Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bedasta imena za otroke – katero vam zmaga?

Bedasta imena za otroke – katero vam zmaga?

Katera so za vas bedasta imena za otroke?

 

Meni so to ta neka nova, kao moderna, ko je veter skupaj napihal nekaj črk in so rekli: Evo, tako bo pa našemu ime.

Kljukec

Sandokan

nova
Uredništvo priporoča

Poznam dekle, ki ji je ime Fides.

Lejs tai (čipkasto stegno, če se bo kdaj predstavil komu, ki mu je materni jezik angleščina)

Nar- sosedov fantek

Hčerka je Astra, sin je Kadett, pa me prav nič ne briga če so komu butasta. Aja pa v garaži sta tudi astra pa kadett parkirana.

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 24.01.2023 ob 13:24

Sandokan

 

Haha, Sandokani so pa zdaj že skoraj 50 letniki.

Odgovor na objavo uporabnika
tetamici, 24.01.2023 ob 15:31

Nar- sosedov fantek

V hrvaškem jeziku je “nar” granatno jabolko. 🙂

Žaš

Taj maj kaj naj jan ian mark teja taja aja inja minja mia tea adis denise dženifer mustafa mohamed mik nik pak žak žan luc ana marie maria ana anna hanna banana in podobne spakedranščine od imen!
še psi imajo normalnejša imena!

Vesper, Tai

Lina, Tai, Lia, Tim.

Odgovor na objavo uporabnika
Edino, 24.01.2023 ob 20:45

Taj maj kaj naj jan ian mark teja taja aja inja minja mia tea adis denise dženifer mustafa mohamed mik nik pak žak žan luc ana marie maria ana anna hanna banana in podobne spakedranščine od imen!
še psi imajo normalnejša imena!

No, nekatera od teh imen so pa res povsem običajna. Jan, Žan, Mia, Ana.. To so čisto vsakdanja imena, ki so zelo zelo pogosta.

Odgovor na objavo uporabnika
Yvd, 24.01.2023 ob 21:06

No, nekatera od teh imen so pa res povsem običajna. Jan, Žan, Mia, Ana.. To so čisto vsakdanja imena, ki so zelo zelo pogosta.

Če so pogosta še ne pomeni da so normalna!

Lia Liam tian tai tiara kiara inai …itd v tem stilu

Tai, Lin, Zo, Naj, Nel

eno je tako butasto – da si ga niti ne zapomnim – od sorodnikov znanci imajo sina s tem imenom – kot pravim si ga niti ne zapomnim nikoli, da bi ga lahko zdaj zapisala… je pa čudno da boh pomagi…

eno, ki je pogosto in ni tako čudno – je pa meni tako grdo, da nikoli ne bi imela otroka s tem imenom je ime Nace

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 24.01.2023 ob 15:02

Lejs tai (čipkasto stegno, če se bo kdaj predstavil komu, ki mu je materni jezik angleščina)

Tebi pa anglescina ne lezi prevec, kaj?

X Æ A-12  sin Elona Muska

Odgovor na objavo uporabnika
meni je, 24.01.2023 ob 13:43

Poznam dekle, ki ji je ime Fides.

Ti tudi?

Odgovor na objavo uporabnika
Takle, 24.01.2023 ob 22:51

Ti tudi?

a je od Kuštrina hčerka?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3585, 24.01.2023 ob 22:53

a je od Kuštrina hčerka?

Nope.

Odgovor na objavo uporabnika
Edino, 24.01.2023 ob 21:15

Če so pogosta še ne pomeni da so normalna!

Seveda so normalna, so krstna imena, stara slovenska. Tudi če imajo samo tri črke, niso spakedranščine, kot jih v svoji nevednosti imenuješ. Ana, recimo. Nik iz imena Nikolaj, Mark je Marko, Jan je  Janez…

 

Odgovor na objavo uporabnika
Takle, 24.01.2023 ob 22:54

Nope.

Da meni dajo starši takšno ime pa res takoj, ko imam pravico pr 18 se grem preimenovat… vse kar je prav, ampak to pa ni normalno

je že res,da se imena spreminjajo … ampak vseeno ena so tako nemogoča,da  to ni za nikamor. …

zdaj sem se spomnila še enega za punčko, ki mi je obupno Juno… meni normalen starš, ki spoštuje svojega otroka v Sloveniji ne bo dal deklici ime Juno… da bi men dala starša tako ime se isto preimenujem takoj pri 18ih.

New Report

Close