Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Barćič je v stečaju

Barćič je v stečaju

https://www.cosmopolitan.si/zvezde/uau-poglej-kako-razkosno-stanovanje-ima-v-budvi-iris-mulej/

Pravkar objavljeno.. 🙂

Super, naj ima. Trdo si ga je prif….. Ampak od vsega mi je najboljša fotka, ko zgleda kot da si brije obraz. Šele ko povečaš sliko na telefonu s solidno velikim ekranom, se razloči, da je pri vsem cajtu za guncanje afen izbrala malce storasto sliko.

Nič od tega ni njeno, niti njegovo. Stanovanje ima Barčić na voljo, dokler dela za lastnika Dukley. Oprema, ki je v apartmaju je standardna, opremljal je arhitekt. Na spletni strani, kje se apartmaji oddajajo, se vidi, da je vse na enak princip.
Cenena Iris nima čisto nic s stiliranjem. Je pa s svojim “visokim” IQ poskrbela, da so dacarji vzeli Barčića na piko.
https://nekretnina.me/en/properties/budva-dukley-residences-luxury-apartments-65m2-108m2-near-the-sea/

Tale stanovanja in podobni tkompleks novogradenj v ČG so predvsem za “time sharing ( dolgoročni najem)” varianto – za bogate tujce , ko plačajo vnaprej za nekajletni najem, pa bivajo v njih 1x letno. Niso lastniška. Tisti, ki to tujcem trži, se s tem dol ukvarja, pač biva v enem takem stanovanju – verjetno se tudi selijo ko mačka z mladimi in je tak nakup na dolgi rok slaba investicija, ker gredo za “posli” in s poslom”.

Sem malo pobrskal po netu.
Ko sta se preselila, je Mulejeva dala izjavo, da je Barčič lastnik nepremičnin v Budvi. MOJBOG!
V petnajstih letih ni bil sposoben izplačati malega stanovanja na Jesenicah, ki se bo zdaj na javni dražbi prodajalo za 40.000€. Hiša v Komendi ni njegova, plačuje najem zanjo in stanovanje v Budvi je v lasti podjetja, v katerem Barc dela.
Imel je firmo EUPT. Je propadlo. Naredil je kup pufov, fantom ni izplačal plač in pobegnil v Afganistan. To je oh in sploh podjetnik!
Podjetnik, ki dela v minus!

Iris živi v najemu v vili in plačuje okoli 2.000e na mesec. Vidim jo pa res ko zpunčko se sprehaja okoli,vedno v nulo spedenana in našminkana. Enkrat pa ko je jogirala in bila brez čisto povprečna ko vse ženske pak zelo suuuha.

https://novice.svet24.si/clanek/zabava/estrada/567286bf85db1/iris-mulej-se-je-preselila-v-crno-goro
Kot smo izvedeli, se Admir ukvarja tudi z nepremičninami, saj je lastnik luksuznih apartmajev v Budvi.

Taki in podobni računajo predvsem na zaslužke z objavljanjem na Instagramu&Co social media platformah. Iskanje sponzorjev, fotkanje z njihovimi izdelki čobljenje račjih ustnic zraven, joške na izvolte,…… Tako dela večina Instagrama samopromotork, ki razgaljajo svojo zasebnost na spletu.

Ima pa napirmer ena samska slovenska starleta pač več sledilce na teh profilihv, kot ona :). Jasno, odpade vsaj polovica tistih sledilcev, če imaš že otroka in nekega partnerja, kot pa če se ena predstavlja za še samsko, z za moške glavnimi atributi na izvolte. Moški kometarji so včasih res priceless pod takimi fotkami 😀

Se pa da s tem Instagramanjem tudi pri nas že kar dobro skozi pridet vsaj kar se nabiranja in pridobivanja goods-ov tiče – pridet do zastonj izdelkov – ena bivša sošolka od hčerke je en tak InstaFreak – dobiva zastonj obutev, oblačila, ,pa iPod slušalke naprimer, ker ima res ogromno sledilcev ( jasno tujina več, kot SLovenija), si jih je naštepala v zadnjih dveh letih. Tavšečkani se pa zahvalijo z izdelki torej, ne kešem…… Eni pa s paketi niso zadovoljni, bi raje keš…..

Kaj sta se potuhnila, Iris &financ minister.
Nobene izjave.
Ima pa Barcic kar neki v malhi. Samo tista podrtija na Jesenicah in pokvarjen porše res nista vredna nič. Mogoče vse skupi 30 000 €.
Itak pa stane živlene na veliki nogi. Iris ima še gospo, ki ji pospravlja flet, Barc da mu sprehajajo psa…. plus ves drug prestiž.
Noben te ne bo samo gledal in stregel.

Sam kaj pa on dela kot director marine – en varnostnik?

Ja, Iris ga je potopila, ker se kaže po tračih in zdaj se zanka zateguje.

Nisem fenica Iris, ampak mi vseeno ni jasno, kako to mislite, da je ona vse partnerje spravila na kant?
Kako? S čim? Zato, ker jo preživljajo? Pa saj je veliko takih parov, da možje preživljajo žene.
Meni se Iris ne zdi pretirano zahtevna, tudi po oblačenju se vidi, da nima nekih dragih znamk na sebi.

Pa še to … jaz ne vidim, da bi Iris živela na veliki nogi. Po čem vi to sklepate? Res imata nadstandardno stanovanje, ki jim ga nudi delodajalec, ampak na Instagramu Iris ne objavlja nobenih luksuznih potovanj, torbic, ur. Nič posebnega. Meni se zdi, da živita pač povprečno življenje družine z majhnim otrokom.
Kje je ves ta luksuz in življenje na veliki nogi? Sori, jaz ga ne vidim. Lahko pa, da sem slepa …

Kak te ne opaziš, da živi na veliki nogi?
Brez da bi kaj zaslužila, imela vrt, kaj skuhala – en šnicelj za deda?

Same ene kremce pa šamponi…. okej, dobi za šenk. Pa cote – dobi za šenk. Da dela reklamo oooh ‘moja koda vam prinaša ta teden 15 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popust’ – pa kdo je še tako blesav?
Že tamalo prova v posel. (čudno, da to musliman pusti)

V resnic je prisesana na tipa, da leta sem pa tja. Živ parazit.
Samo če sta tako zmenjena – ni panike.

Slej ko prej pa pridejo na površje vse te finance.

Jaz mislim, da sta enkraten tandem.
Tip, juznak, nasopan s steroidi in ovenela misica, ki komaj spacka skupaj kaksen razumljiv stavek.
Oba sta polna samega sebe in uživata, ko “nategujeta” ljudi s svojimi zgodbicami o uspesnosti, pomembnosti, itd.
Ljudje, ki jima nasedejo imajo hitrost sivih celic, ki je na nivoju želve, ki se goni.
Rezultat je kakrsen je.
Brezglavo izpostavljanje za koga?! Plunila sta v lastno skledo.
Iris je se enkrat dokazala, da je kokos. Predvidevam, da bo kot podgana prva zapustila potaljajoco se ladjo.
Barcicu se najvrjetneje mesa, vendar bo se vedno naprej lagal in prikrival resnico

Itak laže Baric, da ne živi 10 let v SLO. Aajaa? In pol nisi nič dolžen?

To mogoče laufa med črnogorsko mafijo. Ne daj bože, da se jim zameriš.

Zakaj si po časopisih Barčič?
Zaradi Iris, k se hvalisa, kako je vse oh in sploh.
Še tamalo razkazuje. Kako sedi, kako je ljubka. kako skače… Pa zaročni prstan pa potovanja….
ohh vsi smo vzhičeni. Kakšna ljubezen, strast.

Tok časa, da te je potunkala. Zdej pa se znajdi. Zaradi te frajle, ki vse da v javnost.
Noo ne vse (hehe) – vsekakor pa preveč.
Saj se boš znašel. So te pa babe orenk olupile.
In nisi srečen.

Kolk mate vi casa da si izmisljate stvari.
Pa kva pol ce je dolzan. Izkoristu je drzavo kr jo lahko, ker zna. On pa Iris in njegov otroc vseen dobr zivijo, ceprov so dolzni. Tip ve kako se it te stvari. Vsak bi ce bi lahko.

Pa Iris ne zivi v Komendi, ampak v Budvi. V Slovenijo pride k mami na obisk. Barcic ma pa se eno hcerko v Sloveniji k jo pride pogledat.

Brez skrbi da Maja ne bo ostala brez prezivnine, ker ma on dost kesa.

Vzel bojo kar je neuporabn. Ce bi blo uporabn bi itak ze skril. Ma on novga Porscheja v Budvi bodte brez skrbi.

Mafija mutna. Nista poštena. In pol je konc lažne afnarije.

Ko o čemu ti tu o poštenju

Vsak, k lahk in ma možnost obrne državo sad pa sad

Evo to. Pa še večino njunih frendov.
Dost je, za me je vse povedano.

tipičen, da ne rečem kaj, ki se hitreje razmnožuje kot uporablja možgane

In ti dokazuješ, da nimaš možganov in posledično onaniraš nad “stečaji” ljudi, ki prikažejo stečaj, kljub temu, da imajo in bodo imeli več denarja, kot si ga ti zmožno sproducirati v 10 življenjih… 🙂

BTW, naša država je polna “revežev” brez premoženja, takih z vilami na drugih koncih sveta. Zakonodaja, ustrezna za Balkan in balkansko mafijo.

So what!

In ti dokazuješ, da nimaš možganov in posledično onaniraš nad “stečaji” ljudi, ki prikažejo stečaj, kljub temu, da imajo in bodo imeli več denarja, kot si ga ti zmožno sproducirati v 10 življenjih… 🙂

BTW, naša država je polna “revežev” brez premoženja, takih z vilami na drugih koncih sveta. Zakonodaja, ustrezna za Balkan in balkansko mafijo.

So what!
[/quote]

So what??? Važno je , da si človek. Da greš zvečer s čisto vestjo spat! JASNO??
Ne pa da se zbujaš v nočnih morah, potrebuješ trip…. da preživiš! In skoz nekaj glumiš. 🙁

Brez skrbi bod da gre Barčić spat brez slabe vesti. Zjutraj pa vstane in si zamisli nov posel, popije Moet, se vsede v svojega Porcheja, popedena svojo bejbo Iris in uživa lajf kakršnega ti nikol niti v sanjah ne boš imel.

Treba se je znajti. Tvoj problem če se ti ne znaš in sam jamraš tuki

A ti mu pa pereš gate? Sprehajaš kuzlo in za Irisovo pobiraš dlake?
K tak vse veš….. :-))))) Kok si pa plačana? Je kr razlika med Montenegro in Slovenijo??


Popedenat Iris, kdo nje ni pedenov, to res ni nek dosežek.
Si izmisli nov posel? On je placan, da naredi kar se mu rece. In njegova vest ne bo nikdar cista. Pri 37 letih, jih kaze scuzanih 47.
Popije moet. Tipicno “pedrasto “ nastavlanje za instagram.
Ce te to preprica o kvaliteti človeka, potem naj ti bo jasno, da si kaos, ki samo uničuje zrak na tem planetu.
Barcic je en nic od nic.

New Report

Close