Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Barbara Špruk…..resnica?

Barbara Špruk…..resnica?

To pa sprašujem zato, ker je v naši temi tudi Shizofrenija prisotna.

Problem je, da duševno zdrav človek ne razume duševnega bolnika. Med tema dvema osebama je neskončno globok prepad.

Med mano in mojo psihiatrinjo je v resnici neskončno globok prepad. Že pred časom sem ji rekel, da se po strokovni plati ne strinjava. Ona zagovarja ortodoksno psihiatrijo, kar je povsem razumljivo. V nasprotnem primeru bi izgubila službo in licenco.

Potem je pa še problem medčloveških odnosov. Slabi in nekvalitetni medčloveški odnosi negativno učinkujejo na duševno zdravje.

Ja pa še to moram povedati, da potem ko sem bil od mešanice zdravil tako zadet, da zase nisem vedel in sem se počutil grozljivo zanič mi je en pacient ponudil cigareto. Ko sem pokadil cigareto je prišlo do čudežnega izboljšanja počutja. Nikotin tudi zmanjšuje stranske učinke nevroleptikov. Ker nisem maral fehtariti za cigarete sem potem kadil ogorke iz pepelnikov. Svojih cigaret nisem imel, ker takrat še nisem kadil. Akinetona mi pa psihiater ni dal.

Ta psihiater si niti tega ne zasluži, da bi tu njegovo ime zapisal.

Moja psihiatrinja že kar nekaj časa ve, da sodelujem na tem forumu.

🙂

V naslovu teme je omenjena Barbara Špruk. V tej temi je omenjen tudi Joc. Joc pozna moje ime.

Ja, zamenjaj psihiatro, pa bo.

Če bi se kakšna psihiatrinja opogumila in tu zapisala svoje ime bi bilo super.

🙂

Ta tema v kateri sodelujemo je svojevrstna mojstrovina. Avtor teme je genij.

Invega, vi ste avtor teme.

🙂

Robert Porenta

Barbara Špruk

Peklenska psihiatrija odhaja v posteljo.
Lahko noč

xrobe

Dobro jutro

Veste, v preteklosti se je na psihiatriji marsikaj dogajalo. Vsi duševni bolniki tudi niso totalni idioti, da ne bi vedeli kaj je prav, kaj pa narobe. Največji hudič je, ko pacient pride v konflikt s psihiatrom.

Avtorja zanima resnica. Nadaljujmo…

Invega, malce sem prebrala vaše tekste na forumu. Izredno zanimivo.
https://med.over.net/forum5/search?i=127&d=7&f=151&sort=0&l=0&q=Invega

Glejte, v resnici je v tej temi shizofrenija ves čas prisotna. Brez shizofrenije te teme ne bi bilo.

Vam bom pa povedal še drugače. Brez shizofrenije niti sveta ne bi bilo.

New Report

Close