Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek barve za lase Respect – kakšne izkušnje?

barve za lase Respect – kakšne izkušnje?

Ima katera tole naravno barvo za lase Respect? Ali vam prekrije sive lase in ali je obstojna? Ker ni ravno poceni, bi rada prej kak vaš nasvet.

Prav z barvo nimam izkušenj, imam jih pa s prelivom, ki se prodaja v blazinicah. S tem barvam popolnoma sive lase svoji mami, ki se ne sme barvati s pravimi barvami. Pokrivnost sivine je vsaj 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, lasje so lepi in sijoči. Prava barva bi morala pokrivati 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Priporočam to znamko.

Jaz imam slabe. Edina barva, ki mi je povzročila srbenje in izpadanje las. Tako da obvezno naredi test.
Nimam občutka, da je tako naravna kot piše.
Morda sem pa samo jaz alergična na kakšno sestavino v njej


Za tole pa sploh nisem vedela. Prosim, povej mi, koliko časa pa drži ta preliv na laseh? Samo do naslednjega umivanja, ali kaj več? Mogoče bi bil pa ta preliv ena vmesna faza med dvema barvanjema, ker se zdaj barvam enkrat mesečno.


Za tole pa sploh nisem vedela. Prosim, povej mi, koliko časa pa drži ta preliv na laseh? Samo do naslednjega umivanja, ali kaj več? Mogoče bi bil pa ta preliv ena vmesna faza med dvema barvanjema, ker se zdaj barvam enkrat mesečno.[/quote]

Preliv drži zelo dobro, je pa res, da si mama lase zaradi starosti bolj redko umiva, kot si jih mlajši ljudje. En mesec zagotovo zdrži, pa tudi če se malce spere, je še vedno lepo. Uporablja pa svetlo rjavo barvo. Jaz jo pustim na laseh 60 min, da je bolj intenzivna. Tudi odtenki so zelo naravni, vsi vedno hvalijo njeno frizuro in barvo. Preliva ne prodajajo povsod tam, kje imajo barve. Jaz kupujem v Mulerju.

Je bila v akciji -50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in opažam, da je v akciji večkrat letno v drogeriji Tuš.
Meni je prekrila vse sive lase, nisem imela nobenih težav, niti alergij.
Držala mi je vse do naslednjega narastka.
Sicer je pa ta barva namenjena prav za občutljivo lasišče.

Uporablja sodelavka, jaz pa sicer martis istega proizvajalca, ker ima neprimerljiv širšo paleto barvnih izdelkov (ki pa je glede na deklaracijo popolnoma identična) in sva obe zelo zadovoljni. Barva lepo prime (jaz sicer pustim več kot 20 minut) in se ne spira. Naravna pa seveda ni, le amonijaka nima in pa vsebuje tudi naravne izvlečke.

Tudi jaz jo uporabljam- barvo respect platinasto blond, in je vredu, sivih las še nimam, mi pa lepo prekrije temen narastek, nič me ne peče, niti ne srbi.Dobro je tudi da ne smrdi, to pa zato ker nima amoniaka.

Jo pa uporabljam, zdaj je skoraj 2 leti.
Tako da , poskusi jo, jaz jo lahko samo priporočam.

lp

sem jo uporabljala cca pred 2 leti. Ker sem imela že sive lase med svojimi, moram reči da mi sivih ni v celoti prekrila. Uporabljala sem blond barvo . Tudi v navodilih mislim da je pisalo da ne prekrije 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sivih. Res pa je kot je že ena omenila da nima hudega vonja, ter naredi lase mehke. Očitno na vsaki drugače odreagira. Sem pa tudi jaz opazila da jih ima Tuš večkrat po akcijski ceni.

New Report

Close