Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Bbw

Bbw

Zdravo sem moski 48 let,tukaj išcem kakšno žensko močnejse postave,rad bi spoznal kakšno debelo z vecjim oprsjem če si kje se javi ,lahko greva kam v toplice,častim jaz,poklici 069 685 117

Pozdravljen, te res nebo sram z debelo žensko v toplicah ? Jaz sem debela, pa se moj partner noče z menoj kazati, kaj šele v toplicah. In debele ženske imamo tudi trebuh velik, ne samo polno oprsje.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Martina545, 30.04.2023 ob 17:00

Pozdravljen, te res nebo sram z debelo žensko v toplicah ? Jaz sem debela, pa se moj partner noče z menoj kazati, kaj šele v toplicah. In debele ženske imamo tudi trebuh velik, ne samo polno oprsje.

 

TAke se mi dopadejo,mocnejse postave,zato se lahko se zmeraj katera javi

nova
Uredništvo priporoča

Nusem suhi a. Mam nekaj zaloge okol trebuha..

Kam pa hodis v toplice..

A bi se kaj razvajala.

Tudi meni so bolj všeč ženske bolj polne postave.Pač stvar okusa.Nič ne bi imel proti spoznati eno luštno močnejše postave z bogatim oprsjem.Prav fajn bi se muckala.

Imam košarico 80 B če ti to kaj pove, višina 167 in 70 kg…

Aja, pa nusem prav zadržana. Rada ti jo nastavim in če me poližeš, bom srečna. Lohk bi se cel vikend lizala. Bi ti pzsrila

Odgovor na objavo uporabnika
Karmen769, 02.05.2023 ob 06:50

Imam košarico 80 B če ti to kaj pove, višina 167 in 70 kg…

Aja, pa nusem prav zadržana. Rada ti jo nastavim in če me poližeš, bom srečna. Lohk bi se cel vikend lizala. Bi ti pzsrila

Mmmm to pa je ponudba za dobro jutro.

Javi se mi na [email protected]

Pa se zmeniva.

Ejla, odlična kombinacija!

Saj veš kaj moraš, piši na [email protected]

    Sem dober tip s svobodnimi nazori in veliko energije.

Veliko, veliko “fehtaš” za močnjejšo žensko. Res me zanima, koliko se jih javi  in koliko si jih že “dal čez”.  Kaj res,  da  nobene ne dobiš in obdržiš neko zvezo,  ker opažam, da veliko iščeš?

Lp

Ojla, če je katera za akcijo naj piše na

[email protected]

 

lp

Zdravo ,kje ste debeluške,zakaj ste sramezljive,ena je klicaja pa se ni oglasila,brez strahu,greva kam v toplice ali kam drugam,069 685 117

Odgovor na objavo uporabnika
Martina871, 06.05.2023 ob 21:55

Veliko, veliko “fehtaš” za močnjejšo žensko. Res me zanima, koliko se jih javi  in koliko si jih že “dal čez”.  Kaj res,  da  nobene ne dobiš in obdržiš neko zvezo,  ker opažam, da veliko iščeš?

Lp

Iščem pa ni resnih,ali jih sploh ni,vse same suhice

ajde da vidmo če res kaka debeluška išče… piše naj na [email protected]

zadeva: fukfehtar

Ni jih čez debeluške tudi meni se ful dopadejo. Sem star 35 let je tu kakšna iz štajerske?

Pisi na [email protected]

Pa se zmenima.

Evo mene majhna in okrogla ampak živahna in potrebna 😈😈

Odgovor na objavo uporabnika
Pikapoka489, 31.05.2023 ob 15:50

Evo mene majhna in okrogla ampak živahna in potrebna 😈😈

Iz Kje pa si

iz Kamnika

Pikapoka489 pisi mi na

[email protected]

Avantura 987 a nisi kar daleč od mene? 🤔

Odgovor na objavo uporabnika
Pikapoka489, 01.06.2023 ob 16:46

Avantura 987 a nisi kar daleč od mene? 🤔

Je kje kaksna debeluska na Dolenjskem ,Posavje,oglasi se pa se kaj dogovoriva,lp

Odgovor na objavo uporabnika
Pikapoka489, 01.06.2023 ob 15:54

iz Kamnika

p

Pikapoka,jaz sem bliz kamnika,piši mi na jakaracman34@gmail

Sem debeluska iz Dolenjske. Kosarica 100D.

Ce te zanima pusti meil 😋

Sem potrebna debeluška !! Mojmu se ne dvigne več, ker cele dneve preživi v avtomeh. delavnici in imamo potem v spalnici sušo. Rabim nekoga iz NG, da me dobro pof,…..

Lp, Maja

Jutro kako si, ev ce te zanima sam star 29 let, 18cm kurac, rqjca me debeluska 🙂 ce hoces napisi meil da se zmenmo

New Report

Close