Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Barbari…

Barbari…

no tista mandolina ni bla glih.. je bla kitara.. luna.. hmmmmm v tisti megli.. ni blo videt… mesečina.. v tistem mrazu tud ne kej preveč.. tko 😉 ampak

tud men je blo lepo in tud Jani bi… šeeeeeeeeeee :)))

seveda te ne bom … ti boš laufal in rikšo vleku … jest bom pa sedela na rikši … in te itak ne bom mogla ujet :))))))))))))))))))))))))))9

:)))))))))))))))))
Veš Jani , jaz znam lepo prpelat do konca :))

Kva se pol devico Orleansko delaš

Pr men se je zaskoču na 400

Mam pa tako lepo ritko hehehehehe

B. se zdele za neki časa poslavla … sem še v pižami :))) se morm it mal poštimat da bom lepa na moj RD :)))))))))

Ja kuga pa je pol svetil ? :)))
Joj , kako lepi spomini…se spomnim solze smeha so mi tekle od mojzesa:))) pa nikoli ne pozabim najinega pospraulanja :)) pa zajček bi še….kaj pa vem tolko smeha ..vsega—meni je fino da mi je / nam je lepo…sej bo še….sej bo …..mora bit.

če lune ni blo , ma kozli so bli to pa vem :))

oooo tud Jani bi bil rad na tem.. avionu :))))

OK …lepo se zbaši iz pižamce ven …pa se beremo potli…pr men use spi , pa grem zdej izkoristit to pa prpraut kotel za kosiu…pa še pridem mende :)))

se ne delam .
SEM

sem angel in oličenje kreposti .

:)))))))))))))))))))))))))))))) bo to.. še kdaj in… jest bom zraven… če bo luna al ne :))))

sej boš…
Avio companie še niso imeli tako norih , prijetnih in dragocenih strank kot smo mi .
Polet za nami , bi vsej ekipi poleta povsem spremenil ritem ( no, najmanj ritem :)))))))))))))))

tud jest zihr .:)))

ZTMR
zajček te ma rad

lahko kr kuj ustanovimo svojo AVIO cvompany :))) pa.. še kerga damo zraven.. za balast :))))))))

sej nima merilca obratov…
mau s šraufencirjem požoki…
da ti ni zaribu ……
ventil mislm

a da ga potli kje skipamo:))))))))))))))))))balast mislm….

hahahahahahaahahaha

to pa le

A svinski

Nič bat. vse pod kontrolo

Uh tole moram premislit, kaj bi v zameno ti še lahko delau ..hmmmmmm
glih mi zdej ne pade na pamet…
štrikat znaš al pa mogoče bi ti ustrezalo lepljenje tapet slikanje zidov ,to lahko počneš venomer :)))

:))))))))))))))))))

Jani bi zdej….. eh :))) n’č nam napisu 🙂

Lepo mej, tud Jani se poslavalja, ga kličejo obveznosti…. lepo mej Barbi, lepo praznuj, ostali pa… čau 🙂

fino je poslušat tudi ansambel bratov Poljanšek ali pa morda kako nedeljsko dopoldne ob kosilu ansambel tulipan.

New Report

Close