Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Barbari…

Barbari…

guvedski

… ker si mamica, ker spet boš mamica, ker si v prvi dekadi ovna menda, ki označuje ljudi z dobrim značajem, ker se bliža materinski dan, ker imaš ti rojstni dan, ker si je Jani uspel zapomniti tvoje sanjave oči in nagajiv nasmešek, ker …. in ker je teh “kerov” še veliko veliko, ti namesto vseh lepih želja, ki bi ti jih lahko napisala, pa bi bilo predolgo, izpisujem iz knjižice o materi tole:

“Kar je čudovito, kar nam lahko vzbuja veliko upanje in vero v prihodnost, v kateri bodo ženske roke izboljšale in stkale otroška in ženska življenja, je vse tisto, kar nam je uspelo nehote nameniti svojim otrokom (…) nežnost, hrepenenje, zaupanje vase, obujanje poguma, za katerega nismo vedeli, da ga imamo, natančno razumevanje drugih ljudi, popolno spoznanje vrednosti in nevarnosti življenja. Materin boj za otroka – z boleznijo, revščino, vojno, izkoriščanjem in brezčutnostjo, ki nižata vrednost življenja – se mora spremeniti v splošen boj, ki ga ljudje bijejo iz ljubezni in hrepenenja po preživetju.” (Adrienne Rich, roj. 1929)

Tako, draga Barbi, to je moje voščilo. In lep dan poleg vsega, jasno! In veliko smeha in veselja.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

mmmmmmm

Evo, iz prve roke hehehehe

… pošiljam zvončke , trobentice , rumene narciske , pisane krokuse , vijola dišeče hijacinte , vmes pa prostorčke zapolnim s poljubčki zate srce – ostani tako sonce še polno polno let !!!

Vse našteto je iz Nikitinega vrtička 🙂

sam tapet mi ne omenji. Kdo bo pa to pizdarijo čez čas dol vleku

🙂 … niki hvala za rožice … pri nas jih še ni … zato tolk bol sedejo 🙂 .. in hvala za lepe želje …

pa pozdravček ke na primorsko …

B.

mariči … globoke misli 🙂 … hvala ti za njih … in hvala za vse … B. je kr ganjena ob vseh teh lepih mislih .. željah … ljudeh tuki na forumu 🙂

lubčka čist vsem !!!!!

B.

stran od kompjutera in VEN

Vase najboljše no Barbi..sej lepo stopicljaš za menoj…hehehe

še Liliko počakam..hehehe:))

Hej mamica,veliko lepega želim še naprej…Lupčka obema..tud mali princeski v trebuščku..jep!!

New Report

Close