaneously, Andrews warns the vaccinated citizens that if they attempt to avoid any booster shots, as determined by the state, the vaccinated will join the unvaccinated group in being locked down.

prevod:

V avstralski zvezni državi Viktorija je premier Daniel Andrews ponovno potrdil svojo namero, da bodo vsi necepljeni državljani ostali izolirani, marginalizirani in izključeni iz gospodarstva globoko v leto 2022.  Hkrati Andrews opozarja cepljene državljane, da se bodo cepljeni pridružili skupini necepljenih, če se bodo poskušali izogniti kakršnim koli poživitvenim cepljenjem, kot je določila država, in bodo zaprti.

Translated with http://www.DeepL.com/Translator (free version)

https://www.cracknewz.com/2021/10/alleged-carjacking-goes-all-wrong.html

Ahjej…

Bunker,

prizdignil si mi pisker!

Porkadusnazaj… a ne gres nikoli v trgovino?

A si res toliko zaplankan, da ne znas sesteti 1+1?

Dej ti placani trol…, dokazi mi, da ni inflacije, dokazi mi, da Evropa nima pomanjkanja energetikov za letosnjo zimo, dokazi mi, da rezervoarji niso le 70% napolnjeni.

Dokazi ali pa pospravi svoj krvav denar kot Juda Iskariot!

Fak ljudje, kaj res ne vidite kaj pocnete?

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 20.10.2021 ob 12:49

Bunker,

prizdignil si mi pisker!

Porkadusnazaj… a ne gres nikoli v trgovino?

A si res toliko zaplankan, da ne znas sesteti 1+1?

Dej ti placani trol…, dokazi mi, da ni inflacije, dokazi mi, da Evropa nima pomanjkanja energetikov za letosnjo zimo, dokazi mi, da rezervoarji niso le 70% napolnjeni.

Dokazi ali pa pospravi svoj krvav denar kot Juda Iskariot!

Fak ljudje, kaj res ne vidite kaj pocnete?

Če bi bil res vsaj malenkost razgledan, bi vedel, da je kriza z energenti vsako jesen. Putin vsako jesen grozi, da bo zaprl pipco, pojavljajo se špekulacije glede cen vseh energentov, trenutno je, skladno s politiko zelene energije in uvajanja vsepovprek elektrifikacije avtomobilov, kriza z elektriko,.. Seveda bo posledica dvig cen (nima veze, če je res upravičena)…ekonomija v vsem svojem čaru. Kot je kriza s čipi, pa dobavo iz Kitajske (jah, grdi Kitajčki so se malenkost uprli in bi radi višji standard),…skratka nič novega ne v deželi Kranjski ne drugod po svetu. Gospodarsko krizo napovedujejo že koliko let? Vsaj ene štiri bolj resno, pa smo še pregurali. Bo pa enkrat zagotovo – cikličnost je od nekdaj bila in bo. Ker rast ne gre v nedogled – vsake kvatre se malo resetira, potem pa spet jovo na novo do novega vrha in nato novega padca zaradi špekulacij. Razni teoretiki zarot in paničarji pa seveda vse skupaj pospešujete. Malo poglej nazaj kakšno apokalipso ste napovedovali v prejšnjih letih, potem pa se malo nasmej.  Ker se ni uresničila 🙂

Proces Veliki Reset je proces Ekonomskega Foruma in G7.

Preberi knjigo.

Preberi letosnji Davos.

In potem se zadebatirajva.

Kaj si pa dozivel in prezivel…hej, vsaka izkusnja steje in te lahko naredi modrejsega.

Vsaka kriza ima svoje zrtve.

In vsaka revolucija pozre svoje vojake…

 

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 20.10.2021 ob 13:22

Proces Veliki Reset je proces Ekonomskega Foruma in G7.

Preberi knjigo.

Preberi letosnji Davos.

In potem se zadebatirajva.

Kaj si pa dozivel in prezivel…hej, vsaka izkusnja steje in te lahko naredi modrejsega.

Vsaka kriza ima svoje zrtve.

In vsaka revolucija pozre svoje vojake…

 

A vse prejšnje Davose si pa spregledal? Kako to? 🙂

Sori, kako naj te človek jemlje resno, če pa si trenutno tako apokaliptično razpoložen, prejšnja leta si pa očitno spančkal. Pa namesto, da bi vsaj letos malo bolj resno pogledal zadeve, bi ti lahko bilo marsikaj bolj jasno. Ampak ker to očitno ni bila nikoli opcija, niti cilj, je pač tako, da si v rangu darvinistično robifašistično nežnorožastega komentatorja. Po domače antivakserskega, anti vsekoronskega trola. 🙂

malce si brcnil v prazno.

Jep… Davos preberem odkar je ata Drnovsek bil tam.

Jep, ZN sem prebral, tisto famozno deklaracijo… se je spomnis? Tudi Slovenija je podpisnik.

Lej, ti nikoli nicesar ne dokazes, politiziras le s vojimi pogledi, brez kakrsnega koli dokaza.

Ze nekajhrat sem te izzval, da dokazi, pa si vedno umankal.

Cemu?

Troli so ljudje, ki politizirajo, so pa nesposobni dokazati svoj prav.

kaj cmo… zivljenje pac…

Ne vem s kom si politiziral, z mano zagotovo ne. Verjamem pa, da te je že kdo prej spregledal 🙂

Tudi prav. Tisto prej pa le stori (poglej apokaliptične napovedi prejšnjih let), da boš malo boljše volje. 🙂

Ja, zbolevajo za debilitisom. Najbrž tudi to štejejo v statistiko pozitivnih.

 

bunker… 🙂 nasi juzni sosedje imajo lep pregovor za take kot si ti: skupo bi te platio da te neznam…

Si prebral Klausovo knjigo Veliki Reset?

Ajde, dejva debatirat o tem.

Ves kaj je skorajda smesno? Kritiziras Robija, Darvina in se koga. Niti na kraj pameti pa ti ne pride, da si TI druga stran povsem istega kovanca.

Ampak to pa ze malce presega kriticni pogled, a nede.

dodatek:

Zaščitene je treba zaščititi pred nezaščitenimi tako, da se nezaščitene prisili v uporabo zaščite, ki ni zaščitila zaščitenih.

Vsaj se ponavljamo ne kot vi. Stalno isto kot da ne morete nekaj drugega napisat sami. Patetično

anonimno…neverjetno…

Marko je lepo napisal…

Who knows who did what
Somebody made a call
They said his hands
Were in the pot
That he’d been skimming hauls
He picks up the swag
They gaily gave away
Drives his giant jag
Off to his big pay day

 

Jep…ne morete se ponavljati, ker nikoli nic ne poveste.

Mantra… bi da bi ne bi bi…so rekli na velikem ekranu.

Odgovor na objavo uporabnika
Robi917, 20.10.2021 ob 09:25

Debili še vedno nasedate lažnivi fašistični propagandi.

Več cepljenih = več pozitivnih = več mrtvih.

 

in po uradnih podatkih vlade je bilo predvčerajšnjim (18.10.2021) kar 29 mrtvih zaradi Covida. V medije pa so javili več kot 5x nižjo številko. Le zakaj????

Laž ima kratke noge…

New Report

Close