Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek banke, Jazbec, Rosvita in odmevi

banke, Jazbec, Rosvita in odmevi

whitecow….dobra primerjava……..mi ne menjamo olja, jermeni so noter še original itd…..

koliko od vas je pa sploh razumelo, kaj je ta tip tam nalagal…on bi lahko celo noč nakladal in obračal par sto besed, pa mi ne b vedeli, zakaj se gre.
rekel je, da je nastala razlika zato, ker so šli 1x po metodi od spodaj navzgor, drugič pa od zgoraj navzdol??? rezultat vsake metode, sploh končni, bistveni rezultat, ki se tiče glede temeljnih odločitev glede pomoči itd. bi moral biti enak, po moje

Raziskava oz. rezultati kvantitativnih raziskav, morajo dati podobne rezultate z različnimi metodologijami, dočim kvalitativne raziskave so stvar interpretacije.


Si upaš napisati ime tele precej znane revizorske hiše? Gotovo ne, ker spet od tvojega znanca znanec tam dela,( a je mogoče snažilka al pa vrata), a ne? Ker en resen revizor z licenco tega gotovo ne razlaga okrog po gostilnah. Drugače bi mu licenco že zdavnaj vzeli. In kakšno korist naj bi imela revizorska hiša od tega? Dejte ljudje, pa kaj ste neumni? Da bi katerakoli tuja revizija upala svoj mednarodni ugled reskirat zaradi enih slovenskih posrancev? Glup folk, ni kej?

http://www.vzmd.si/mediji-o-vzmd/prirejanje-bilanc-bank

mal iza branje, ko pač trdiš da nisi neumna:)


Si upaš napisati ime tele precej znane revizorske hiše? Gotovo ne, ker spet od tvojega znanca znanec tam dela,( a je mogoče snažilka al pa vrata), a ne? Ker en resen revizor z licenco tega gotovo ne razlaga okrog po gostilnah. Drugače bi mu licenco že zdavnaj vzeli. In kakšno korist naj bi imela revizorska hiša od tega? Dejte ljudje, pa kaj ste neumni? Da bi katerakoli tuja revizija upala svoj mednarodni ugled reskirat zaradi enih slovenskih posrancev? Glup folk, ni kej?[/quote]

Kakšno korist? 🙂 Saj ne sprašuješ resno.

najbolj znane bonitetne in revizijske hiše so svoj obraz pokazale že pred par leti, napri mer v ameriki pred pokom nepremičninskega balončka, pred enronom in še čim…..da ne gremo predaleč v preteklost.

celotno kapitalistično ekonomijo vodi samo ena stvar…in to je pohlep…..pred tem niso imuni niti bančniki, niti vlade, niti podjetniki, niti mi sami……

tako, da prosim ne s takimi, da resne revizorske hiše ne bodo riskirale ugleda…itd….seveda ga ne bodo, saj jim ni treba, če pa lahko napišejo tako mnenje kot ga naročnik želi, pa je vseeno v skladu z vsemi predpisi, metodologijami in vsem drugim….praktično brez rizika za izgubo dobega imena krepko računajo za svoj zmazek in mi jim naj verjamemo??? kar dajte, jaz jim ne.


Si upaš napisati ime tele precej znane revizorske hiše? Gotovo ne, ker spet od tvojega znanca znanec tam dela,( a je mogoče snažilka al pa vrata), a ne? Ker en resen revizor z licenco tega gotovo ne razlaga okrog po gostilnah. Drugače bi mu licenco že zdavnaj vzeli. In kakšno korist naj bi imela revizorska hiša od tega? Dejte ljudje, pa kaj ste neumni? Da bi katerakoli tuja revizija upala svoj mednarodni ugled reskirat zaradi enih slovenskih posrancev? Glup folk, ni kej?[/quote]
Kakšno korist? 🙂 Saj ne sprašuješ resno.[/quote]

O, seveda, resno sprašujem? Kakšno korist če ne ravna po standardih in testih? Pri zgubaših? Korist? Saj se hecaš, a ne?

New Report

Close