Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bedasta imena za otroke – katero vam zmaga?

Bedasta imena za otroke – katero vam zmaga?

Odgovor na objavo uporabnika
meni je, 24.01.2023 ob 13:43

Poznam dekle, ki ji je ime Fides.

Lažeš.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ne meči vseh v en koš, 24.01.2023 ob 23:43

Odgovor na objavo uporabnika
Edino, 24.01.2023 ob 21:15

Odgovor na objavo uporabnika
Yvd, 24.01.2023 ob 21:06

Odgovor na objavo uporabnika
Edino, 24.01.2023 ob 20:45

Taj maj kaj naj jan ian mark teja taja aja inja minja mia tea adis denise dženifer mustafa mohamed mik nik pak žak žan luc ana marie maria ana anna hanna banana in podobne spakedranščine od imen!
še psi imajo normalnejša imena!

No, nekatera od teh imen so pa res povsem običajna. Jan, Žan, Mia, Ana.. To so čisto vsakdanja imena, ki so zelo zelo pogosta.

Če so pogosta še ne pomeni da so normalna!

Seveda so normalna, so krstna imena, stara slovenska. Tudi če imajo samo tri črke, niso spakedranščine, kot jih v svoji nevednosti imenuješ. Ana, recimo. Nik iz imena Nikolaj, Mark je Marko, Jan je  Janez…

 

To so katoliska imena. Stara slovenska imena so cisto drugacna.

Odgovor na objavo uporabnika
imena, 24.01.2023 ob 23:52

To so katoliska imena. Stara slovenska imena so cisto drugacna.

že res ja tista so nam tudi danes čudna… ala če jih nekaj na hitro najdem teh starih slovenskih izvirnih imen: Benebod, Boželisa, Brzila, Brzota,Črnel, Črven,Debeloglav, Dobrožit, Dobrožica… ja  so uiber čudna… ja glih tak kot novodobne spakedranščine Fides, Juno, Leeloo…

 

drugače vsi vemo,da se imena spreminjajo skozi čas… in  če je bilo pred 30 leti Andreja ful moderno in pogosto recimo je danes tako Andreja takrat recimo Nika, Mia

ampak to so še vseeno normalna imena… neke čudne spakedranke ali pa boginje ne vem kakšne iz ne vem katere mitologije s čudnimi imeni – pa se mi zdi vseeno, da so čudne

evo še enega imena sem se spomnila med tem pisanjem – pri katerem se tudi takoj preimenujem – vem za punco po imenu Leeloo …  wohooo da mi dajo tako ime… UE kličeeee

nova
Uredništvo priporoča

Anal, Anus, Lucifer, Robocop, Uber, Kendži, Zizi, Tuba

Resnično, imena zavrnjena na občini v Franciji

Potem pa razna imena iz pasjih legel : Lin, Lan, Lala, Lia, Lon, Loa…

 

Iona- deklica od znancev

Odgovor na objavo uporabnika
ni Fides, 24.01.2023 ob 23:52

Lažeš.

 

Nikakor ne lažem. Na žalost…

Lahko bi napisala njen priimek. Ampak ne bom, ne morem in tudi ne smem.

Če ne verjameš, tvoj problem. Nimaš pa najmanjšega razloga, da me obtožuješ, da sem lažnivka.

Odgovor na objavo uporabnika
angla, 24.01.2023 ob 21:28

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 24.01.2023 ob 15:02

Lejs tai (čipkasto stegno, če se bo kdaj predstavil komu, ki mu je materni jezik angleščina)

Tebi pa anglescina ne lezi prevec, kaj?

 

no, lahko je tudi šnelfukarca ali pa čipkaste hlačne samostoječe nogavice, čeprav manjka ena besedica, pri besedi thigh sem pač imela prvo asociacijo na stegno. (the thigh) za štunfe mora bit še high zadaj. ali pa vsaj s

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
meni je, 25.01.2023 ob 12:28

Nikakor ne lažem. Na žalost…

Lahko bi napisala njen priimek. Ampak ne bom, ne morem in tudi ne smem.

Če ne verjameš, tvoj problem. Nimaš pa najmanjšega razloga, da me obtožuješ, da sem lažnivka.

Fides

Število

 prebivalk

Slovenije z imenom

Fides

:

6.

To ime je po pogostnosti med ženskimi imeni na

3.061.

mestu

 

, med vsemi imeni pa na

6.517.

mestu.

 

Podrobnejši prikaz za to ime ni mogoč zaradi varovanja

statistične zaupnosti.

sem mislila, da je madžarsko ime, ampak je v resnici italijansko

Fides is a feminine given name. People with the name include:

Fides

Število

 prebivalk

Slovenije z imenom

Fides

:

6.

To ime je po pogostnosti med ženskimi imeni na

3.061.

mestu

 

, med vsemi imeni pa na

6.517.

mestu.

 

Podrobnejši prikaz za to ime ni mogoč zaradi varovanja

statistične zaupnosti.

Angla….jaz sem pa čisto takoj povezala….lace (lejs) thigh (taj). Lace je čipka, thigh pa stegno. Rabiš kak tečaj ali tebi kaj ne gre?

Špelca, Irenca, Metka, Mojca, Andreja – sama kmetavzarska imena .

Dejvid, esmeralda, jugoslav, mercedes, tita, elina, farrah..

@Še kako res: Mercedes je špansko žensko ime in če ne veš od kod avtu tako ime, se pa malo pozanimaj okoli tega.Je zelo zanimiva zgodba.

Naša soseda je Mercedes, ime ji je  dal oče, ki je bil španski borec.

Odgovor na objavo uporabnika
Pikicca, 25.01.2023 ob 15:50

Špelca, Irenca, Metka, Mojca, Andreja – sama kmetavzarska imena .

So vsaj človeška. Še vedno bolje kot pasja imena ala Pika, Aja, Lia in ne vem še kaj.

Pred kratkim slišal….. Sajonara

Odgovor na objavo uporabnika
Mesečnik, 25.01.2023 ob 18:49

@Še kako res: Mercedes je špansko žensko ime in če ne veš od kod avtu tako ime, se pa malo pozanimaj okoli tega.Je zelo zanimiva zgodba.

Naša soseda je Mercedes, ime ji je  dal oče, ki je bil španski borec.

JA vem, ampak mi ne paše v naše okolje, spomniš se pač na avto te znamke, jebiga

Odgovor na objavo uporabnika
Bitcoiner, 24.01.2023 ob 21:56

X Æ A-12  sin Elona Muska

Ta zmaga od tega norca. Sej tudi njegovo ime je vanzemaljsko

Meni je najbolj smešno ime za otroka Janez. To je bilo za otroke 100 let nazaj, ne pa danes. In res smešno izpade. Verjetno ko ga kličejo kje, vsi mislio, da se bo en star desc primajal, potem pa mulc skoči ven.

Juno je bila glavna rimska boginja,  hci Saturna, sestra in zena Jupitra in mama boga Marsa.

Odgovor na objavo uporabnika
meni je, 26.01.2023 ob 01:22

Meni je najbolj smešno ime za otroka Janez. To je bilo za otroke 100 let nazaj, ne pa danes. In res smešno izpade. Verjetno ko ga kličejo kje, vsi mislio, da se bo en star desc primajal, potem pa mulc skoči ven.

Meni je ime Janez všeč. Moj ded je bil Janez.

od prašnikarjeve hči je Inti.

Še ena tema zafustriranih slovenceljk.

Kaj vas briga ime sosedovega otroka. Parazite.

Meni je ime Janez všeč. Moj ded je bil Janez.

Ja sej ravno to. Verjetno je vsaki tretji dedek Janez, potem pa je ime hitro padlo iz uporabe, zato ful smešno deluje, če je danes nekemu mulcu ime Janez. Ker si vsi starega desca pod tem predstavljajo.

Podobno za Franc. Samo da je Franc pa praktično na nulo padel in skor nobenga mladega ni, namest 10 Janezov na leto je 1 novorojeni Franc na leto v celi Sloveniji.

Žuža, Henri, Anuk in podobni.

Odgovor na objavo uporabnika
mah no ja, 26.01.2023 ob 06:44

od prašnikarjeve hči je Inti.

Inti je zelo lepo ime.

New Report

Close