Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Balerinke najgrša obutev za ženske?!

Balerinke najgrša obutev za ženske?!

Na Style over netu sem slučajno naleteu na članek da se spet vračajo balerinke.Resno?? A ni to najgrša obutev za ženske?Men se zdi, da jim nardijo ful grde noge,meni zgledajo ko neki copati. Ne vem no,zakaj jih ženske tak rade nosite? Povejte mi,res bi vas rad razumel 😀

To so tiste, ki kupujejo majčke, hlačke, oblekce, hodijo na morčka in se vozijo z avtočkom.

Odgovor na objavo uporabnika
punčka sindrom, 21.07.2022 ob 15:17

To so tiste, ki kupujejo majčke, hlačke, oblekce, hodijo na morčka in se vozijo z avtočkom.

Hvala za smeh 🤣 Dobra…..🤣

Ne vem, ker so pač udobne. V velemestih, kjer ženske za v službo uporabljajo javni prevoz, vmes pa pa tudi kar nekaj prepešačijo (npr. Pariz, New York) si balerine itak ne glede na modne zapovedi obvezna oprema. Tam žensk v petkah na ulici skorajda ne vidiš (imajo salonarje s sabo v torbi, za poslovne sestanke, hodijo pa v balerinkah), poslovne ženske pa tudi tenisk, ki so sicer popularne v zadnjem času, ne nosijo za v službo.

Zaradi udobja,če imas prave se hodi kot bos

Obuj si en dan ozke salonarje z 12 cm peto (dobiš komot moške številke, trust me) pa hodi v njih cel dan po opravkih, v štacuno, službo, tko ene 12 ur, pol pa premisli, a ne bi raje obul balerink.

Ne štekam, zakaj je moškim vedno najbolj všeč moda, ki ženske pohabi. Da težje uidejo?

 

Odgovor na objavo uporabnika
frajer1513, 21.07.2022 ob 15:15

Na Style over netu sem slučajno naleteu na članek da se spet vračajo balerinke.Resno?? A ni to najgrša obutev za ženske?Men se zdi, da jim nardijo ful grde noge,meni zgledajo ko neki copati. Ne vem no,zakaj jih ženske tak rade nosite? Povejte mi,res bi vas rad razumel 😀

men se pa dopadejo za pogledat. pa še neki je, kot pravi replika, če je mama nesrečna, je nesrečna komplet familja.

Tudi slučajno ne. Nisem nbena punčka, sem kar dobra baba -imam dolge nogem nezalite gležnje, lepa suha stopala, ki odlično pašejo tuidi v balerinke. Obujem jih tako na popete kavbojke do gležnjev, kot na maxi ali mini obleke. Balerinke je treba znat nosit in imet tudi “noge” za njih. NIkakor balerinke ne pašejo na noge lastnice, ki ima npr. zalite gležnje, vsaj 20 kg preveč in švedra noge navzven, pa da ji preko roba balerink visi še maščobni sloj. Naka.

Kaj fali takim ?

Geox® PHEBY 20 Woman: Beige Ballerinas | FW21 Geox®

 

The 19 Best Non-Boring Ballet Flats to Shop Right Now | Who What Wear

 

The Very Best Ballet Flats for $125 — bows & sequins | Ballerinas shoes  outfit, Ballerina flats outfit, Flat shoes outfit

 

11 Pairs of Flats French Girls Are Buying Right Now | Who What Wear

 

aquazzura lace up flats, massive reduction Save 58% available -  www.mba.driems.ac.in

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 21.07.2022 ob 15:46

men se pa dopadejo za pogledat. pa še neki je, kot pravi replika, če je mama nesrečna, je nesrečna komplet familja.

Omg, marry me!

Evo točno zato, ker če si kupiš kvalitetne, se jih nosi tako udobno kot copate 🙂

Poleti so praktične ker so spredaj zaprte, kljub temu pa zelo udobne in ne zaprejo celega stopala. Odprti sandali namreč niso primerni za marsikatero službeno okolje, v salonarjih z visoko peto pa lahko po 8 urah šihta komot umreš (no ene so ful navajene in jim ni problem, ene pa visokih pet tudi zaradi zdravja ne smejo nosit).

Je pa seveda važno, da si kupiš take elegantne, kvalitetne, letom primerne. Ali pa kake dobre usnjene mokasine. Tiste tekstilne balerinke, z vzorčki, pa še mašnico spredaj so primerne samo za osnovno šolo.

Odgovor na objavo uporabnika
Wd40a, 21.07.2022 ob 16:14

Omg, marry me!

zmenen. sam povej kje pa kdaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Replika352, 21.07.2022 ob 15:40

Obuj si en dan ozke salonarje z 12 cm peto (dobiš komot moške številke, trust me) pa hodi v njih cel dan po opravkih, v štacuno, službo, tko ene 12 ur, pol pa premisli, a ne bi raje obul balerink.

Ne štekam, zakaj je moškim vedno najbolj všeč moda, ki ženske pohabi. Da težje uidejo?

 

Daj povej mi kje je fora, da poslovna ženska nosi 12 cm pete? Poslovni dress code je max 6 cm ….. v teh se pa da hoditi.

Balerinke sem nosila pred leti, ko je to bil res cevelj in se mu je reklo salonar brez pete, to je bilo tisto eno obdobje med 80imi in zadnjim desetletjem, ko niso bile moderne.

Z modernizacijo je sel ta cevelj v qqq in je bilo en cas zelo tezko dobiti kvalitetno in udobno izvedbo, ker so jih stancali v zelo slabi kvaliteti, oredvsem pa s podplatom, ki ni bil za hodit.

Presaltala sem na mokasine, uf, super udobni in mehki cevlji.

Imam se ene dvoje balerine stare 20 let, za kaksno priloznost 2x na leto prav pridejo.

Odgovor na objavo uporabnika
ne nosim vec, 21.07.2022 ob 17:00

Balerinke sem nosila pred leti, ko je to bil res cevelj in se mu je reklo salonar brez pete, to je bilo tisto eno obdobje med 80imi in zadnjim desetletjem, ko niso bile moderne.

Z modernizacijo je sel ta cevelj v qqq in je bilo en cas zelo tezko dobiti kvalitetno in udobno izvedbo, ker so jih stancali v zelo slabi kvaliteti, oredvsem pa s podplatom, ki ni bil za hodit.

Presaltala sem na mokasine, uf, super udobni in mehki cevlji.

Imam se ene dvoje balerine stare 20 let, za kaksno priloznost 2x na leto prav pridejo.

Balerinke tudi niso za platfusarce – torej ne smeš imet ploskega podplata. Ker se stopalo deformira še bolj, ker ni ustreznega protinaklona , zaradi teže telesa pa tudi naklon kosti potem trpi, kosti prej lezejo narazen in pride do defrormacij vezivnega tkiva in sklepov. Ploskonogarke morajo vedno imet malo pete – vsaj 3 cm – da je dobra protiutež za porazdelitev lastne teže na metatarzalne kosti in nartne kosti.

 

Najgrše je pa videt v balerinkah eno v oprijetih  unih bombaž pajkicah, ki se ji noge ribajo med stegni  in še bule maščobe po nogah med hojo skačejo gor dol – in pa da pošvedrano hodi zaradi teže, ker ne more drugih čevljev obuti. To pa je  žalostno za videt. Take jemljejo kredibilnost in ugled balerinkam kot obutvi.

Uff ne – jaz imam od Skechersa ene par res dobrih s spominsko peno -hoja ko po oblaku – niso kupljene sicer v Evropi, preko luže – stare ene 9 let in ja top, so kot nove, še vedno- jih čuvam.

Potem imam ene take dvoje ravno za na štarpac napol zložljive -kot da bi hodil po oblaku, ker so noter bombažne –  in v posebni torbici na zadrgo, da nih lahko pospraviš v vsako srednjo torbico -kot par rezervnih najlonk…  če sem v pogonu delovno nekje 12+ ur, pa da moram naokoli pešakat, pa smuk v tiste balerine za po tlakovcih, neravninah, kjer je šiza za uničit lepe petke štiklov ali drugih čevljev – sploh v kakšnem mestnem jedru, ko se zabiješ v luknjo med tlakovce…. šit pa je odrajsana petka potem, pa ne moreš hodit ko po jajcih po prstih, da se to ne zgodi.. se ša vedno zgodi… Škoda lepih čeveljcev, zato pa so balerinke 🙂

Udobno kot copate se nosi Sketcherse, ne pa balerinke. Najgrši so pa Ugg

Odgovor na objavo uporabnika
ladygaladriel, 21.07.2022 ob 16:59

Daj povej mi kje je fora, da poslovna ženska nosi 12 cm pete? Poslovni dress code je max 6 cm ….. v teh se pa da hoditi.

Kje sem napisala poslovna ženska?

New Report

Close