Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Banda, kej dans…

Banda, kej dans…

… ga spet neč ne serjete?
Kaj je to zaena aprilska šuša? Oštja, kaj ratuje iz te bande… ;((

Papa

izgleda, da bom to svoje občasno prostovoljno dežurstvo kar ukinila, ker nima haska.
Alora, Helči, pa lepe sanje, če si mi že “zgasnila”….smrk.

Čauči, lepotička.
Hm, meni in tebi spet ne dela email.si… taku, da ostanem tvoj dolžnik… opa, dolžnica, ker nimam bibike… hihi…
Kaj že greš pankat? Ma take velike punce ne hodijo tako zgodi spat!!!
Bod še mal tuki in kej lepga povej!!

cmokca

Kdo pa pravi, da bi že šla spat?! Hm, sicer nisem ravno med velike punce šteta, med najbolj rosne pa tud’ ne več….hmmm, samo spati pa še ne grem.

Aja, ti moram lepe sanje v imenu SončiKe zaželeti… pravzaprav vsem še pokončnim…..hm, osebkom, da ne boš kaj drugega mislila….
Ej, kam si pa Sprevržka nagnala?! Pa ne, da je šel v kino??? :-)))

Uuu, thanks, pozdravi in zaželi lepo nočko tudi dragi moji plastelinki Sončiki. Upam, da lepo spančka, kjerkoli že drnjoha, hihi..

Hm, Sprevržita pa nisem vidla, opa, slišala, opa, čitala… že odkar sem šla iz službe…
mogoče je pa res v kinotu… pa kakšno hard zadevo gleda, opa, dela… hihi ;)))))

Potem bo pa jutri beljenje krivo, da ga vse boli…. pa še vso belilo bo šlo v foršus….:-))))
Ja, SončiKa je pa bolančkana, mora malo nagnati bacile iz sebe, jutri bo pa že – saj veš, strupa ne moreš zastrupiti…:-))) Ops, Sonči, sorry, izletelo je kar samo od sebe…………

hihi, ta je bla pa močna… 😉

Pizdra,kr je bil sosed na obisku…se je pršu poslavljat kr jutri leti v Skandinavijo.
In baje si me klikala na messengerju…pa je bil glih sin na netu,ker je rabu neki za šolo!
Je tulu,da neki utripa….in ena ženska neki hoče ;-))))))
Za znoret!
Cmočka
Sp

bolj švohotno je vse skupaj, ko pa ni katerega, da bi ga lahko človek dobro “obdelal”….
Potem pa jokca in stokca in kliče (hm, kakoježerekel) Pizduhe lenuhe al’ karkoli že………..je pa sam med ta prvimi. Koj en oblakec čez sonček prileze, sleče hlačke, se zavije v odejo in gre sanjat debele ovčice na dveh nogicah….:-))))))))))))
Uh, še bolj bo jezen name…..šleka-pac, kaj se mi pa ne postavi nazaj….grrrrrrr………….
…kurja rit naj se gre solit!
Nima cajta, še manj volje,
le počak’, da zraven zlijem olje,
Pa mal strupa za po vrhu,
čakaj, čakaj, jutri boš ko en kuj prhu….:-))))))))))))

NIČ nisem klikala!!! Sem ga samo vklopla, ker ni blo nobenga dosegljivga, sem se po 10 sekundah odklopla…
Je bla katera druga… al pa me imaš kej tku shranjeno….

Jej jej, kljuka, kej bo, kej bo…

PI*ZDA vama!
A se bosta že počasi spravla na tisti mail,kjer smo skoraj že vsi!!!!!!!!!
Uh,je bolje it moje kure čohat ,kot vaju…. ;-))))))
Sp

Čak mal… ne preklinjaj dneva pred večerom… Če je tuki on Dan… hihi…
Sam pomislila si nanj… in ga v mislih priklicala… Kaj si po poklicu, hihi?
Imaš linijo 090 in kaj napoveduješ? ;)))))

Svetovna čudesa.
Sprevržko je eno izmed njih.
Telepatski beljenec….:-)))))))))

danes pa imam malo cajta, če si bi ga pa blagovolil tudi ti vzeti za enih par inštrukcij, pa bi bilo še bolje… čakam. Čakam nadaljnja navodila. Pa hitr, ker še nisem v penziji…:-))))))

kaj pa nisi ta malega malo popedenala…. uuuuu, bi bil foter penast…:-)))))

hihihi hoohooohoooo

imaš prou… bom drugič kakšno tako ušpičla… bo imu nos kukr Ostržek, hihi… naša kljuka namreč…

par joškic mu vrži gor, bojo imeli še enega prostovoljca za beljenje zidov…:-)))

A si razigrana,kaj?
Sp

Še bolj bi bila, če bi me pomagal zinštalirati… mislim, no, MI zinštalirati hotmaila….:-)))))))

totalno jo meče, to našo drago žverčičko

kaj ti dela probleme?
meni so že pomagali, alora lahko jst tebi?!
papa

Da boš vedela, da še nisem bila tako resna….:-)))))))))))

Ohoho, kaj si hotla rečt?
Da imaš 42 stupnjeva vročice???

Bejba, halo… sprijazni se… meče te, totalno!!!!

No, ja tisti kolešček, ki sem ga zgubila na poti iz službe, se bo pa že še našel, ne?! Ni krize, se ne mudi………sem si takoooo všeč takšna…:-)))

New Report

Close