Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Barbari za rojstni dan……

Barbari za rojstni dan……

Barbara, nekje sem bral, da si točno 2 dni mlajša od Mariči…… :))

Torej, naj ti zaželim, da bi bile vedno vse zvezdice na tvoji strani in da bi ti vedno svetilo najmočnejše in najtoplejše sonce!

Vse naj, naj… ob tvojem rojstnem dnevu!

Jani

Barbi !

To, da nismo vedeli, veš . Zdaj, za v prihodnje, vemo ! :))
Zatorej, še enkrat, Vse najlepše, vse najboljše, in če moja beseda ” gor “, kaj zaleže, naj se ti uresniči….

zajček

Vse naj naj naj….

nova
Uredništvo priporoča

Barbara,
vse najbolje in najlepse za tvoj rojstni dan…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

aha … prav si prebral 😉

sam zdej ne vem .. al se men leta prištevajo .. al se mi odštevajo .. al bo pa pomlad … mal me meeeeeeeeeeeče 😉

Jani, zajči, pandica, ježek ….. hvala za lepe želje .. jih pospravim .. da jih bo za celo leto dovolj … :)))))

pozdravček,

B.

Barbara, daj prosim v ta predalček še moje lepe
želje tabi za tvoj praznik. In naj se med temi željami
znajde tudi že kakšna uresničena. In naj prijateljstvu ali
-stvom, ki ga kalimo tu gori, nikoli ne odmrejo korenine,
naj bo to prijateljstvo, ki se ga boš še dolgo spominjala.
Vse lepo in vse dobro, kapljico pelina odstrani iz kupe
penečega vina in vino zaužij s tistim posebnim poznavajem
dobrega, ki bogati naše življenje! Ja, veliko ribic je tu gori,
veliko marčevk, ali pa si morda že kaj ovna???

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Barbara, tebe naj kar mal meče…. vse kaže da je tale pomlad letos …. od hudiča! Tud v naših krajih ma tale pomlad ene.. podaljške.. tako da…. to pomlad ne obljubljam nobene resnosti!

Jani

Barbi vse naj naj…..da bi bila zdrava in vesela ,da bi te tvoj sonček z vsakim novim dnem razveseljeval bolj in bolj…

Da bi ti se dolgo igrala jabučka in pa zablujenci..hehehehe Skratka vse naj naj!!!

P.s. tud vodnarke smo vmes..heheheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pridružujem se iskrenim čestitkam, da bi ti ta pomlad prinesla najbolj barvite misli, zamisli in izpolnjene želje.
muca jaz sem tudi vodnarka, glej ga šmenta saj smo sami “zimski pomladki”, pravijo, da so zimska “legla”najboljš…….haaaaha
paty

paty

hahaha ja seveda paty… smo naj naj..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

… podalške .. ki segajo do nas :))) … hehehehehe .. se vid da sva skor soseda 😉

sicer pa .. kaj češ bit resen … resni bomo pol … kasnej … kasnej … kasnej … kasnej …. :)))))

B.

hvala Marija .. so že v predalčku :)))

bojo prišle prav v tistih dneh .. ko ne bo šlo vse tok po planu 🙂

a veš .. jest sem bla zmeri prepričana, da sem tazgorna ribica .. tista, ki gleda naprej … zdej, če je v meni kej ovna .. nimam pojma … mislim pa, da sem kar taprava riba .. imam čist vse tiste lastnosti, ki naj bi jih ribce imele :)))))

.. pa nas je res kr ene par tuki … ribic 🙂

B.

hehehehehe … jabčki ja … so dobri ane 🙂

tud za RD pašejo 🙂 … hvala muca tudi tebi …

B.

Barbara… kolk je pa tale forum danes dolgočasen…. pa take podalške ma tale pomlad…… Ma bomo mi resni…. enkrat… enkrat….. enkrat…..

Barbara… Na zdravje!

Janija… kasneje…. enkrat…… meče hehehehehehehehe

ja sej … veš mam jest tudi vodnarčka doma …. :)))

hvala Paty … tisto tvoje nedelsko kosilo se mi še vedno mota po glavi :))) njami …..

B. ima fuuuul rada morske zadeve ……

No… tud jest mam … vodnarko doma… 🙂 tko da.. :)))))))))

Jani ma od vseh morskih zadev najrajši….. otočke s palmami… pa kakšno mrežo in … kakšno….. jej jej.. pa res meče :))))))))))

hej Jani … da nis ti dons namest mene kej popil :)))))))

hehehehehe …. ti privoščim, veš da ti :)))))

a tema na forumu :))) ja če je pa zuni tolk lepo … sonce nabija … se ne splača bit preveč not zaprt ane 🙂

lepo se mej …

B.

……………..ribico……………………:))))))))))))))))))))))))))

hahahahahahahahahahaha … meče meče :))))))))))

drugač pa mreža je ok … če pa dobro razmislim … tud otočki pa palme … uh … dej nehi …. bom mela spet mravlince :)))))

ZAJČEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK……….. je že kaj boljšeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

Ja… ribico hahahahahahahaha. zajček, zajček.. zmeraj najdeš…. tisto optimalno varianto :)))))

Jani išče ribice :))))

a nismo glih ugotovil .. da je tuki ribic … kr neki :)))))

Je, malo boljše ja !! Je malo potrajalo, ampak samo da je!

O ne Barbara :)))) Za metat pa jest ne rabim glih kej popit.. k prime prime tud brez… pijače :))))))))

Tema je res tema 🙂 k zuni sonce nabija…. ajd, jaz zdej grem tja… k sonce nabija :))

Se moram posloviti Barbara in upam.. no ja.. ti kar pejt ven na sonce…. se bomo brali kasneje.. jaz se vrnem sem…

Lep popoldan vsem skupi, predvsem pa vsem tistim, ki imajo danes rojstni dan :)))))

Jani

No viš 🙂 je pomagala tista lučka zjutraj 🙂 Zajček lepo se mej, jest se za 2 uri poslavljam.. popoldan bom pa spet tuki.. in bomo lahko kašno rekli, ali pa zapeli :)))))))

Jani

oki, se beremo !

pa, pa !

New Report

Close