Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Banja! Spet ni nobenega tule,

Banja! Spet ni nobenega tule,

pa ga lahko serjem po svoje…..:-))
Vsaj tukaj. Zdaj svet tako ali tako drvi nekam u tri krasne, saj se ti že osemletniki na praznovanju rojstnega dne menijo – ti, a gremo seksat?!

:-))
Resnico govorim, častna žvercasta. Obnemela sem…….:-))) Potem smo pa mi vsi že kar za odpis, se mi zdi….

Žverči!Akcija!jaz sem za!pa ne z osmarcami,ampak,,,

Hi, hi, prav! Te povabim drugo leto, ko bodo stare devet. Prav?!
:-)))

Pa ne!¨jaz imam rad starejše,tepka!
Sp

P.s.: a tista banja v naslovu je v sklopu tvojih počenih,hi,hi in ostalih?

Nooo, pa mi zaupaj, kakšna starost pa tebe fascinira?! Starejše od tvoje malenkosti ali kako?!
Hm, mene vsekakor starejši……. pa ne misliti, da tole leti direktno na tebe, no! Ti si moj prijatelj in si izzvzet! Prav?! :-)))

Ja!starejše!čeprav je ljubica malo mlajša;-)
No saj jaz se s prijateljicami načelno ne bi,ampak pomlad je in nikoli ne veš:-)))
Sp

Kaj pa moja malenkost :)?
hmmm……nekaj me razganja

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

govori tako. Pejd gledati v drugi kurnik, mene pusti glede tega pri miru. Mam dosti enega – no, dva……:-)))
Heeecam se, prav?!

Sem take volje,da če prav tko megleno Francija pogledam,mi bi tudi on zdaj prišel prav :-))))
Sp

če že ravno hočeš……:-))
Da slišimo.

Same besede….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti pa kar tiho bodi!nehvaležnica!In sploh kuham mulo nate 😉

Zanimivo – maček bo mačka!!! :-)) Pa glej, da ne bodo trojčki potem!
:-)))

Žverca nekaj ga razganja…mislim da tisto kar vse…ne vem kaj so posuli danes tukaj v kletki…nekaj je v zraku, nekaj norega, cutis to tudi ti…ali pa nam tale soncek že prevec nagaja, ne vem, res ne vem?!;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ga ne bom!Bi mu rito raztrgalo,komu drugemu pa še kaj…
🙂
Sp

Te poljubljam in božam in crkljam in moj pogled…cutiš tooooooo????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Primož je predvčerajšnjim nasul malo pantakana, nas je mislil malo zredčiti – pa mu ne bo uspelo, barabinu, mi se bomo, madona, še ploditi in množiti začeli.
Prav mu je, kaj pa tako slabo misli!!! Šleka – pac…..:-))

Oprosti!A sem prej rekel mulo?Neeeeeeeee!sem mislil mineštro zate!
Saj veš,da te …..CENZURA…..!!!!!!!
Sp

New Report

Close