Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek BARBIIIIIIIIII….

BARBIIIIIIIIII….

sej veeeeeeem no 😉

knjiga trenutno stoji … ni časa .. ni volje … sej bo .. če ne prej drug teden ko gre tamal spet v vrtec 🙂

A ti si pa na bolniški oz. porodniški

aja … a tolk firbčen si ti??

a te zanima kolkrat al kako?

uh … ja .. bolniška do 10.3. … pol pa … ne vem še … v službi so mi rekli nej ne hodim nazaj 😉 nej izkoristim kar mi nudi država … kaj bo dohtrca rekla pa še ne vem …

ni glih fino ker se skor eno uro vozim v službo .. v eno smer 😉 in to ni glih prijetno 🙂

izkorist kar ti nudi država, ne bot nora k moja. t zadnji dan so jo pa še napizdl

ma ja

no … jest mam tako direktorco … ne vem kako nej rečem … ful je človeška … k ena mama 😉 … pa je čist privat firma in ona je lastnica … sam vseen … če si ti fer do nje je ona ful fer do tebe … in mi je pač rekla nej izkoristim … s tem da kao pol ko bo čas da se vrnem … nebo nobenga problema za nazaj … upam da to drži 🙂

v glavnem … prvič je država izkoristila mene … zdej upam da bo obratno 😉

a je tvoja še na porodniški?

no … jest mam tako direktorco … ne vem kako nej rečem … ful je človeška … k ena mama 😉 … pa je čist privat firma in ona je lastnica … sam vseen … če si ti fer do nje je ona ful fer do tebe … in mi je pač rekla nej izkoristim … s tem da kao pol ko bo čas da se vrnem … nebo nobenga problema za nazaj … upam da to drži 🙂

v glavnem … prvič je država izkoristila mene … zdej upam da bo obratno 😉

a je tvoja še na porodniški?

te pesti pomankanje seksa?

Ne ne, dela cca pol leta že

A to je odgovor.

Tebe sprašujem DA NE

Ps: zdej ga je dost, mmed nosečnostjo je blo mal

sem že prvič prebral hehehehehe

eh odgovor … pogovor je 🙂

tuki pr nas je skos ok 🙂

mogoč … zdej k hormončki norijo … je mal več … sicer pa … ej … ne štejem :)))))

Ja blagor se tvojmu. Moja je bila takrat zelo škrta hehehehe

se mi je zanč zdel da si reku da tamala šele gre v vrtec … al je pa zdej še mal v privat rokah 🙂

:)))))
ja če zeza spet tale šit 😉

pa ne po dreku brskat, raje po forumu no :o)))))))))))

pr men je zaenkrat še normalno :))) … če se spomnim pa 6 let nazaj … pr prvemu … madonca kaj so pa šele takrat delal hormončki :)))

še let pa pol pri tašči. V vrtec pa ko bo stara 3 leta pa še mal čez

hehe … to itak 😉

ahaaaa … mate vse poštudirano 😉

pr nas je šel kr v vrtec 😉 .. klinc pa tašče 😉

:o)))))))) upam. Ja spet bova razbila server

Barbi, v skušnjavo me vodiš

ma men se zdi da zdej mal bolš dela tole 🙂

Ma tako se je iteklo in smo se prav odločili

New Report

Close