Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Barbara…

Barbara…

… na plano z odgovorom. Sem že zelo živčen

še petnajst minut , seba…

tudi jaz…

Sem živčna razvalina tudi jaz, bemu sveca ….. hitr na dan z besedo, tako ali drugačno, da bomo vedeli ukrepat pa na uro nehat gledat ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A še tolk

mislim, mislim

za popenit….
relativnost zmeri kapiram, kadar
se cajt vleče…

sej nisi sam ti… matr 🙂

kje si Barbaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?

A si ti tut

madonca še vi ste bli na trnih .. a si predstavlate kolk sem bla jest .. še zmer se mi roke tresejo … pa misli mam zmedene do konca 🙂

sem klicala .. una sestra tm je res fuuul prijazna … se mi je ful nasmejala in … :)) takoj sem vedla .. pa še ona mi je potrdila … NEGATIVNO .. moj miško ni okužen .. mislim … uh .. kakšno olajšanje 🙂

kr razneslo me bo 🙂

a ni to SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEER :)))))))))))))))))))9

SRCE MI BO GLIHKAR POČU 😉

MORM IT MAL DIHAT .. SONČKI STE VSIIIIII !!! lubče vsem !!

🙂

VAŠA B.

SUPEEEEEEEEEEEEEEERRRRR

ma ni lepšega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zdej, zdej pa=ta prava POMLAD-TKOOOOOOOOOOOOOO

Lubčke tut tebi in na bušija

O bela cesta, o sto in eno sonce, Barbi, sam da je ta nori ponedeljek mimo, ta trinajsta ura mimo in mimo vse te nartahujše skrbi.

Ko pridem damu, odprem flašo tudi jaz in bom nazdravila tebi in tvojemu malemu !!!! Samo da je mimo to noro čakanje. Srečno Barbi.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Vidiš tut jaz bom odprl terančka in…. na zdravje VSEM

Ampak ne danes, ne B ?
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9

Ej…si mi nardila lep dan veš?

Pa šta sam t ja reko….nema sekire ej !!!!
Sam kaj ku boš zdej spizdila kdovekam za kdovekolk cajta :((((

Naj te Bog čuva kamorkoli boš šla. Tebe in tvojo pikico.
S.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Ja, mi se ga bomo danes vsi napili od veselja zate, draga Barbi.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A pol boš šla pa še regrat nabirat

Aha !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hahahahaha

hehe pa mu mal lučk regratovih umesla zraven u solato.))))))))))))))))))))9

pa še kakšno pasjo petardo

;o))))))

Barbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sem jest vedu… prov čutu sem.. da bo vse OK :)))))

če pa to ni en lep ponedeljek :))))) a ne ….. zajči ;)))

lep popoldan Barbari, lep popoldan tud vsem ostalim tuki gor… Jani gre med žepne priročnike 🙂

sončki ste vsi .. sem ful brez besed .. sej se vidi ane 🙂

saškooooooooo … upam da res ni prvi april vse skup … drugač pridem k tebi in te … zmeljem :)))) s špinelom vred :))

u sej res .. a sem si zdele enga zaslužila :)))) ma sej vem no .. še mal bo za počakat 🙂

lubčke vsem … tistim z vinčkom pa … na zdravje … B. bo tudi sam da banda dam pride :)))

B.

New Report

Close