Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek barabe!

barabe!

Tako, mulci s sosednjih blokov so se odločili, da pedarde, ki smo jih poslušali cel december in januar (večinoma direktno na teraso), zamenjajo z ledenimi kepami, ki jih, čisto slučajno seveda, mečejo v šipe. In kaj ti preostane? Policija pravi, da ne more nič, po tistem, ko so že nevemkolkič prišli na sosedino željo pogledat “kepaše”. Saj nimaš dokazov, da kaj delajo, pa v bistvu tudi (še) niso razbili nobene šipe…

Mogoče bi si pa morala zaščitno čelado in protizvočne naušnike kupit za večernjo gledanje tv? Mladina pa ja mora imeti svoje veselje, a ne… Preklete ********** ******** ********* ********* razvajene!!! Koji vrag te mora prijet, da na vsak način poskušaš razbiti šipo, ki je last nekoga drugega? Da o skoraj tedensko polomljenih avtobusnih čakalnicah niti ne izgubljam besed… Pa naj še kdo reče, da so preobremenjeni ;).

Grrrrrrrrrr….. Me dvignejo take zadeve, priznam…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ti že vračajo, ker si jih obmetavala s tortami, ki ti niso ratale….. hihih…..

mishy, jutri je peteeeeeeeek! in vikendek bo teku lejp, da na te kepe nankar pomisenla ne boš……. hihihi……

Hmmm… Tokrat ne vem, če bo tak lep vikend, no… Bo pa sigurno delaven vikend :(((. In če takrat mularija ne bo dala miru, bo pa res kdo kakšno jajce na oko dobi… svoje 😉 :)))))))))

Da mi pa torte ne bi ratale…. :)))))))))))))) Hely, torte so pa moje najljubše področje peke :))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

kolk računaš izdelavo in prevoz ene trinadstropne poročne od mene do tebe? 😉

Ufa! Pa veš, da je že moja šefica resno razmišljala, da bi ji jaz poročno torto naredila? Pa ni variante! Da slučajno ne bi bila to, kar bi naj bila, pol pa lahko celo poroko kumo pokvariš… Edino za svojo jo bom mogoče naredila 😉 – no, ker kupljenih resne maram.

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Mam prjatla,kr ma čist ta prav mitraljez!!!
Jest mam tud nekje še dve ročni bombi…..pa hitro nardimo turistični “ogled”!
Tko!
Sočustvujem s tabo!!!!
Mater jim šmrkavo!Da bi ta starim od njih cure se posušle…in mamam picke zleple!

:))))))))) Sp, ti si mi ta pravi :)))).

No, vmes smo že imeli malo hmmm dirkanja ;). Hihihihihi…. Bodo danes slabše spali, pa v bodoče sosedom kepe metali ne pa k nam 😉 :)))) No, upam, da bo vsaj za čez vikend zaleglo ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

A si bla Rambo?

Hmmm… Ne jaz. Smo kar našega hišnega Rambota ven poslali, da je mulce malo zgrabil in nadrl ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Sam vseeno mislim,da bi en rafal,pa ena bomba trajno ta problem šmrkav rešila!
😉

Ni blema. Še torto spečem in čaj dobite ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Čak..bom pa res tega mojga muzealca vprašu,če upa dol s stene tisto mitraljo snet…pa jo še enkrat uporabit..
😉

Hehe, bo hitro rekel: ata, jaz jo še rabim – kdo pa misliš, da bo namesto mene sosedove šipe streljal 😉 :)))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

kaj pa,če bi si fračo nardila? Tisto majhno…..z železnimi izstrelki?
😉

Hmmm… Tako daleč, kot letijo kepe… Bi tisti železni izsreli žena pol poti pomrznili 😉 :))) Ne, bi jih pa s šlauhom zalila, če ne bi zaprli vode za čez zimo (logično, da ne počijo cevi). 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pa metalec ognja?Da jih scvre!
😉

Hihihi, to bi bilo to :)))))))) Bi jim malo riti podkurila ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Čist resno me tud mene včasih ima,da bi s tankom streljal za njimi!
Še bolj,ko za mulci…pa za njihovimi starši,kr jih niso sposobni vzgajat in vzgojit.

Da, da… To tudi jaz pravim. Če so naši nas vzgajali, da je tuja lastnina tuja lastnina in je za nas nedotakljiva, svojo lastnino pa je treba čuvat in ne uničevat, res ne vem, zakaj bi bilo to danes tako težko razumet…

Ma, da bi jih (starše) poslal na en tečaj spet v delavske brigade… 😉 Pa da mulci zunaj skačejo ob osmih, devetih in jih nihče ne pogreša, pa mi tudi ni jasno.Mi smo po zajčkih in risanki spat hodili 😉 :)))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

a je premal sexa, da tak *izdiš?????

saj bo bolje….mislim….snegec pridno kopni…hihih

leta letijo - iščem stevardeso.....

oblubim da več neom metal kep:>>>

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Se mi je kar zdelo, ja… Pa drugič zato ne dobiš keksov 😉 :)).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close